וורדפרס חוסמת לי את האתר

תמימה

מעטפת אישית מושלמת. בשבילך.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אתר שאני בסוף בנייתו לתיקונים אחרונים - לאחרונה שינו לי את הססמה בגלל התוסף אבטחה שהתקנתי
היום הכנסתי את המייל שלי ואת הסיסמה החדשה - לא מסכים להכנס! אחרי 3 נסיונות נחסם ל-20 דקות
ואז כשעושים איפוס סיסמה לא מגיע למייל שלי כלום למרות שהמייל המוגדר הוא שלי.
מה עושים? אני כבר מיואשת... לא הבנתי למה זה קרה פתאום...

תמימה

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מה עושים?
איזה ייאוש... יש איך לפנות לוורדפרס?

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
צרי קשר עם האחסון

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לא הבנתי מי ומה חסם
וורדפרס לא משתלטים לך על האתר... הם נותנים לך פלטפורה ותעשי עם זה מה שאת רוצה
אם את המפתחת - אמורה להיות זה גישה ל-DB, תבדקי מה המייל המדוייק שכתוב למשתמש הראשי - ואם צריך תשני אותו ב-DB - ואז תעשי שחזור סיסמא למייל
במידה ועדיין לא עוזר - צרי קשר באישי ואנסה לעזור לך לפתור

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
סביר להניח שהאחסון לא יעזור לך וגם וורדפרס מן הסתם לא יעזרו.
מה שבדרך כלל אפשר לעשות במצב כזה זה לשנות את הסיסמא של המשתמש מתוך בסיס הנתונים. את תצטרכי ליצור סיסמא מוצפנת באתר וורדפרס אחר ולהחליף אותה בסיסמא עם אתר הוורדפרס הקיים. רצוי לעשות גיבוי לבסיס הנתונים לפני ביצוע שינויים.

• תודה
Reactions: UU

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
סביר להניח שהאחסון לא יעזור לך
למה לא?
הם יפתחו את חסימת הIP
יגדירו את המייל וישלחו את הסיסימא.

אם משלמים על אחסון איכותי - אמורים לקבל מענה לכאלו בעיות.
לא צריך להסתבך לבד עם כל בעיה.

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
יש פה חוסר הבנה קל - מה בדיוק חסום.
האם הדומיין חסום לגישה? אם כן - יש מה ליצור קשר אם האחסון
אם האתר עולה וכל הבעיה היא להכנס למערכת ניהול התוכן שלו כמנהל - אין שום קשר לחבר האחסון ולחסימת IP
כלומר - יתכן שיש חסימת IP ברמת וורדפרס - אבל האחסון לא אמורים להתערב ברמת ניהול ה-DB של הלקוח שלהם, ואת אמורה להסתדר עם זה לבד (להכנס ל-DB ולמחוק את החסימה, אוכל לנסות לעזור בכך)
אבל לדעתי - בכלל אין פה חסימת IP, אלא איבוד של הסיסמא ואי הצלחה לשחזר אותה מחדש
האופציה:
לשנות את הסיסמא של המשתמש מתוך בסיס הנתונים.
מעולה, אבל יתכן שתתקלי בקושי גם פה (לפעמים ההצפנה משתמשת בעוד פרמטרים מלבד הסיסמא הרצויה, כמו דומיין וכדומה, וכך למרות שתעתיקי את הקוד המוצפן - זה לא יעבוד)
ולכן - ההמלצה שלי היא לוודא כתובת מייל נכונה ב-DB - ודרכה לשחזר סיסמא במייל דרך האתר.
ויתכן שהמיילים האילו מגיעים לספאם
בהצלחה

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מעולה, אבל יתכן שתתקלי בקושי גם פה (לפעמים ההצפנה משתמשת בעוד פרמטרים מלבד הסיסמא הרצויה, כמו דומיין וכדומה, וכך למרות שתעתיקי את הקוד המוצפן - זה לא יעבוד)
ולכן - ההמלצה שלי היא לוודא כתובת מייל נכונה ב-DB - ודרכה לשחזר סיסמא במייל דרך האתר.
ויתכן שהמיילים האילו מגיעים לספאם
בהצלחה

זאת גם אופציה ששווה לנסות. עד כמה שאני זוכר יש למערכת של וורדפרס איזשהי הגנה ככה שגם אם משנים את כתובת המייל מתוך בסיס הנתונים הכתובת עדיין לא מאומתת ולא בטוח שיהיה אפשר לשלוח לכתובת הזאת את השחזור סיסמא.

למה לא?
הם יפתחו את חסימת הIP
יגדירו את המייל וישלחו את הסיסימא.

אם משלמים על אחסון איכותי - אמורים לקבל מענה לכאלו בעיות.
לא צריך להסתבך לבד עם כל בעיה.

לא משנה אם מדובר באיחסון איכותי איבוד סיסמא של האתר או תפעול האתר בכל צורה שהיא זה לא משהו שהאיכסון אמור לתמוך בו.

תמימה

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מדובר באתר על גבי wordpress.com?
כן זה היה וורדפרס אבל כבר הצלחתי להכנס...
תודה לכולכם אבל האמת שהבעיה הייתה דווקא בשם משתמש ולמזלי חברה שלי שעזרה לי זכרה את השם הנכון... כך שהסתדרתי...
המון תודה על הרצון לעזור, ממש התרגשתי!!!

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
כן זה היה וורדפרס אבל כבר הצלחתי להכנס...
תודה לכולכם אבל האמת שהבעיה הייתה דווקא בשם משתמש ולמזלי חברה שלי שעזרה לי זכרה את השם הנכון... כך שהסתדרתי...
המון תודה על הרצון לעזור, ממש התרגשתי!!!
להבא, כנסי דרך FTP תוסיפי נקודה ליד השם של התוסף אבטחה הוא ינוטרל ותוכלי להתחבר ולהתגבר על החסימה :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה