ווטסאפ למחשב- שאלה מקצועית עניינית ולא אידאולוגית

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
אני חוזר שוב.
מניסיון במסלול אתרוג
הוואטסאפ תוקע את המחשב לגמרי, מלבד מה שצריך כל מיני התקנות כמו מקלדת בעברית ועוד וכו'.

גם למחשב מהיר.
לכן לא מומלץ בכלל להתקין אותו.

avim10

משתמש מקצוען
מצטרף למה שכתב יוסף שטיין, גם מנסיון.
לא מציאותי [אולי בעצם אם יש לך מחשב תותח שיוכל לסחוב את זה] להפעיל את זה באופן סדיר על המחשב שיהיה פתוח לשימוש יומיומי.
אם בכל זאת התקנתם, אפשר על המספר הכשר, צריך רק לבחור בשליחת קוד אימות בשיחה קולית.
ולא צריך סמארטפון פתוח, זה רק ב-Whatsapp Web, שלא נוגע לבקשתך.

ANONYMUS

משתמש מקצוען
לי זה עובד על המחשב, בצורה חלקה לגמרי.
המחשב עם כונן SSD .
ולא נתקלתי בבעיות איטיות .

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יוסף שטיין;2305754:
אני חוזר שוב.
מניסיון במסלול אתרוג
הוואטסאפ תוקע את המחשב לגמרי, מלבד מה שצריך כל מיני התקנות כמו מקלדת בעברית ועוד וכו'.

גם למחשב מהיר.
לכן לא מומלץ בכלל להתקין אותו.
מה הקשר ביו ההאטה במחשב לזה שאתה מחובר לאתרוג...?
כנ"ל לגבי המקלדת, זה פשוט בתכלית. צריך להתקין מקלדת של GO שתומכת בעברית..
נכתב ע"י avim10;2305838:
מצטרף למה שכתב יוסף שטיין, גם מנסיון.
לא מציאותי [אולי בעצם אם יש לך מחשב תותח שיוכל לסחוב את זה] להפעיל את זה באופן סדיר על המחשב שיהיה פתוח לשימוש יומיומי.
לא באמת ניסית...
או שהמחשב שלך לא תקין.

הדבר מציאותי לחלוטין, והתתוכנה הנ"ל משמשת אין ספור אנשים עם שאין ברשותם סמארטפון עבור וואצפ. זה קצת מאט, לא מעבר.
נכתב ע"י יעקב יש;2305913:
אם אתם בנטפרי אין אפשרות להתקין כי האתר של וואטספ חסום http://whatsapp.he.downloadastro.com/
ברור.
בנטפרי, אין אפשרות להתחבר לוואצפ בשום צורה שהיא.

עויזר

משתמש פעיל
נכתב ע"י רמה פלוס;2306985:

לא באמת ניסית...
או שהמחשב שלך לא תקין.

הדבר מציאותי לחלוטין, והתתוכנה הנ"ל משמשת אין ספור אנשים עם שאין ברשותם סמארטפון עבור וואצפ. זה קצת מאט, לא מעבר.

ברור.
אני מצטרף לדברי רמה פלוס
אם בגירסאות הראשונות של האמולטור בלוסטקס התגלו בעיות איטיות למחשבים שעליהם הוא היה מותקן, בגירסאות האחרונות והחדשות שלהם הוא אינו מכביד על המחשב כלל וכלל, זה עובד וזה מעולה, מומלץ. וכמו שאמרו קודמי הוואטצאפ יכול בהחלט לשבת על מספר כשר וקוד האימות נשלח באמצעות הודעה קולית. לגבי הסינונים צריך לברר באמת אצל מי זה עובד ואצל מי לא.
הצלחותתתת

מנדי שלום

משתמש פעיל
מישהו יכול להעלות בלוסטקס בגרסה החדשה שלו?
וגם את קובצי האפליקציות של המקלדת והוואטסאפ?
תודה

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י איש שמח;2304704:
ניסיתי כמה פעמים.
חייבים קו לא כשר כדי לפתוח חשבון בואטסאפ ורק אז ניתן לעבוד מול המחשב, וגם אז המכשיר עם הקו חייב להיות דולק ומחובר לאינטרנט...

ולשאר הגולשים: השואל ביקש במפורש לא להפוך לאשכול אידיאולוגי, כל כך קשה?? ואני כותב את השורות האלו בתור יהודי שכתב חוברת שלימה על נגעי הוואטסאפ....

אני משתמשת בקו כשר ועובד מצויין

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
נננ

נכתב ע"י רמה פלוס;2306985:

הבהרה: אכן אין קשר, כוונתי שבמסלול אתרוג אפשר להתקין, אבל ישנו האטה

אכן שלל התקנות וכו' כלומר הרבה עצבים

לא באמת ניסית...
או שהמחשב שלך לא תקין.

ניסיתי... והמחשב שלי תקין לחלוטין, ואני יודע מעוד הרבה שהתקינו והשתמשו בו לכמה זמן, עד שלא יוכלו לסבול את העומס שהוא מפעיל על המחשב, שזה אומר שני תוכנות הפעלה על מחשב אחד (כך הוסבר לי).

ברור.

אכן

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י רמה פלוס;2304976:
* לא צריך מספר לא כשר בשביל להפעיל וואצפ במחשב.
* וכן לא צריך סמארטפון בשביל להפעיל וואצפ במחשב.
* תתקין את BlueStacks, תוריד וואצפ, תכניס את המספר הכשר הרגיל שיש לך, חכה שיעברו הדקות שהיישום הוגדר עבור האימות, לאחמ"כ הוא ישלח לך את הקוד כשיחה, תכניס את הקוד, ויש לך וואצפ.
* זה עובד באתרוג. אין לי מושג אם גם כברירת מחדל, אבל באחד המסלולים זה עובד.
* זה מעיק על המחשב בצורה נוראית. לפחות תוריד אותו מאיתחול המחשב, בשביל שהמערכת לא תתעכב בגללו באיתחול.

בהצלחה.

אגב, מישהו כאן הביא קישור לוואצפ ווב..
אז זהו, שהוא לא קשור לנושא האשכול.
רק שמעתה היא תופיע בסמארטפון של העמיתים לעבודה כאחת שיש לה וואטצפ ויופיע מספר הטלפון הכשר.ולא בטוח שהיא רוצה שכולם ידעו שיש לה.וד'ל

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אני העלתי את הקישורים בפעם הקודמת
יכולה לנסות להעלות שוב
זה אכן מאט במקצת את פעילות המחשב
ויש מורכבות בהתקנת מקלדת עברית

למי שזה נחוץ ויש לו סבלנות
יכול לפנות למייל שלי
ואשלח לו
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

זה עובד חלק באתרוג
עם מספר כשר

נחצה

משתמש רשום
נכתב ע"י רמה פלוס;2304976:
* לא צריך מספר לא כשר בשביל להפעיל וואצפ במחשב.
* וכן לא צריך סמארטפון בשביל להפעיל וואצפ במחשב.
* תתקין את BlueStacks, תוריד וואצפ, תכניס את המספר הכשר הרגיל שיש לך, חכה שיעברו הדקות שהיישום הוגדר עבור האימות, לאחמ"כ הוא ישלח לך את הקוד כשיחה, תכניס את הקוד, ויש לך וואצפ.
* זה עובד באתרוג. אין לי מושג אם גם כברירת מחדל, אבל באחד המסלולים זה עובד.
* זה מעיק על המחשב בצורה נוראית. לפחות תוריד אותו מאיתחול המחשב, בשביל שהמערכת לא תתעכב בגללו באיתחול.

בהצלחה.

אגב, מישהו כאן הביא קישור לוואצפ ווב..
אז זהו, שהוא לא קשור לנושא האשכול.

אתה יכול להביא קישור להורדה של BlueStacks

נחצה

משתמש רשום
הוא אומר לי שאני מריך מינימום 2 GB זיכרון פיזי מה זה אומר
בכונן c יש לי הרבה.
מה עושים?
????

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י חיימיענקל;2308462:
הורדתי את התוכנה וזה תוקע לי את כל המחשב איך אני מוחק את זה

בהוספה והסרה של תוכניות

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה