דרוש מידע וויז 2021

תמר כהן

משתמש פעיל
יש משווק של הדרן בשם @יהודה וולף שנותן את הנשמה שלו שלקוחות הדרן יהיו מרוצים, למרות שרשמית זה לא תפקידו כלל.
יתכן שהדרן יותר יקר, אבל החסימה ההרמטית ללא אפשרות לפתוח אותה בשום פנים ואופן, יחד עם השרות Vip של @יהודה וולף שנותן יחס אישי אכפתיות ושירותיות נדירה גם אחרי שנים.
זה שילוב מנצח.
בהצלחה.

דבורה ק

משתמש פעיל
האם תוכל לפרט כאן בקשר למבצע? האם זה עדיין מחייב התחייבות ל3 שנים על הסינון?

דבורה ק

משתמש פעיל
את התשלום על הסינון ,אני כבר מכירה.
מתעניינת לגבי המבצע על הסים, אולי זה יאזן קצת את הנקודה של ההתחייבות ל3 שנים, שאני מנסה להימנע ממנה.

צחי קרמר

משתמש פעיל
מישהו כתב לפני כמה זמן על הפתרון של וייפרי על טאבלט אשמח עם משהו עשה את זה להמלצות על מכשיר וכד

חני ורדינון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
דרך המלך אין לו פיקוח כלל, הווי אומר שכל ילד יכול לפרוץ אותו...
ובאמת כעת ב590- שזה הדרן יש גם מבצע על סים במתנה לכמה חודשים אז זה יותר משתלם.
וגם המכשיר A02 הרבה יותר טוב מ J6

איזה שטויות! יש לך כזה או שאתה אומר מהשערה?
ממש הפוך, אני עשיתי הרבה בירורים, וגם התייעצתי עם אחד מירושלים שפרסם עלונים נגד הוויזים, והוא גם אמר לי שדרך המלך הכי מוגן שיש.
יש שם חסימה חזקה, בנוסף לכושר פליי מוסתר.
יש שם דבר ייחודי, שאם מוציאים את הסים הוא ננעל, כך זה מונע שימוש בעייתי עם הסים.
יש לי אותו כבר חודשיים, הכל חסום, הפרסומות, קארפול, החיבור לגוגל, המידע אודות, וכו' כל הטריקים של בחורי הישיבות... :)

אני לא יודע להשוואת בודאות בין כל החברות, היה לי הדרן ודרך המלך, ואין מה להשוות מבחינת הסינון דרך המלך הרבה יותר טוב.

TMUSIC

משתמש חדש
מתעניינת לגבי מכשיר וויז עם מצלמה בלבד
הבנתי שאפשר לקנות מכשיר להתקין עליו וויז ומצלמה???
אין לי כל כך ידע בעניין
אשמח לשמוע.

my car

משתמש פעיל
איזה שטויות! יש לך כזה או שאתה אומר מהשערה?
ממש הפוך, אני עשיתי הרבה בירורים, וגם התייעצתי עם אחד מירושלים שפרסם עלונים נגד הוויזים, והוא גם אמר לי שדרך המלך הכי מוגן שיש.
יש שם חסימה חזקה, בנוסף לכושר פליי מוסתר.
יש שם דבר ייחודי, שאם מוציאים את הסים הוא ננעל, כך זה מונע שימוש בעייתי עם הסים.
יש לי אותו כבר חודשיים, הכל חסום, הפרסומות, קארפול, החיבור לגוגל, המידע אודות, וכו' כל הטריקים של בחורי הישיבות... :)

אני לא יודע להשוואת בודאות בין כל החברות, היה לי הדרן ודרך המלך, ואין מה להשוות מבחינת הסינון דרך המלך הרבה יותר טוב.

פרסומת ל"דרך המלך" ותו לא....

my car

משתמש פעיל
מתעניינת לגבי מכשיר וויז עם מצלמה בלבד
הבנתי שאפשר לקנות מכשיר להתקין עליו וויז ומצלמה???
אין לי כל כך ידע בעניין
אשמח לשמוע.

וויז עם מצלמה יש בעסקן, ואפשרי גם בהדרן.

my car

משתמש פעיל
פרסומת להדרן ותו לא
על אותו משקל שכתבת

אני כותב את האמת ולא שטויות כמו: התייעצתי עם אחד מירושלים שפרסם עלונים נגד הוויזים, והוא גם אמר לי שדרך המלך הכי מוגן שיש.
שכל ילד מבין שמי שכותב נגד הוייזים הוא נגד כל המכשירים ובוודאי נגד מכשירים בלי פיקוח מרב, או מועדה כלשהי.

dudi e

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שכל ילד מבין שמי שכותב נגד הוייזים הוא נגד כל המכשירים ובוודאי נגד מכשירים בלי פיקוח מרב, או מועדה כלשהי.

כל האנשים האלה מלאים באינטרנסים, אגב הבנתי שבתקלה בשבוע שעבר של מושגח התאפסו המון מכשירים של דרך המלך ונפרצו לחלוטין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה