מידע שימושי ויטרינה לנרות

בהצלחה רבה!

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מחפשת לקנות ויטרינה לנרות שבת פינתית שתעמוד בגובה.
מישהו יודע איפה אפשר להשיג? מה המחירים? סוגים? איכויות?
זה שמושי? מומלץ? מה עושים עם זה כל השבוע?
אין לי מושג....
אשמח מאד מאד לכל תשובה והכוונה בנושא.

תודה רבה!

פרגית

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אני ערכתי בירור יסודי ומקיף בעניין מחירים וכו'
המלצתי היחידה זה בשכונת בית ישראל בירושלים.
הפרש של מאות!!!! שקלים מבכל מקום.
ברחוב יואל (אני חושבת 21).
יש שם חנות של זכוכיות. הם מוכרים גם ויטרינות לפי מידה וצורה שאת בוחרת.
אני קניתי לא פינתית ועלה לי 450 ש"ח בלבד! עם עיטורים יפים מאד למעלה ולמטה ומראות בצדדים.
ממליצה בחום!!

מלי1

משתמש רשום
ברחוב ירושלים בבני ברק קניני לפני שנה פינתי ב700 שח מעוצב יפה מראות וכו
ב"ה מאד מרוצים

אנוכי

משתמש מקצוען
כמו שנאמר לעיל,
בבית ישראל- ליד מיר "בית הזכוכית" לפי הזמנה מה שאת רוצה- דגמים מהממים והמחיר זול בעשרות אחוזים ממקומות אחרים.
מכירה כבר כמב שקנו שם, דגמים שונים ומאוד מרוצים.
בקשר למה ששאלת - מה הענין בכך?- זה לשים את הנרות במקום מכובד ויפה, כל השבוע, והוא סגור כך שלא ישחירו. (במקום להוציא אותם כל שבוע מחדש למדף פתוח)

בהצלחה רבה!

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י פרגית;2504452:
אני ערכתי בירור יסודי ומקיף בעניין מחירים וכו'
המלצתי היחידה זה בשכונת בית ישראל בירושלים.
הפרש של מאות!!!! שקלים מבכל מקום.
ברחוב יואל (אני חושבת 21).
יש שם חנות של זכוכיות. הם מוכרים גם ויטרינות לפי מידה וצורה שאת בוחרת.
אני קניתי לא פינתית ועלה לי 450 ש"ח בלבד! עם עיטורים יפים מאד למעלה ולמטה ומראות בצדדים.
ממליצה בחום!!

תודה!
יש לך אולי טלפון שלהם?

חניק

משתמש פעיל
ממליצה מאד על מי שעשה לנו 02-5823584 מגיע לכל הארץ.

חדוה

משתמש מקצוען
אנחנו מייצרים ויטרינות לנרות תוכלי לראות דוגמאות באתר

בעצמי

משתמש חדש
מעוניינת לדעת האם הם עדיין מייצרים ארון שרובו זכוכית עם מעט עץ המיועד לנרות שבת, בפנים מראות, משהי יודעת מה מספר הטלפון? מאד מאד יעזור לי.

תהילהט כהן

משתמש חדש
מעוניינת לדעת האם הם עדיין מייצרים ארון שרובו זכוכית עם מעט עץ המיועד לנרות שבת, בפנים מראות, משהי יודעת מה מספר הטלפון? מאד מאד יעזור לי.
יש ברחוב יואל 21 בירושלים חנות של זכוכיות ומראות הם מוכרים ויטרינות מהממות, כל הגדלים והדוגמאות, בשליש מהמחיר שקיים בשוק, וכן עושים הרכבות של חלונות, מראות וכו....

טלפון שלהם 0523670630

ג פלג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מקפיצה,
יש למשהו המלצה?
צריכה פינתית יפה, סגורה ובמחיר סביר

ל-4554

משתמש חדש
025823584- בונה ויטרינות ממתכת שנראות מעץ בשילוב זכוכית.
המחיר סביר בהחלט, קשה קצת להשיג אותם.
בהצלחה רבה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה