וואטצפ למחשב

אסתר 4

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני רוצה להתקין וואטצפ במחשב,
ויש לי חסימה של נט פרי,
האם זה יעבוד לי?

קו מחשבה

משתמש פעיל
כרגע זה לא עובד

לא טלגרם במחשב ולא וואטסאפ במחשב.
האם יהיה שינוי בזה בהמשך?

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לא צפוי שינוי.

אסתר 4

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אפשר לקבל הסבר מהמשתמשים מה רע בוואצפ?
הרי זה רק לשלוח הודעות חוץ מסרטונים ששולחים שאל זה אני לא מדברת.

פסקאות

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ווצאפ אני לא מכירה אבל טלגרם גרוע שבגרוע!!!!!!!!!

יעל ויעל

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מה רע בוואצאפ???? מה טוב בו חוץ מזה שזה נחמד?????
זה ממכר, מוציא מהריכוז, תופס את הראש ומשגע את השכל.
זה מדהים לעבור על האנשי קשר ולראות שכולם נראו בוואצאפ בדקות האחרונות ממש!!!
פשוט חבל על הזמן....

soomsum

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י יעל ויעל;1919012:
מה רע בוואצאפ???? מה טוב בו חוץ מזה שזה נחמד?????
זה ממכר, מוציא מהריכוז, תופס את הראש ומשגע את השכל.
זה מדהים לעבור על האנשי קשר ולראות שכולם נראו בוואצאפ בדקות האחרונות ממש!!!
פשוט חבל על הזמן....
פרוג ממכר אותי אותו דבר.... כמעט...

ןחוצמזה, את יכולה להתקין על המחשב רק אם יש לך פלאפון עם וואצאפ

פאוור

משתמש פעיל
נכתב ע"י צמח;1918876:
ווצאפ אני לא מכירה אבל טלגרם גרוע שבגרוע!!!!!!!!!

סתם בשביל האינטלגנציה..
למה ובמה הטלגרם יותר גרוע? זה לא אותו רעיון ועיקרון?
ידוע לי שהיה תקופות פתוח בגירסא למחשב

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כל יישומי המסרים הללו גרועים בתכלית.
וואצפ. טלגרם. היינו הך לחלוטין. לא סתם חסמו אותם.

gsh

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אוטומציה עסקית
נכתב ע"י איצטרובל;1922222:
אנשים מתמכרים לדברים האלה...

אנשים מתמכרים גם למחשבון בטלפון הכשר......

goli

משתמש פעיל
נכתב ע"י אסתר כהן;1918795:
אפשר לקבל הסבר מהמשתמשים מה רע בוואצפ?
הרי זה רק לשלוח הודעות חוץ מסרטונים ששולחים שאל זה אני לא מדברת.
ואטאפ ביסודו הוא לא דבר רע ויש בו שימושים מועילים ורבים מאד.
אבל צורת התקשורת הקבוצתית/אישית הזאת יכולה להוביל למקומות לא הגיונים......

אבל אפשר פשוט לעשות סקר קטן אצל איזה 10 אנשים קרובים וכנים שמחזיקים ואטאפ. ולשאל אותם איך הם לפני הוואטאפ ואחרי. תועלת מול נזק.
התוצאות ידברו בעד עצמם........

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מנסיון העבר.מי שמכור לדברים אחרים(כגון פרוג....)יהיה מכור גם לזה .וואטסאפ הוא לא דבר קבוצתי אלא אם כן התחברתם לקבוצת חדשות או משו בסגנון ה ישמור זה גורם למי שמכור לבזבוז זמן ולשון הרע ועוד שאר מרעין .לכן מי שמרגיש שיכול להתמכר עדיף מלכתחילה שלא יהיה.לא במחשב ולא בפלאפון כי רבים חללים הפיל הוואטסאפ.ומי שצריך לעבודה זה באמת עוזר כשעובדים עם ספקים מובילים ועוד זה ממש מקל אבל רק לעבודה!!
וכן אני עדיין מכירה אנשים שמנהלים עסקים מסועפים!עם מכשירים כשרים בלבד .אשריהם!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה