רשתות וואטצאפ במחשב בלי מכשיר טלפון

נעמי באום

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
התקנתי בלוסטאקס
הכל עובד תקין
אבל היום נסגר לי באמצע
אני מנסה לפתוח קבצים במחשב והוא כותב שאין מקום בזיכרון או משהו כזה
נראה שעצם השימוש בווצאפ מייצר קבצים או כל דבר אחר שתופסים זיכרון
יש אפשרות למחוק??
(כשזה קרה בפעם הראשונה מחקתי קבצים מיותרים וסרטונים מהמחשב, וזה עזר
עכשיו הזיכרון התמלא שוב..)

תמר ת

משתמש חדש
שלום,
מישהו יודע מדוע לאחר ההתקנה של התוכנות לעיל.
המחשב מפנה אותי למיקרוסופט סטור (microsoft store).
אודה למענה...

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
האם זה נכון שבוינדוס 11 יש משהו כמו בלוסטאקס מובנה
כלומר אפשר להריץ אפליקציות של אנדרואיד בלי שום תוכנה נוספת?

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ווצסאפווב, עם מספר טוקמן כשר
אם מחליפים מחשב איך ניתן לסנכרן את החומר?

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
האם זה נכון שבוינדוס 11 יש משהו כמו בלוסטאקס מובנה
כלומר אפשר להריץ אפליקציות של אנדרואיד בלי שום תוכנה נוספת?
בערך. יהיה אפשר להתקין חלק מהאפליקציות והן יעבדו ישירות על הווינדוס.
העניין הוא שההתקנה לא תהיה דרך גוגל פליי, אלא דרך החנות של אמזון כמדומני, ולא הכל נמצא שם עקב הסכמים של גוגל עם יצרנים (כרגע יש תביעת ענק נגד גוגל בנושא זה). בנוסף, גוגל משנה באופן סופי את פורמט האפליקציות לפורמט קנייני, ויצרן שלא ידאג ליצור שתי גרסאות, לא תהיה את האפליקציה שלו שמתאימה לעבוד על ווינדוס 11.
זה על רגל אחת...

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
יש אימולטור אחר בשם Memu play שבו אני משתמש שהוא יותר מהיר ויעיל ובלוסטאקס ונוקס ואני חושב ששם אפשר לדלג על הכניסה לחשבון גוגל בגוגל פליי- אולי אפשר אח"כ להתחבר לחשבון גוגל דרך האפליקציה של ג'ימייל- אם תתקינו ידנית מצו"ב קישור להורדה וקובץ הסבר..
קישור- https://www.memuplay.com/download-en.php?file_name=Memu-Setup&from=offline_installer
כמה באגים ? יכול להרוס תמחשב?

ציוץ לשבח

משתמש פעיל
כמה באגים ? יכול להרוס תמחשב?
אני אישית משתמש בזה כבר הרבה זמן ולא עושה שום באגים, להיפך הוא הרבה יותר מהיר מבלוסטאקס ובשונה מבלוסטאקס הוא לא תוקע את המחשב.
אגב, בדקתי את זה אח"כ וכן צריך להתחבר לגוגל פליי בשביל החשבון גוגל (מייל, אנשי קשר של גוגל וכדו'), אבל כמו שכתבתי, אפשר להפעיל את זה בלי להיכנס לחשבון גוגל ולהתקין אפליקציות בעצמכם.

ציוץ לשבח

משתמש פעיל
מישהו יודע לענות??
הווב חייב לעבוד בסנכרון עם מכשיר אחר, או פלאפון, או אימולטור על מחשב, ושם יש אופציה לגבות את כל ההודעות בגוגל דרייב וכשנכנסים לווצאפ ממכשיר אחר זה מראה את ההודעות.
אבל אם את מדברת על ווצאפ ווב, אז זה לא משנה איזה מחשב, גם אם תצרפי מחשב אחר חדש, הוא יראה את כל ההודעות עם כל ההסטוריה שיש במכשיר שעליו הוא יושב.

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הווב חייב לעבוד בסנכרון עם מכשיר אחר, או פלאפון, או אימולטור על מחשב, ושם יש אופציה לגבות את כל ההודעות בגוגל דרייב וכשנכנסים לווצאפ ממכשיר אחר זה מראה את ההודעות.
אבל אם את מדברת על ווצאפ ווב, אז זה לא משנה איזה מחשב, גם אם תצרפי מחשב אחר חדש, הוא יראה את כל ההודעות עם כל ההסטוריה שיש במכשיר שעליו הוא יושב.

לא הצלחתי לגבות על הגוגל דרייב (יתכן שמדובר בבעיה בחסימה?)
אני מדברת על ווצסאפווב + אימולטור (LDplayer) והמספר טוקמן כשר שחוץ מהחיבור הראשוני לא מחובר כלל.

ציוץ לשבח

משתמש פעיל
איזה חסימה יש לך?
אני מדברת על ווצסאפווב + אימולטור (LDplayer) והמספר טוקמן כשר
זה לא משנה אם המספר כשר או לא, זה אמור לעבוד אותו דבר.
שחוץ מהחיבור הראשוני לא מחובר כלל.
כלומר?

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
אני מדברת על ווצסאפווב + אימולטור (LDplayer) והמספר טוקמן כשר שחוץ מהחיבור הראשוני לא מחובר כלל.
האם יש גישה ישירה לגוגל דרייב מתוך האימולטור?
חייב להיות חשבון מחובר ופעיל, אם אין חיבור לדרייב ובמחשב יש, יכול להיות שצריך להתקין תעודת אבטחה של החסימה.
לכשתתקינו על מכשיר חדש (או אימולטור חדש) צריך שוב לקבל SMS או הודעה קולית למספר שלכם, הוא יהיה חייב להיות פעיל, או שלפני המעבר והגיבוי לדרייב, תבצעו מעבר למספר חדש.

קודו

משתמש צעיר
@אפור ורוד
@shraga0
אשמח לעזרתך,
התקנתי נוקס+ וואצאפ על המחשב,
רוצה להכניס מספר נייח
בחרתי ישראל
אוטומט נתן קידומת +972
מכניסה מס' נייח כותב שהוא קצר מידי
מכניסה עם הקידומת שכבר יש כותב ארוך מידי
מה עושים?
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה