שאלה ויטרינה מעץ מעל הדלקת נרות?

Tzipy23

משתמש רשום
לכל המומחים, תודה מראש על תשובותיכם, אני רוצה לדעת האם זה אפשרי- להדליק נרות על כוננית\שידת מגירות שמעל אני רוצה לעשות ויטרינה מעץ סנדוויץ (צבע בתנור -לבן)? האם יש תקן של מרחק מינימום מהנרות? או אולי לשים מתחת לויטרינה שכבה של זכוכית חסינת אש?
מדגישה שהנרות עומדות מעל משטח פתוח ולא בתוך מדף, החשש הוא רק מהמדף שיהיה מעל.
אשמח לתשובות מידיעה- תודה רבה יעזור לי מאד כל מידע!

Tzipy23

משתמש רשום
מצרפת תוכנית ראשונית רק כדי שיהיה יותר ברור ( זה בלי פורפוציה השידה אמורה להיות גבוהה יותר ) איפה שסימנתי שתי פסים שחורים ה איפה שאני רוצה להדליק נרות-
IMG-20230214-WA0006.jpg

Tzipy23

משתמש רשום
מקפיצה את השאלה ממש דחוף לי....מתייגת את @חרש עץ התרשמתי מאשכולות אחרים שאתה מתמצא בדברים כאלה?

מאה100

משתמש מקצוען
המקום מתחמם מאוד!
כדאי מאוד לשים חיפוי כלשהו גם על הקיר מאחור וגם על הארון העליון כי הם משחירים בצ'יק וזה פרך לנקות.
תחשבו מה הגובה המרבי של הנרות (כולל נרות ארוכים אם אתם מדליקים) ותוסיפו עוד רווח. אנחנו השארנו לפחות 30-40 ס"מ. לא יודעת כמה נרות יש לכם אבל כמות של נרות זה חתיכת חום.

Tzipy23

משתמש רשום
המקום מתחמם מאוד!
כדאי מאוד לשים חיפוי כלשהו גם על הקיר מאחור וגם על הארון העליון כי הם משחירים בצ'יק וזה פרך לנקות.
תחשבו מה הגובה המרבי של הנרות (כולל נרות ארוכים אם אתם מדליקים) ותוסיפו עוד רווח. אנחנו השארנו לפחות 30-40 ס"מ. לא יודעת כמה נרות יש לכם אבל כמות של נרות זה חתיכת חום.
יש לי זוג פמוטות, וחוץ מיזה מדליקה כמה נריות. אצלכם זה גם מדף פתוח מהצדדים?

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אולי תנמיכי קצת את הוויטרינה ותצרי מן מדף מעליו, שם יהיה המקום לנרות.
בכללי, מה שנראה מלחיץ בעין מתקבל פחות.
(כדאי לדעת - אם מדליקים בשמן זית לבישול ולא למאור הקיר לא משחיר)

Tzipy23

משתמש רשום
אולי תנמיכי קצת את הוויטרינה ותצרי מן מדף מעליו, שם יהיה המקום לנרות.
בכללי, מה שנראה מלחיץ בעין מתקבל פחות.
(כדאי לדעת - אם מדליקים בשמן זית לבישול ולא למאור הקיר לא משחיר)
יהיה קשה להדליק נרות במדף שנושק לתקרה....
בכללי, מה שנראה מלחיץ בעין מתקבל פחות
לא הבנתי?מה הכוונה

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
את שואלת אם יש בעיה שהמדף יתחמם,
אז זו בהחלט בעיה שיכולה לקרות,
ולכן האופציה הזאת לא תיראה אסטטית, בעיני,
כי הנרות צריכים מרחב, וצריכים שטח פתוח מעליהם.
(אני לא מקצועית)
ולדעתי אם כבר את יוצרת ארון מנגרות יש אופציות הרבה יותר טובות, באותו המקום,
אבל עדיף שתתייעצי עם מעצבות מנוסות שבונות ארונות ספרים וממקמות הרבה מדפים לנרות.
אולי תתייגי.
מקווה שעזרתי.

Tzipy23

משתמש רשום
את שואלת אם יש בעיה שהמדף יתחמם,
אז זו בהחלט בעיה שיכולה לקרות,
ולכן האופציה הזאת לא תיראה אסטטית, בעיני,
כי הנרות צריכים מרחב, וצריכים שטח פתוח מעליהם.
(אני לא מקצועית)
ולדעתי אם כבר את יוצרת ארון מנגרות יש אופציות הרבה יותר טובות, באותו המקום,
אבל עדיף שתתייעצי עם מעצבות מנוסות שבונות ארונות ספרים וממקמות הרבה מדפים לנרות.
אולי תתייגי.
מקווה שעזרתי.
יש לי אילוצים של מקום, וצריכה שמצד אחד הנרות יעמדו על שידה גבוהה מבחינה בטיחותית ומצד שני רוצה להכניס ויטרינה מעל... ויש גבס בתקרה שתופס גם מקום...
את יודעת מי אפשר לתייג.? אני לא כל כך מתמצאת....צריכה עיצה מהפן הבטיחותי והפרקטי בעיקר ופחות מהעיצובי...
תודה על העזרה

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הייתי פונה למעצבת פנים באזור שלך,
לפני שהיא נותנת תוכנית אתן יכולות לראות אם
יש לה הצעה לפתרון שמתאים לשטח, ואם כן תחליטו
אם את צריכה תוכנית ותקבלי הצעת מחיר.
או אולי הנגר שאת מזמינה יכול לייעץ לך.

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
מה שראיתי לרוב זה שיש וויטרינה לכלי כסף בארון ספרים,
או בנפרד.
וחוץ מזה יש מדף/משטח להניח את הנרות להדלקה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה