זהירות נוכל מוכר מברגות

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
לא נוכל, אלא רוכל.
שכל בר דעת מבין בשכל ורואה בעיניו שהוא מוכר חיקוי במכיר חיקוי.
וצר לי לי על אלו שהאמינו שהם רכשו מציאה.

מאל"ף ועד תג

עריכה | הגהה | עימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית

שאפומדיה

משתמש מקצוען
דווקא אבא שלי נפל על אחד חלקלק שהתחיל ב900 ואבא שלי היה לו רק 200 בכיס
והוא אמר לו שהוא לא יכול לקנות וכו' כוו' וזה מזויף
וכמובן הערבי אמר לו שזה אמיתי 'מפתיח'ך' וכו'
תכלס אבא שלי קנה את זה ב200
ופירק עם זה סוכה ענקית
גם אם זה אמיתי או לא
זה היה לו פצצה
ככל הניראה זה היה גנוב

ואם כבר מדברים על מרכולי רחוב
בבקשה אל תיהוי מאלו שמתפתים לקנות מהם את הבשמים 'קוקו שנל ' וכו'
הייתי בטוחה שכולם מבינים שזה לא אמיתי
עד שיום אחד גיסתי קנתה לי, השם ישמור...:sneaky:

נערך לאחרונה ב:

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
זהירות!
עוד היום הוא הסתובב בבית וגן

בחיפוש

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
זהירות!
עוד היום הוא הסתובב בבית וגן
היום פגשתי בו בגאולה מתמקח עם מישהו וירד ב10 שניות!! ב200 ש"ח, (ממש כך: "ערבי: קח ב400, יהודי: לא רוצה, ערבי: קח ב350, יהודי: לא רוצה, ערבי: קח ב300, יהודי: לא רוצה, ערבי: קח ב250, יהודי: לא רוצה, ערבי: קח ב200, יהודי: לא רוצה..., ערבי: מתעצבן והולך).

אין מצב!

משתמש פעיל
אח שלי הצליח להוריד אותו ל100 אחרי שהוא אמר לו שיש לו רק 100 ש"ח עליו.
בסוף הוא אמר לו שהוא בכלל לא רוצה לקנות כי מי אמר שזה אמיתי ולא חיקוי...
יום אח"כ הערבי שוב עוצר אותו באותו מקום ושוב אחי עשה ממנו צחוק (באותו יום הערבי הסכים לרדת רק עד 150) וכמובן היה לו רק 100 ;) ובסוף הערבי אמר לו, לא רוצה, לא צריך לך.. לך.. לך וגירש אותו.
בסוף ממש היה קשה לאח שלי שהוא לא מנצל הזדמנות וקונה אז אבא שלי אמר לו שהוא יקנה לו אותה.
הוא הצליח להוריד אותו ל200
ודווקא, תתפלאו לשמוע היא מעולה!!!!

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
המברגה הזאת שווה 150-200...
ולא יותר!
מברגה מצוינת (בדר"כ)
למי שמשתמש רק מידי פעם

אין מצב!

משתמש פעיל
המברגה הזאת שווה 150-200...
ולא יותר!
מברגה מצוינת (בדר"כ)
למי שמשתמש רק מידי פעם
אנחנו משתמשים בה הרבה וגם תמיד נותנים לכל השכנים.
אנחנו בערך הגמ"ח המרכזי של השכונה לכלי עבודה
היא חיה וקיימת כבר חצי שנה (המברגה)

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא יודע מה אתם מקשקשים
קניתי לפני כשנה.

קודם כל זה אותיות בולטות וזה מה שמוצהר באתר של מקיטה שזה מקורי.
זה אולי לא 18 אבל זה נותן עבודה מצוינת ממש.
אני קודח איתו, מבריג.
מגיע עם 2 סוללות ומטען.

ממש מרוצה וממליץ מאוד.

אין בשום מקום בארץ לקנות מברגה ברמה כזאת קלילה ונוחה במחיר של 200 ש"ח.
מה שכן הביטים בתיק לא שווים שקל.

A F

משתמש מקצוען
היום פגשתי בו בגאולה מתמקח עם מישהו וירד ב10 שניות!! ב200 ש"ח, (ממש כך: "ערבי: קח ב400, יהודי: לא רוצה, ערבי: קח ב350, יהודי: לא רוצה, ערבי: קח ב300, יהודי: לא רוצה, ערבי: קח ב250, יהודי: לא רוצה, ערבי: קח ב200, יהודי: לא רוצה..., ערבי: מתעצבן והולך).
האמת שאם יש לך כסף מיותר בשביל לעצבן ערבי.... כשהוא אומר לך קח ב400! אתה מוציא 400 ש"ח ונותן לו....
הוא לא ישן שבוע.... למה לא ביקשתי 500!!!! :p

אבא טוב

משתמש פעיל
אני קניתי ב200 ש"ח בידיעה שזה חיקוי רואים מיד שזה חיקוי,
לדעתי זה שווה 200 ש"ח זה יותר טוב ממה שקונים ב300 ש"ח בחנות חברה זולה.
כבר חצי שנה שזה מחזיק מצויין לשימוש בייתי

בירושלים הם מסתובבים ומנסים את מזלם לאחרונה התחילו למכור גם מכשירי מסאז והיום ראיתי אפי' פטישון של בוש לא היה לי זמן לבדוק את זה.

efshar

משתמש פעיל
יש כמה ערבים בעולם (!)
ולהם כמה סוגי מברגות...
לנו יש כבר שנתיים בשימוש (כולל השכנים כמובן...) עובדת מצוין!!! שלמנו 200 שח- שווה את הסכום.
אבל כמובן שיש כאלה שלא שוות גם 20...

♦ מלכה ♦

משתמש צעיר
אני קניתי ב200 ש"ח בידיעה שזה חיקוי רואים מיד שזה חיקוי,
לדעתי זה שווה 200 ש"ח זה יותר טוב ממה שקונים ב300 ש"ח בחנות חברה זולה.
כבר חצי שנה שזה מחזיק מצויין לשימוש בייתי

בירושלים הם מסתובבים ומנסים את מזלם לאחרונה התחילו למכור גם מכשירי מסאז והיום ראיתי אפי' פטישון של בוש לא היה לי זמן לבדוק את זה.
נכון גם אני ראיתי, בבעלזא, נכון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה