סינונים וויפרי 3 של נטפרי עם סים של 019, האם יש בעיות גלישה?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

I_AM

משתמש חדש
מישהו התקין וויפרי 3 עם סים של 019 בזמן האחרון? האם יש בעיות גלישה?
כי לי לפני כמה חודשים תקופה עבד טוב, אח"כ לא נתן בכלל לגלוש, נטפרי אמרו שזה בעיה למי שהתקין בזמן מסויים
אני רוצה שוב להתקין וויפרי 3 ולכן חשוב לי לדעת אם מישהו התקין בזמן האחרון וזה בסדר
תודה מראש

Yael Roth

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש מידי פעם ניתוקים(מאוד מעצבן ולא נעים אם זה קורה באמצע זום..) ובאופן כללי גלישה איטית
ניסו לפתור לי את זה אבל לא השתפר משמעותית :(

Yael Roth

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לפני בערך 4 חודשים

יוני כהנוביץ'

משתמש חדש
מישהו התקין וויפרי 3 עם סים של 019 בזמן האחרון? האם יש בעיות גלישה?
כי לי לפני כמה חודשים תקופה עבד טוב, אח"כ לא נתן בכלל לגלוש, נטפרי אמרו שזה בעיה למי שהתקין בזמן מסויים
אני רוצה שוב להתקין וויפרי 3 ולכן חשוב לי לדעת אם מישהו התקין בזמן האחרון וזה בסדר
תודה מראש
נדמה לי שהם נותנים עד 48 שעות נסיון ואפשר להסיר ללא תשלום תנסו אם אין לך ויפרי כלל על במחשב

מ148

משתמש חדש
ראיתי איפה שהוא לפני כמה חודשים שוויפרי 3 לא מסתדר טוב עם 019
תנסה להסיר ולהתקין וויפרי 2

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה