חיסכון לכל ילד זהו נגמר התירוצים! עוברים היום! חדש! אינפיניטי קיבלה הכשר. חיסכון לכל ילד. וקופת גמל. האשכול החדש.

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
באינפיניטי אין מסלול S&P 500 בגמל להשקעה.

לא.

אם לדעתכם זה לא במקום טוב, תמיד ניתן להעביר.
אגב יש לשקול חלופות טובות יותר מגמל להשקעה.
תודה,
אני הבנתי שזה המקבילות.
מה ההמלצה שלך, כרגע הקופת גמל שהכנסתי, בשילוב של 45 נאסדק 45 אס פי 500 ו10 אחוז שבבים.
והחסכון לכל ילד באלטשולר הלכה.
מה לעשות כרגע?

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
תודה,
אני הבנתי שזה המקבילות.
מה ההמלצה שלך, כרגע הקופת גמל שהכנסתי, בשילוב של 45 נאסדק 45 אס פי 500 ו10 אחוז שבבים.
והחסכון לכל ילד באלטשולר הלכה.
מה לעשות כרגע?
היתה לי טעות, יש כן מסלול S&P 500 באינפיניטי.
שני הקרנות שהבאת אין להם שום קשר.

ההמלצה שלי להבין במה משקיעים ואז להשקיע, קופת הגמל להשקעה שהשקעת בה, היא לא מתאימה לכל אחד.

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
אם באתר של ביטוח לאומי מופיע שזה באינפיטי
אבל לא מצליח ליכנס לאזור אישי (אם אני זוכר נכון רק ילד אחד הייתי צריך להעביר, השאר מראש בחרתי אינפינטי)
- מה זה אומר?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אם באתר של ביטוח לאומי מופיע שזה באינפיטי
אבל לא מצליח ליכנס לאזור אישי (אם אני זוכר נכון רק ילד אחד הייתי צריך להעביר, השאר מראש בחרתי אינפינטי)
- מה זה אומר?
תפנה לשירות לקוחות של אינפיניטי.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
משהו מאוד מוזר לי בהשואה בין חברות קופות הגמל.
דיברתי עם נציג של אלטשולר, הוא הסביר איך שהם עקפו את אינפיניטי בקופות גמל להשקעה.
בנתוני ההשואה של מאיגמל איך נאמר? 'לא רואים את זה'. כמו אידיוט הכנסתי אצלם. הכסף עדיין לא משויך מדברים שם על 5 ימים.
חוץ מזה לא ברור לי אם שניהם עוקבי מדד s&p 500 איך יתכנו הבדלי אחוזים ביניהם?
הכי מוזר שבאינפיניטי עצמם הנתונים לא גבוהים כמו בחברת ההשואות, ואולי זה כולל ריבית דריבית?

החסכון לכל ילד שלי באלטשולר מהתחלה, והנה ב8+ שנים בניכוי ההפקדה הוא הרויח 1500 ש"ח, זה הרבה?
מזעזע אותי הדיווחים כאן שלפעמים ההפקדה אינה משויכת מבלי להודיע.

תכל'ס מה לעשות עם 100K ששמתי בקופת גמל להשקעה של אלטשולר, ומה עם חסכון לכל ילד X5 הגדול בן 9 שנמצא שם ג"כ. [ניסיתי לבד אבל אתם רואים את התוצאה...]

ממש תודה לכם @מקצועי בלבד ו @השקעות R הון
האשכול פה עוסק בנושא חיסכון לכל ילד.
ובכל מקרה ההשוואות פה הם לא נכונות משום כיוון.
אתם צריכים להבין מה מתאים לכם בהתאם לצרכים שלכם, ואז לבחור חברה ומסלול השקעה בהתאם לכך.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה