זבובונים בכיורים

חוח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני ממש אובדת עצות: הכיורים במטבח שלי, גם כאשר הם ריקים לחלוטין ונקיים, מושכים זבובונים, כל פתיחת ברז מעופפת איזה עשרה זבובונים ש"נחו" בכיור.
אני מקפידה, בשל כך, לא להשאיר כלים בכלל בכיור, אפילו לא כפית בודדת אלא לשטוף מייד, אבל זה לא עוזר....
אפי' ריססתי שם K333 אך עזר לטווח של שעה-שעתיים... מה עושים? האם מישהו נתקל בתופעה דומה?
מדובר בזבובים קטנים, לא אלה עם הבשר...

חדזי

משתמש מקצוען
אקנומיקה בכמות נדיבה כל לילה לחור של הניקוז ולכיור

העתק שמש

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אני חושב מישהו ביתד המליץ על משהו שנקרא "פריפליי" או משהו כזה

שישיה

משתמש סופר מקצוען
אצל ההורים שלי פתר את הבעיה סופח לחות של סנו שהונח מעל ארונות המטבח העליונים, מהסוג שמחליפים לו מילוי פעם בחודש.
יכול להיות שיש באזור לחות שגורמת להם להיות שם.

חוח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לגבי האקונומיקה- לפ עצה זו, הזבובים נמשכים לתוך חור הניקוז? כי הם דווקא נדבקים לי לקירות ורצפת הכיור..

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
המקור בדרך כלל הוא איזורי הלחות מתחת לכיורים.
אנחנו גם מן הסובלים ללא פתרון בינתיים.

חיים יפים

משתמש צעיר
תנקו סיפונים.
לא תאמינו מה תמצאו שם, אפשר בהחלט להבין את הזבובונים...

zipi m

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י חיים יפים;2223014:
תנקו סיפונים.
לא תאמינו מה תמצאו שם, אפשר בהחלט להבין את הזבובונים...
אשמח להסבר
מה זה?
איפה קונים?
גם אני סובלת מזה.

מ.לוינגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
סיפונים זה הצינורות של הכיור שמשם המים יורדים לביוב, במקום מצטברים שאריות של פסולת מזון וכדו'.
צריפ פשוט לפרק את הצינורות לפתוח לשטוף קצת ולהחזיר

שריתי גוט

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אקנומיקה

טקנומיקה בכמויות מהמקום שהם באים כנראה מהניקוז.
סבלתי מזבובנים חודשים בכל המקומות שיש לחות אמבטיה ומטבח עד שראיתי שהם יוצאים מהחור של הניקוז מאמבטיה שפחתי ה-מ-ו-ן ה-מ-ו-ן אקנומירה והשקט והשלווה שב לשרור בביתינו????

poupee

משתמש פעיל
עימוד ספרים
מעניין לי זה התחיל לפני שבועיים שלש וחשבתי שזה אולי עונה כזאת... שזה יעבור כי לא ראיתי שום סיבה גם כשהכל נקי הם נמצאים ולא נראה לי שהסיפונים הבעיה כי לפני שבוע היה אצלי אינסטלטור שפתח הכל... ועדיין הזבובונים נמצאים

LEAH2016

משתמש חדש
קנית בטמבור מדבקה צהובה שתולים אותה על המנורה במטבח... כולם נמשכים לאור וממילא נדבקים למדבקה הזו ב 6 שקל

שריתי גוט

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
למה לא רואים תגובות שלי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה