דרוש מידע וואצפ משפחתי טלפוני "לאמיר רעדן", מי זה החברה הזאת?

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
יש להקיש 9 בתפריט הראשי
ולבחור או בשלוחה 1 לנציג קשרי לקוחות
או שלוחה 2 להשארת הודעה
(פעם היתה גם כתובת מיייל (כרגע אני לא שומע את זה)

@אחת שאוהבת להבין אשמח לדעת מה באמת יצא.

יש להקיש 9 בתפריט הראשי
ולבחור או בשלוחה 1 לנציג קשרי לקוחות
או שלוחה 2 להשארת הודעה
תודה, זה לא נראה של ימות המשיח,
הם לא מגיבים בקשרי לקוחות,
שלחתי להם מייל כפי שהם אומרים שם,
וגם לזה הם לא מגיבים,
לא יודעת מה לעשות ?
מי שיוכל לעזור אודה לו מאוד.

סליל

משתמש חדש
אני רוצה דחוף להוציא הקלטות מהקו שלנו
אפילו בתשלום כל שהוא,
הפתיח של הקו הוא
" ברוכים הבאים לאמיר רעדן בואו נדבר",

מישהו יודע מי הבעלים? איך פונים אליהם? דרכי התקשרות?

גם אני מחפשת מידע איך ניתן להוציא הקלטות מהקו הזה
אני מקפיצה את האשכול שוב אם יש למישהו מידע
זה חשוב לנו מאוד מאוד!!!

גם אני מחפשת מידע איך ניתן להוציא הקלטות מהקו הזה
אני מקפיצה את האשכול שוב אם יש למישהו מידע
זה חשוב לנו מאוד מאוד!!!
אני בסופו של דבר לא מצאתי מידע, ועבדתי קשה וביצעתי הקלטה פנימית על כל ההקלטות ישירות למחשב.
אם זה שווה לך אוכל אולי לבצע את זה גם לך בתשלום סמלי...

סליל

משתמש חדש
תודה על התגובה!
הבעיה שאנחנו מנסים לחזור אחורה הרבה והקו לא מאפשר יותר מידי...
אנחנו לא מצליחים להגיע להודעות חשובות...
יש לך פתרון לזה?

תודה על התגובה!
הבעיה שאנחנו מנסים לחזור אחורה הרבה והקו לא מאפשר יותר מידי...
אנחנו לא מצליחים להגיע להודעות חשובות...
יש לך פתרון לזה?
בכמה הודעות מדובר, אני הייתי צריכה בערך שנה אחורה והצלחתי.
מה קורה פתאום כשעוברים הרבה הודעות?

סליל

משתמש חדש
אנחנו צריכים עד 4 שנים אחורה...
וזה לאסוף רק את ההקלטות של האמא שנפטרה...
מעבירה הרבה אחורה ופתאום זה קופץ להתחלה בחזרה
מה הכוונה הקלטת דרך המחשב?
אולי זה יכול לעזור לנו

אז ככה, לחברת 'ימות המשיח' ישנו שירות חינמי של הקלטת שיחות על ידי שמקשרים בין 3 הפרמטרים הבאים- מספר מסוים שלהם, מספר הטלפון שלך, חשבון האימייל שלך.
ההקלטה בעצם מתבססת על שיחת ועידה עם מספר וירטואלי שלהם שמקליט את כל השיחה.
אז זה עובד כך, דבר ראשון, צריך להתקשר למספר הבא- 0773136600, שם יש הדרכה מפורטת עם הצעדים הנדרשים הכוללים הגדרת האימייל וכו'.
ואחר כך בכל שיחה שרוצים להקליט צריך פשוט להתקשר לפני השיחה או במהלכה למספר נוסף- 0773136666, ולשתף אותו בועידה, ואז נשלח אלייך אוטומטית למייל האישי שהגדרת מיילים עם הקלטות של השיחות, המיילים מגיעים בפעימות כל 5 דקות מגיעה הקלטה נוספת של 5 דקות.
אני עשיתי את זה על שעות רבות של הקלטות {גם כן של א' שאינו בן החיים}, פשוט התקשרתי למספר של הקו ולמספר של ימות המשיח שמקליט ועשיתי ועידה, ואז עשיתי 'השתק' כדי שלא יפריע רעש מבחוץ, וכך השארתי את זה למשך שעות, כשכל רבע שעה בערך הגעתי לבדוק שזה לא התנתק, כך עשיתי כל יום כמה שעות, וכל פעם בהתחלה עשיתי 'חזרה למקום אליו האזנת לאחרונה' כדי לחזור למקום שאחזתי.
אחר כך ערכתי את כל ההקלטות בתוכנת 'אודסיטי' - תוכנה חינמית פשוטה לעריכת הקלטות, חיתוך ואיחוד הקלטות ועוד, חתכתי את כל ההקלטות שלא קשורות, וחילקתי את הכל להקלטות נפרדות, והגעתי לתוצאה מושלמת (כ- 400 הקלטות).
הבעיה היחידה בכל העסק הזה (חוץ מזה שזה כמובן דורש שעות של עבודה...), זה שימות המשיח יש להם הרבה סכסוכים עם ועדת הרבנים לעניני תקשורת אז כל המספרים שלהם נחסמים בכשרים, אז הייתי צריכה למצוא מספר אישי של ניתוב שיחות כדי להגיע למספרים שלהם, כמובן שאם המספר שלך לא בועדת הרבנים אז זה לא יהיה לך בעיה.

נערך לאחרונה ב:

סליל

משתמש חדש
וואוווו
קודם כל תודה על הפירוט נשמע ממש רעיון מסיבי...
אבל אם זה עובד אז למה לא?
כמה שאלות--
1. לא הבנתי את הענין עם ועדת הרבנים וניסיתי להתקשר לקו הוא באמת חסום... איך אני משיגה מספר אישי?
2. מה מקישים בקו הזה כדי לחזור למקום... לא ידעתי שיש אפשרות
הייתי שמחה לתקשר איתך באישי גם לגבי אפשרות שתעזרי לנו בתשלום...
אבל מעדיפה לא לפרסם כאן את המייל שלי את יודעת איך מפרסמים ומוחקים? כי אני לא

בכיף.
לחזרה למקום האחרון מקישים #
תכתבי לי שעה שתהיי בוודאות זמינה פה ואני אכתוב כאן את המייל שלי לכמה שניות ואמחוק,
אפשר נראה לי לערוך את ההודעה רק תוך 10 דקות...

סליל

משתמש חדש
אני כאן ברבע שעה הקרובה - עד 10 אשמח שתרשמי לי אם את זמינה

סליל

משתמש חדש
תוכלי לכתוב לי באיזה שעות את נמצאת?
אולי יותר בערב או משהו
לבנתיים ממש עזרת לנו!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה