דרוש מידע וילון לסלון- איך מודדים גודל?

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
אני רוצה להזמין בעליאקספרס וילון לסלון, יצא למישהו להזמין משם?
וכן אשמח לשמוע איך מודדים רוחב ואורך של הוילון ובמידה ואני רוצה תליה נסתרת ולא מוט היכן אפשר לקנות (בארץ) מסילות?

תודה מראש לעונים!

סוכריה

משתמש פעיל
בדר"כ כל חנות שמוכרת וילונות ברמה, או בהזמנה אישית מוכרת גם מסילות,
יש גם חנויות טמבור שמוכרות מסילות
יעזור לך חנויות בבני ברק שמוכרות?

אינסוף

משתמש מקצוען
אני הזמנתי וילון לפני חודש. עדין לא הגיע.
מסילה נסתרת מוכרים לפי מה שבדקתי בכל חנות המתעסקת בוילונות במחיר של כ25-30 ש"ח למטר.
אם רוצים מסילה יותר משוכללת עם חוט גלילה זה עולה בהתאם.

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
מסילה נסתרת מוכרים לפי מה שבדקתי בכל חנות המתעסקת בוילונות במחיר של כ25-30 ש"ח למטר.
אשמח שתשתפי כשהוילון יגיע, ואם יש לך קישור יעזור לי.
תודה!

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
באיזו חנות לדוגמא אפשר לקנות מסילות כאלו? אני צריכה בבני ברק אם את מכירה

משה ביק

משתמש מקצוען
באיזו חנות לדוגמא אפשר לקנות מסילות כאלו? אני צריכה בבני ברק אם את מכירה
קניתי לפני כמה ימים בשפע טוב.
15 ש"ח למטר. חותכים לפי המידה שצריך. צריך גם לקנות סטופרים לצדדים. ווים לתליה על הקיר. ואת הפלסטיקים הקטנים להשחלה במסילה ואת הברזלים שמחברים את הוילון ללולאות-הכל ניתן להשיג שם

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
קניתי לפני כמה ימים בשפע טוב.
15 ש"ח למטר. חותכים לפי המידה שצריך. צריך גם לקנות סטופרים לצדדים. ווים לתליה על הקיר. ואת הפלסטיקים הקטנים להשחלה במסילה ואת הברזלים שמחברים את הוילון ללולאות-הכל ניתן להשיג שם
מתאים גם לתליה על התקרה?

משה ביק

משתמש מקצוען
מתאים גם לתליה על התקרה?
וודאי. צריך לקנות גם את הזוויות לתליה.
1611834862399.png

משה ביק

משתמש מקצוען
אני רוצה להזמין בעליאקספרס וילון לסלון, יצא למישהו להזמין משם?
וכן אשמח לשמוע איך מודדים רוחב ואורך של הוילון ובמידה ואני רוצה תליה נסתרת ולא מוט היכן אפשר לקנות (בארץ) מסילות?

תודה מראש לעונים!
קניתי וילון ממש נחמד. רוחב החלון 3 מטר. קניתי לפי המלצת המוכר כפול במידה.
2 וילונות של 3 מטר כל אחד=סה"כ 6 מטר רוחב.
מגיע יפה מאוד כולל ווים לתליה. חיסרון אחד יש- שהמידות גובה של הוילון הם די אחידות (או 240 או 250 ) . ולי לא כ"כ מתאים בגובה ( צריך 2.45) אז קניתי יותר גבוה ונקצר את זה אצל תופרת.

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
קניתי וילון ממש נחמד. רוחב החלון 3 מטר. קניתי לפי המלצת המוכר כפול במידה.
2 וילונות של 3 מטר כל אחד=סה"כ 6 מטר רוחב.
מגיע יפה מאוד כולל ווים לתליה. חיסרון אחד יש- שהמידות גובה של הוילון הם די אחידות (או 240 או 250 ) . ולי לא כ"כ מתאים בגובה ( צריך 2.45) אז קניתי יותר גבוה ונקצר את זה אצל תופרת.
תודה!
התקרה אצלי 2.80 נראה לך יש מצב למצוא כזה אורך?

וייס1

משתמש מקצוען
https://he.aliexpress.com/item/32955239262.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dVzSI6c
מצרפת לך קישור של הספק שממנו הזמנתי ומרוצה מאוד. הגיע תוך שבוע וחצי עם שליח עד הבית והבד איכותי ממש ולא מתקמט! קחי בחשבון שכל מטר שאת מזמינה הופך לחצי בגלל הכפלים. לצורך הדוגמא: אם את צריכה 3 מ' וילון - תזמיני 6 מ'.

אינסוף

משתמש מקצוען
תודה!
התקרה אצלי 2.80 נראה לך יש מצב למצוא כזה אורך?
אני הזמנתי כאן.

ניתן להוסיף בקשות בהערות למוכר.
מוכר אדיב מאד ייעץ לי לקחת בין פי 2 לפי 2.5 מהרוחב

יש אפשרות לתפירה אישית (באותו מחיר) הזמנתי חתיכה אחת ברוחב 10 מטר (לרוחב 4 מטר במציאות) וגובה של 2.8 מטר

נערך לאחרונה ב:

מאכער

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהו יתנסה בווילונות של אתר שין?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה