דרוש מידע וילה / צימרים לכ25 איש

gooly

משתמש פעיל
איפה שיש ברחבי הארץ
עדיפות לנגישות לאוטבוסים
נא כתבו מנסיונכם.
חשוב מחיר נורמלי ולא בשמים
לשבת עוד שבועים שלושה

cs05572400 שטרודל.קום
תודה!
[זוכרת שפרסמו פה בעבר על וילה מהמהמת נראה לי בטבריה]

יעלי מיכאלי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
יש באור הגנוז את הוילה של טדגי
יש שם 9 חדרים בממוצע בין 2 ל3 מיטות בחדר

עברי אנכי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה תורנית
אפשר טלפון מייל? משהו?
ממליצה על וילה בלזסטון, היינו שם בשבת כמה זוגות. היה עונג אמיתי...
יש לה 6 חדרים.
משהו מדהים. מטופחת , ברמה של בית מלון, מגבות קשורות עם סרטים... כלי מיטה נעימים
מטבח מהג'ורנלים. חצר עם נדנדות.
בסלון יש ספות ענקיות, נחות לפטפוטים ושיחות... הסלון פונה לחצר כך שאפשר לראות את הילדים.
נוף מהחדרים.
בעלת הבית היא סופר פדנטית, הבית נקי ומטופח.
פשוט הייתה לנו שבת של התענגות. היא חושבת על כל הפרטים.
יש גינה ציבורית קרובה, בית כנסת ממול.
לפרטים ותמונות שלהם https://2822769.site123.me/
אני מרגישה חובה לכתוב זאת, כהכרת הטוב, כי כבר יצא לי להיות בעוד כמה וילות, ובכזאת רמה עוד לא נתקלתי.
טלפון 0527163675

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני מחפשת וילה או דירה לשבת הקרובה
בבית חלקיה יסודות וכו'
תודה
yd7691231 שטרודל גימייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה