דרוש מידע ושוב שרשור על שואב שוטף... אבל הפעם רובוטי!

אוספה

משתמש רשום
למרבה ההפתעה, למרות שיש לא מעט שרשורים בפרוג על שואב שוטף אלחוטי, ורובם עם דיונים ערים, אין כמעט מידע על שואב שוטף רובוטי...

בגדול, שואב שוטף רובוטי איכותי יקר משמעותי מאלחוטי.
כדי שהרובוטי יהיה מוצלח - חובה תחנת עגינה שמאפשרת מיכלי מים נקיים ומלוכלכים הרבה יותר גדולים.
שליטה דרך האפליקציה מאפשרת שימוש טוב יותר ברובוט. לבעלי טלפון כשר - חלק מהאפליקציות ניתן להתקין על מחשב, צריך לברר לפי חברה.
פינות - כל הזמן יוצאים חידושים בעניין הזה. בגדול, אם יש חלק מקרצף שיוצא השטח העגול של הרובוט לצדדים, תהיה עבודה טובה יותר בפינות.

המטרות שלי ברכישה של שואב שוטף (אלחוטי או רובוטי) הן:
1. להשקיע פחות זמן בניקיון הבית
2. ליהנות מבית נעים במשך כל השבוע
לפי התרשמותי, את המטרות האלה ניתן להשיג גם באלחוטי וגם ברובוטי. הפינוק שברובוטי, שהוא ממש עושה לך את כל העבודה, קורץ לי..

אשמח למענה לשאלות הבאות (ולכל מידע אחר שיכול לעזור):
1. האם רמת הניקיון ברובוטי מגיע לזו של האלחוטי
2. אם יש לכם רובוטי - איזה דגם? מעלות? חסרונות?
3. אם יש לכם ניסיון בפתרון לאפליקציה לבעלי טלפון כשר - תנו פרטים
4. הפניה למכירה במחיר שווה
5. שמעתי המלצה על דרימי L20 אולטרה - אשמח לחוות דעת

באופן כללי - קשה יותר למצוא חוות דעת ממשתמשים (לא מסוקרים שמתפרנסים מזה...) על שואבים רובוטיים. אז אם יש לכם - בבקשה שתפו מידע ;)

ח.ג.ג'.

משתמש מקצוען
לאחרונה חפרתי קצת דווקא בנושא של הידניים אבל גיליתי בדרך כמה דברים לגבי הרובוטיים.
בגדול הרובוטיים (הטובים) מסוגלים להחליף ספונג'ה כמעט באותה מידה כמו הידניים, אבל חשוב לשים לב להבדל אחד משמעותי:
הם לא מסוגלים לאסוף לכלוך גדול או שלוליות.

אוספה

משתמש רשום
לאחרונה חפרתי קצת דווקא בנושא של הידניים אבל גיליתי בדרך כמה דברים לגבי הרובוטיים.
בגדול הרובוטיים (הטובים) מסוגלים להחליף ספונג'ה כמעט באותה מידה כמו הידניים, אבל חשוב לשים לב להבדל אחד משמעותי:
הם לא מסוגלים לאסוף לכלוך גדול או שלוליות.
מהו לכלוך גדול? איזה גודל?

ח.ג.ג'.

משתמש מקצוען
מהו לכלוך גדול? איזה גודל?
חתיכות פסטה, נניח. עם גודל של פתיתים הם אמורים להתמדד.
הפרסומות של השואבים הידניים (כמו זו שרצה עכשיו באתר) שבהן רואים קערת קורנפלקס בחלב שפוכה על הרצפה והשואב מעלים אותה? אז זה לא ברובוטיים.

אוספה

משתמש רשום
חתיכות פסטה, נניח. עם גודל של פתיתים הם אמורים להתמדד.
הפרסומות של השואבים הידניים (כמו זו שרצה עכשיו באתר) שבהן רואים קערת קורנפלקס בחלב שפוכה על הרצפה והשואב מעלים אותה? אז זה לא ברובוטיים.
תודה. זה מידע חשוב

אוספה

משתמש רשום
אשמח לאינפורמציה על דרימי L10 פרו אולטרה (שואב שוטף רובוטי).
אם מישהו התנסה - כל התרשמות תעזור מאד.

מיכל101

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מכירה מישהי שקנתה של איירובוט, ולא הסתדרה עם זה, מכיוון שאין לה אפשרות לשימוש באפליקציה.
מוכרת לאחר כמעט 0 שימוש.
sky31551 בג'ימייל.

engee

משתמש חדש
לי יש את רובורוק S8 כבר כמה חודשים טובים ( אחרי שכבר היה לי שנתיים S7 )ומאד מרוצה!
שואף מאד חזק !! - כל יום הוא עובר על כל הבית ו פעם בשבוע מפעילה בכל חדר בנפרד (עם להזיז דברים) ומאחורי הדלת ועושה גם על רטוב
יש להם גם שירות טוב ( הרובוט נפל בתקופת האחריות - ותיקנו לי אותו)
אבל אצלי החדרים לא מתלכלכים - יש הרבה אבק ושערות ובשביל זה הוא מציון
את השירותים והמטבח אני צריכה לנקות ידנית
לא צריך אפליקציה

פלמוניה

משתמש מקצוען
לי יש את רובורוק S8 כבר כמה חודשים טובים ( אחרי שכבר היה לי שנתיים S7 )ומאד מרוצה!
שואף מאד חזק !! - כל יום הוא עובר על כל הבית ו פעם בשבוע מפעילה בכל חדר בנפרד (עם להזיז דברים) ומאחורי הדלת ועושה גם על רטוב
יש להם גם שירות טוב ( הרובוט נפל בתקופת האחריות - ותיקנו לי אותו)
אבל אצלי החדרים לא מתלכלכים - יש הרבה אבק ושערות ובשביל זה הוא מציון
את השירותים והמטבח אני צריכה לנקות ידנית
לא צריך אפליקציה
השטיפה לא טובה?
איזה S8? יש כמה דגמים

engee

משתמש חדש
זה כמו כל הרובוטיים - זה רק מעביר סמרטוט
אם יש איזה כתם אני יכולה לשפריץ עליו חומר + מים ואז הוא מוריד את זה יותר טוב
הרובוטי והידני זה לא ממש עושה את אותו עבודה
כל אחד צריך לבדוק מה יותר מתאים לו - לפי סוג לכלוך, גודל דירה ועוד פרמטרים
להלן כמה הבדלים - הרובוטי לא עשוי בשביל לשאוב לכלוך דביק כמו אורז, פסטה ... הוא גם לא שואב מים אבל לעומת זו הוא הולך לבד אין כמעט עבודה איתו
להדליק וללכת לישון!

אוספה

משתמש רשום
זה כמו כל הרובוטיים - זה רק מעביר סמרטוט
אם יש איזה כתם אני יכולה לשפריץ עליו חומר + מים ואז הוא מוריד את זה יותר טוב
הרובוטי והידני זה לא ממש עושה את אותו עבודה
כל אחד צריך לבדוק מה יותר מתאים לו - לפי סוג לכלוך, גודל דירה ועוד פרמטרים
להלן כמה הבדלים - הרובוטי לא עשוי בשביל לשאוב לכלוך דביק כמו אורז, פסטה ... הוא גם לא שואב מים אבל לעומת זו הוא הולך לבד אין כמעט עבודה איתו
להדליק וללכת לישון!
הבדלים נוספים:
1. בד"כ כח השאיבה של האלחוטיים גבוהה הרבה יותר
2. האלחוטי זמין יותר לשליפה לניקיון נקודתי אחרי ארוחת ערב / דקה לפני שבת
3. כמו שכבר נכתב - הרובוטי, במיוחד המתקדמים עם עמדות טעינה וכו - כמעט ולא דורש התעסקות.

פלמוניה

משתמש מקצוען
הבדלים נוספים:
1. בד"כ כח השאיבה של האלחוטיים גבוהה הרבה יותר
2. האלחוטי זמין יותר לשליפה לניקיון נקודתי אחרי ארוחת ערב / דקה לפני שבת
3. כמו שכבר נכתב - הרובוטי, במיוחד המתקדמים עם עמדות טעינה וכו - כמעט ולא דורש התעסקות.
ויש אפשרות להסתדר איתם בלי אפליקציה? ווי פי חייב קבוע?

רותי r

משתמש רשום
לאחותי יש את הpro omni 5 של חברת ecovacs ולדבריה השטיפה שלו יסודית יותר מאשר אם היא שוטפת בעצמה. הוא יודע לעבור על הלכלוך שוב ושוב עד שהרצפה יוצאת נקיה לגמרי

פלמוניה

משתמש מקצוען
לאחותי יש את הpro omni 5 של חברת ecovacs ולדבריה השטיפה שלו יסודית יותר מאשר אם היא שוטפת בעצמה. הוא יודע לעבור על הלכלוך שוב ושוב עד שהרצפה יוצאת נקיה לגמרי
וזה מכשיר שחייב אפליקצה ווי פי? מתאים לדירה גדולה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה