ויקרא שמה בישראל ???

תס

משתמש רשום
אני בונה אפליקציה (לפרויקט גמר) שמקפיצה הודעות למשתמש על מבצעים בחנויות לפי המיקום שבו הוא נמצא (מעין GPS עם פירסומות).
הרעיון של האפליקציה הוא שהיא אישית לכל משתמש.
ז"א - האפליקציה בודקת באלו חנויות הוא חבר מועדון, הטבות מיוחדות לימי הולדת וכד'...
והיא מעדכנת אותו לפי ההגדרות והזמנים שהוא מעוניין.
הבעיה היא שמוחי ריק מרעיונות איך לקרוא לה :mad: !!!
אני צריכה שם שיכניס בתוכו שופניג אישי או משהו בסגנון...
אני חייבת עזרה מהמקצוענים ומהמקוריים והיצירתיים שכאן כי אני לא משהו בתחום.... :confused:
כל כיוון וקצה של רעיון יעזור לי מאוד!!!

תודה :rolleyes:

נ.ב.
מישהו מכיר אתרים עם דוגמאות לעיצוב דפי אפליקציה?

יערי

משתמש מקצוען
אולי ללכת על כיוון של משחק המילים מבצע-מפצע מלשון מפציע, שהמבצע מפציע מתוך האפליקציה, ולעשות לוגו שיסמל את ההפצעה.
האמת היא שאני לא כ"כ בקי בתחום האפליקציות ושמותיהם, אולי צריך שמות לועזיים מפוצצים וכדומה. קחו את דברי בע"מ.

תס

משתמש רשום
נכתב ע"י יערי;1399370:
אולי ללכת על כיוון של משחק המילים מבצע-מפצע מלשון מפציע, שהמבצע מפציע מתוך האפליקציה, ולעשות לוגו שיסמל את ההפצעה.
האמת היא שאני לא כ"כ בקי בתחום האפליקציות ושמותיהם, אולי צריך שמות לועזיים מפוצצים וכדומה. קחו את דברי בע"מ.

כיוון מקורי בהחלט!
נהנתי מהמשחק :)
(אני דווקא בעד שמות בעברית... מ"מ האפליקציה בינתיים לא הולכת להיות בינלאומית...)

chayasl

משתמש סופר מקצוען
apping
(שילוב של אפליקציה ושופינג, עם רמיזה לזה שזה קופץ - up)

יעל 100

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
GPSale
(ג'י-פי-סייל)

מימי זו

משתמש סופר מקצוען
סיילי
נמצא מבצע
אישופינג (אישי, איש השופינג שלי, ו-e- אלקטרוניק שופינג)

תס

משתמש רשום
איזה מבחר....
קשה לי להחליט (עכשיו אני שוב בבעיה... ;) )
תודה גדולה לכולם!!!
וכמובן - עוד רעיונות יתקבלו בברכה :)

מיס

משתמש צעיר
אם הבנתי נכון את מה שכתבת,
אז יש כבר כזאת אפליקציה שרצה בשם צ'ק פון,
ובאפליקציה הזו אפשר גם לשלם חלק מהסכום דרך האפליקציה,
וכשמגיעים לחנות ורוצים לשלם, המחיר מתעדכן לפי הסכום ששילמת.
בהצלחה.

תס

משתמש רשום
נכתב ע"י מיס;1400051:
אם הבנתי נכון את מה שכתבת,
אז יש כבר כזאת אפליקציה שרצה בשם צ'ק פון,
ובאפליקציה הזו אפשר גם לשלם חלק מהסכום דרך האפליקציה,
וכשמגיעים לחנות ורוצים לשלם, המחיר מתעדכן לפי הסכום ששילמת.
בהצלחה.

את זה לא ידעתי....
זה ממש מגניב!!!
(מקווה שהבוחנים של הפרויקט גם לא מכירים את זה... :eek: )

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
Isale

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה