המדריך היומי ושוב פעם יוטיוב

• פותח הנושא צ
  • פורסם בתאריך

צ

משתמש פעיל
למה כל פתיחה של יוטיוב נפתח לי בצורה הזו?
מלא קישקושים בצד ימין, חוסר אפשרות לפתוח על מסך מלא, אי יכולת ללכת אחורה, רק קדימה, ומפסיק להשמיע כשעוברים חלון. (ואולי עוד כמה דברים מעצבנים שלא הספקתי לשים לב אליהם).
איך חוזרים למצב הקודם, צורת פתיחת יוטיוב הרגילה?
תודה!
ללא שם.png

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
האם זה קורה גם בגלישה בסתר?

• תודה
Reactions: צ

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אולי התקנתם לאחרונה איזה תוסף? - נסה לנטרל תוספים / נסה בדפדפן אחר - עדכן מה קורה?

• תודה

צ

משתמש פעיל
אולי התקנתם לאחרונה איזה תוסף? - נסה לנטרל תוספים / נסה בדפדפן אחר - עדכן מה קורה?
יואו, הדפדפן אחר זה לא קורה.
לא יודעת מה עשיתי, אני לא מספיק מתמצאת ולכן לא מוסיפה תוספים. הדבר היחיד שיכול להיות הוא שהורדתי את התוכנה הזו להורדה מיוטיוב אבל לא הפעלתי אותה.

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מנסו לנטרל את כל התוספים, ותראו אם עולה תקין, אם כן תחזירו חלק חלק עד שתראו היכן הבעיה

• תודה

צ

משתמש פעיל
מנסו לנטרל את כל התוספים, ותראו אם עולה תקין, אם כן תחזירו חלק חלק עד שתראו היכן הבעיה
תודה!!
כמו שכתבתי קודם, אני לא מוסיפה תוספים מחוסר ידע.
אבל אשמח להדרכה איך מורידים כי אולי יש כן משהו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה