דרוש מידע ווייז של חברת דרך המלך

איש סת"מי

משתמש רשום
אשמח למידע ממי שמכיר

ווייז בלבד של חברת דרך המלך-
איך האיכות של המכשיר?
הסינון אכן הרמטי?
איך הקליטה שלהם? (אמרו לי דרך הוט מובייל, אז אפשר לענות לגבי הוטמובייל מי שמכיר)
חבילה של 1 ג'יגה - אמורה להספיק ברווח לגמ"ח ווייז? גם בתקופות עומס כמו בינהזמנים?

אם לא איכותי,
אשמח להמלצות לחברה אמינה לווייז בלבד - מכשירים במחיר שפוי, חבילה במחיר שפוי, סינון הרמטי וקליטה טובה

תודה רבה

מוישי כוישי

משתמש פעיל
לגבי הסינון לא יודע (זכור לי שאפילו פעם השתרבבה איזה תמונה)
לגבי המכשיר היה לי אותו תקופה והייתי מרוצה

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
היה על זה כבר כמה דיונים לאחרונה.
לי יש אותו כבר כמעט 3 שנים, מרוצה מאוד, לא זכור לי בעיות קליטה או אחרות שנתקלתי בהם.
כשהסתבכתי איך לעדכן את האפליקציה קיבלתי מענה מיידי ומפורט מ"דרך המלך".

ה1 ג'יגה מספיק לי ברווח בשימוש אישי.

2 נקודות:
1 הם גובים את המנוי החודשי כעיסקה בתשלומים, כך שא"א לבטל באמצע (אולי אפשר בהסכמתם, לא ניסיתי).
2 לגבי הסינון, בחור עלה לי פעם לרכב ואמר לי שהוא יכול לפרוץ את המכשיר בקלות, מאז יש לי סיסמה ואני לא משאיל אותו, מעבר לזה לא נתקלתי אף פעם בשום בעיה, חוץ מהפירצה הנוראה שאפשר להגדיר את הקול בוויז כ"קול של רחל" ה"י,

saryk

משתמש מקצוען
לא יודעת אם זה ספציפי למכשיר הזה- אבל יצא לי להשתמש בכמה,
מהירות התגובה שלו איטית למדי, ז"א- הוא מסמן פנייה מאוחר מדי.
זכור לי שבמכשירים אחרים זה יותר טוב, אבל אולי אני טועה.

HMB

משתמש פעיל
לי יש אותו כבר כמעט 3 שנים, מרוצה מאוד, לא זכור לי בעיות קליטה או אחרות שנתקלתי בהם.

2 נקודות:
1 הם גובים את המנוי החודשי כעיסקה בתשלומים, כך שא"א לבטל באמצע (אולי אפשר בהסכמתם, לא ניסיתי).
2 לגבי הסינון, בחור עלה לי פעם לרכב ואמר לי שהוא יכול לפרוץ את המכשיר בקלות, מאז יש לי סיסמה ואני לא משאיל אותו, מעבר לזה לא נתקלתי אף פעם בשום בעיה, חוץ מהפירצה הנוראה שאפשר להגדיר את הקול בוויז כ"קול של רחל" ה"י,
מה עושים אחרי 3 שנים מחדשים מנוי?

יונה צחורה

משתמש מקצוען
לא יודעת לענות לגבי הסינון
כי לא ניסינו לפרוץ
יש לנו אותו בערך שנה
מרוצים ++
היה לנו נטו וייז והדרן (הנטו וייז עשה מלא בעיות. והדרן יש לו באגים נאכסים. כמו שהוא הולך מידי פעם 'לטייל' בשדות. נגיד אנחנו על כביש 1 הוא פתאום מראה לנו שאנחנו בשדות ליד ומנסה כל הזמן להחזיר אותנו לכביש המקורי)
ההבדל במחיר משמעותי ביותר

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
לא יודעת אם זה ספציפי למכשיר הזה- אבל יצא לי להשתמש בכמה,
מהירות התגובה שלו איטית למדי, ז"א- הוא מסמן פנייה מאוחר מדי.
זכור לי שבמכשירים אחרים זה יותר טוב, אבל אולי אני טועה.
לא נתקלתי.
אולי כי ברכישה שידרגתי למכשיר היותר טוב, עדיין זה היה מכשיר מאוד ישן אבל עובד לי יופי.
מה זה אומר?
את/ה שואל ברצינות?
מה עושים אחרי 3 שנים מחדשים מנוי?
אדע לענות על כך עוד כחודש

HMB

משתמש פעיל
לא נתקלתי.
אולי כי ברכישה שידרגתי למכשיר היותר טוב, עדיין זה היה מכשיר מאוד ישן אבל עובד לי יופי.

את/ה שואל ברצינות?

אדע לענות על כך עוד כחודש
יש לי כרגע סים שאני משלמת עליו ללא מכשיר (נהרס לנו)אם זה מעניין אתכם....ליותר משנה וחצי
או לחילופין אם יש למשהוא למכור מכשיר ישן/למסור...

win watch

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
יש לנו דרך המלך מאוד מרוצים יש דווקא מכשירים יותר מתקדמים מהוויז של הדרן
קנינו את זה בדוידקה

העשיל פרידמאן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

2 נקודות:
פרץ או טען שיכול?

מ....

משתמש פעיל
לי יש אותו והוא איטי והוא הרבה מאד מחפש קליטה ורשת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה