והפעם - אתגר לאתגר

אלישקף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
פרויקט מילואים

אלישקף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י פרוגיוזר;n5038717:
כל אחד יעלה נושאים לאתגר (כל נושא בהודעה נפרדת, שיהיה אפשר לדעת לאיזה נושא צלצלו!).
עד מחר בערב הנושא שיזכה להכי הרבה צלצולים יהיה האתגר הבא.
הולך?
אני מתחילה...

איך מצלצלים? לשלוח 'תודה' אני יודעת.

אלישקף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י פרוגיוזר;n5039400:
צלצול זה תודה, בגלגול הקודם שלה :)

תודה לרבנית המקובלת... אני מיד 'מצלצלת' לך.

dvory

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עוד רעיון לאתגר:
לקחת שם של ספר ידוע ולחבר לו תוכן חדש. לא מתכוונת שצריך לכתוב לו כעת 300 עמודים (או 800, תלוי בספר שאתם בוחרים). מתכוונת שתכתבו לו תקציר חדש. עד מאה מילים גג.
לדוגמה:
ילדי שי מאמצים את תמי: שייקו ויענקי מוצאים חתולת רחוב ליד הצפרדע השכונתי. הם מחליטים לאמץ אותה וקוראים לה תמי. תמי מוסתרת ב... (שכחתי איך קראו למקום המחבוא שלהם), חני חושדת בשייקו שהוא מוכר את כל שקיות החלב שהיא קונה במכולת תמורת שקל לשקית. היא עוקבת אחריו, במטרה לדרוש נתח מהרווחים, אבל מוצאת רק שקיות חלב ריקות. בתיה מוצאת המון שערות ג'ינג'יות על הכר שלה ומפתחת פריחה מוזרה על כל הפנים. תמי יולדת ארבעה גורים. שייקו מנסה ללטף אחד מהם. תמי מתנפלת עליו, שורטת אותו ומתעללת בו כמו אם פולניה מצויה. ועל מה שקרה בהמשך - תקראו בספר שלעולם לא ייצא :)

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
נכתב ע"י dvory;n5039522:
עוד רעיון לאתגר:
לקחת שם של ספר ידוע ולחבר לו תוכן חדש. לא מתכוונת שצריך לכתוב לו כעת 300 עמודים (או 800, תלוי בספר שאתם בוחרים). מתכוונת שתכתבו לו תקציר חדש. עד מאה מילים גג.
לדוגמה:
ילדי שי מאמצים את תמי: שייקו ויענקי מוצאים חתולת רחוב ליד הצפרדע השכונתי. הם מחליטים לאמץ אותה וקוראים לה תמי. תמי מוסתרת ב... (שכחתי איך קראו למקום המחבוא שלהם), חני חושדת בשייקו שהוא מוכר את כל שקיות החלב שהיא קונה במכולת תמורת שקל לשקית. היא עוקבת אחריו, במטרה לדרוש נתח מהרווחים, אבל מוצאת רק שקיות חלב ריקות. בתיה מוצאת המון שערות ג'ינג'יות על הכר שלה ומפתחת פריחה מוזרה על כל הפנים. תמי יולדת ארבעה גורים. שייקו מנסה ללטף אחד מהם. תמי מתנפלת עליו, שורטת אותו ומתעללת בו כמו אם פולניה מצויה. ועל מה שקרה בהמשך - תקראו בספר שלעולם לא ייצא :)

בממל"ן.
מקום מפלט לבנים נמלטים

מה הענינים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י dvory;n5039522:
עוד רעיון לאתגר:
לדוגמה:

או למשל על הספר תחנות
משפחה איטלקית מגיעה לטיול בישראל ומנסה לדבר בעברית
הם עומדים ברחוב ומחפשים פיצריה
ומנסים לשאול את העוברים ושבים היכן ניתן לקנות
כמובן שאף אחד לא מבין את שפתם ואת תנועתם (נסו לתאר פיצה בידיים...)
עד שניגש אליהם אחד ושואל אותם: אה.. אתם רוצים ת'חנות של הפיצה?
הם מבינים שכך קוראים לחנות של פיצה ומתחילים להשתעשע במילה ת'חנות ת'חנות

וכן על זו הדרך...
:) :) :)

גילת ורנן

משתמש סופר מקצוען
זה יכול להיות רעיון מוצלח
אם גם אותן סופרות ידועות ומוכרות [דבורי, רותי וכו]
ישתתפו באתגר [לא רק בפורום הסודי והסגור]

תפנית בעלילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י גילת ורנן;n5039600:

אתגר הוא בשביל הכיף . מי שזה כיף לו משתתף.

פרוגיוזרית

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

נכתב ע"י בב;n5039794:
אתגר הוא בשביל הכיף . מי שזה כיף לו משתתף.

יותר מזה,
אנחנו יכולות לשבת ושיצאו לנו העיניים מפורום הסופרות והסופרות שבדרך, ולדמיין כמה כיף ונחמד שם, ואנחנו יכולות גם ליצור ענין וכיף פה.
יש מספיק חובבות כתיבה שיכולות להשתתף ולתרום פה.
ואם סופרות מהפורומים הסגורים רוצות להשתתף - נהנה לקרוא את יצירותיהן.
ותודה לדבורי על הרעיון, שבינתיים עושה רושם שיהיה המנצח.

תפנית בעלילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הרעיון של דבורי מעורר השראה ממש! (אני מתחילה לחשוב על ספרים שאני אוהבת.. ) נחכה עד שציבור הבוחרים יסיים לומר את דברו..:)

dvory

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום

:rolleyes:
באופן אישי, לא ביקרתי בפורום הסודי והסגור כבר בערך שבוע, נראה לי.
פורום סופרות הוא פורום כמו כל הפורומים המקצועיים של פרוג. מיועד לעזרה מקצועית והוא אכן כזה בדרך כלל. לא קורה בו משהו מסעיר יותר מדי. בואו נגיד שלא הייתי יכולה לכתוב ספר 'עלילותי בפורום סופרות המסתורי'. לא היו לי מספיק עלילות או מספיק מסתורין :)
ולגבי האתגר, אני אשתתף בשמחה אם יצוץ לי רעיון מוצלח ואם העבודה לא תתפוס אותי בגרון. זה הכיף באתגר, נכון? שהוא פתוח לכולם ואפשר להתפרע בו בלי התחשבות בטייטל ובגיל.

משויטט

משתמש מקצוען
נכתב ע"י בב;n5039882:
הרעיון של דבורי מעורר השראה ממש! (אני מתחילה לחשוב על ספרים שאני אוהבת.. ) נחכה עד שציבור הבוחרים יסיים לומר את דברו..:)

רעיון באמת מעורר השראה,
אבל הוא יאתגר את הדמיון ואת היצירתיות, ולא כל כך את הכתיבה עצמה.

תפנית בעלילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י משויטט;n5039910:
רעיון באמת מעורר השראה,

מה שקורה להרבה רעיונות יפים בהתחלה שאי אפשר לדעת אם יצליחו להתפתח.

גדי ישראלי

משתמש מקצוען
נכתב ע"י פרוגיוזר;n5039848:
יותר מזה,
אנחנו יכולות לשבת ושיצאו לנו העיניים מפורום הסופרות והסופרות שבדרך, ולדמיין כמה כיף ונחמד שם, ואנחנו יכולות גם ליצור ענין וכיף פה.
יש מספיק חובבות כתיבה שיכולות להשתתף ולתרום פה.
ואם סופרות מהפורומים הסגורים רוצות להשתתף - נהנה לקרוא את יצירותיהן.
ותודה לדבורי על הרעיון, שבינתיים עושה רושם שיהיה המנצח.

יואו, הרבה זמן לא יצא לי לצחוק ככה. לא חלילה על הכותב, אלא על ההילה האפלה שסביב פורום סופרות. עזבו אתכם אתגרים, נהיה לי חשק לכתוב פוסט על הפורום הזה, יש מצב?

פרוגיוזרית

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
נכתב ע"י גדי ישראלי;n5039983:
יואו, הרבה זמן לא יצא לי לצחוק ככה. לא חלילה על הכותב, אלא על ההילה האפלה שסביב פורום סופרות. עזבו אתכם אתגרים, נהיה לי חשק לכתוב פוסט על הפורום הזה, יש מצב?

גם רעיון, אתגר בנושא "פורום סופרות" :)

גילת ורנן

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י dvory;n5039895:
:rolleyes:
באופן אישי, לא ביקרתי בפורום הסודי והסגור כבר בערך שבוע, נראה לי.
פורום סופרות הוא פורום כמו כל הפורומים המקצועיים של פרוג. מיועד לעזרה מקצועית והוא אכן כזה בדרך כלל. לא קורה בו משהו מסעיר יותר מדי. בואו נגיד שלא הייתי יכולה לכתוב ספר 'עלילותי בפורום סופרות המסתורי'. לא היו לי מספיק עלילות או מספיק מסתורין :)
ולגבי האתגר, אני אשתתף בשמחה אם יצוץ לי רעיון מוצלח ואם העבודה לא תתפוס אותי בגרון. זה הכיף באתגר, נכון? שהוא פתוח לכולם ואפשר להתפרע בו בלי התחשבות בטייטל ובגיל.

הטייטל שלך רק יביא לך יותר צלצולים, לא?;)
בכל זאת לא כל יום סופרת מוערכת כמוך נכנסת לאתגר!!
ואגב, לא התכוונתי חלילה ל'רדת' על הפורום הסודי הלז.

dvory

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
נכתב ע"י גילת ורנן;n5040033:
ואגב, לא התכוונתי חלילה ל'רדת' על הפורום הסודי הלז.

הבנתי ולא הרגשתי שאת מתכוונת לרדת עליו.
סתם רציתי לציין עובדה שלפעמים יותר מעניין לי ב'איש את רעהו' מאשר בפורום סופרות.

dvory

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
נכתב ע"י משויטט;n5039910:
רעיון באמת מעורר השראה,

כתיבה טובה מתחילה הרבה פעמים ברעיון טוב.
חוץ מזה, יכולת התמצות, שנדרשת בכתיבת תקציר ולא רק אז, היא אמנות חמקמקה שהרבה סופרים וסופרות חסרים אותה.
אבל זה מצחיק שאני מנסה לשכנע שהרעיון שלי הוא רעיון טוב. לא הבנאדם הכי אובייקטיבי בעולם :)

גילת ורנן

משתמש סופר מקצוען
אז זהו- הרעיון של דבורי צובר תאוצה
ועד לרגע זה גורף את מירב הקולות
מה נשאר?
האם כל אחד בוחר לעצמו שם של ספר או לכולם יהיה אותו דבר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה