כללי והנה שיתוף שלי... בניחוח סחלבים

אתי בן-שם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עבודה יפייפה,
רק בקטע של הגריד משו מפריע לי קצת,
החלק של הויזואל כ"כ עשיר ומיוחד
שהייתי מצפה לראות בגריד איקונים או משו פחות פשוט
יש בזה משהו, למרות שאני לא רוצה להעמיס עוד פרטים
אולי אני ינסה את זה, ונחליט. תודה!

ואין, אין דבר כזה "לוגו לא תקני", יש כן "לוגו לא נכון", והלוגו הזה נכון+
לוגו גם יכול להיות בנוי מ-10 צבעים במקרה הצורך או מתמונה מבוססת פיקסלים...
הכל לגופו של עניין
את צודקת בעיקרון, אבל אני קצת מסתייגת
כי יש דברים מדהימים, שעדיין אי אפשר לקרוא להם "לוגו". צריך כמה פרמטרים בסיסיים כדי להכנס להגדרה הזו. לא ככה?

אפשר הערות או שזה סגור?
בחלק התחתון הייתי מסדרת את זה טיפה אחרת.
כאילו בלוק מצד ימין. ואז ה-4 של העיגולים 2 למעלה ומתחת עוד שתיים.
לדעתי יותר יושב טוב בעין וגם עושה הולכה מימין לשמאל,
וגם המשפט שנראה לי חשוב מקבל משקל רב יותר! (שמתי לך דוגמא מהירה)

מקווה שלא הגזמתי :)

ועוד משהו אחרון, יכול להיות שכדאי לנסות שהסיומת של התמונה לא תסתים בקו ישר אלא במשהו מרוכך יותר...

וואו אלישבע! איך נהניתי לראות שהשקעת ככה בשבילי!
הרעיון שלך מעולה, אני אתיעץ עם הלקוחה ונחליט אם לשנות, אני יעלה לפה את הסופי כשיהיה מוכן בעז"ה. תודה רבה על ההכונה!

ותודה רבה לכל המפרגנות והמגיבות!
שימחתן אותי ואת לקוחתי...

אתי בן-שם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
משתפת אתכם במודעה הסופית, זו שיצאה לעיתונים של סופ"ש
איך השינויים?

מודעה-2.png

יונתן ליפשיץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
שדרוג!
השימוש הקטן בטקסטורה ברקע של האייקונים
זה בדיוק הנגיעה הקטנה שנותנת את התוספת הגדולה.
הייתי משתמש בה גם במודעות ההמשך אפילו שאולי המעטפה כבר לא תהיה בהן.

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

אתי בן-שם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה לכולם!!
איזה סיפוק זה כל פעם מחדש לראות את העיצוב שלי על גבי העיתון (למרות שזה בד"כ פחות 'וואו' מאשר על מסך המחשב)
תודה רבה על הפרגונים פה, אין עליכם! עושה חשק לשתף עוד..

אהבתי את השדרוג. האייקונים ממש מוסיפים...
נכון? הוספתי אותם לאור ההצעה של 102, והתאהבתי בהם..

השימוש הקטן בטקסטורה ברקע של האייקונים
זה בדיוק הנגיעה הקטנה שנותנת את התוספת הגדולה.
הייתי משתמש בה גם במודעות ההמשך אפילו שאולי המעטפה כבר לא תהיה בהן.
כן, גם לדעתי זה משלים את העיצוב, ואני לא יותר על זה כל כך מהר..

יעל מור

פרסום שמגביה עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עימוד ספרים
יפה מאוד ולגבי סידור האייקונים למטה לדעתי יותר יפה בשורה כפי שעשית

רק עכשיו שמתי לב שיש דף 2 וראיתי את השינוי לגבי האייקונים ממש יפה בעיני טוב שנשארת בסידור האייקונים בשורה אחת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה