כללי והזוכה...מי הוא ומה שמו...??

gilag1

משתמש צעיר
:(כ"כ הרבה טרחו העלו עבודות ..
נו אז יש לוגו לחברה
לפי השקט כנראה הסתבכתם בהחלטה.:rolleyes:.
מה קורה :confused:
תנו איזה אות;)

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני גם חושבת שמגיע לכולנו איזה אות חיים מאדיגרף
טרחנו עמלנו פיננו זמן אז מחכים לכם......

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
הבעיה שהלוגיים האחרונים שהועלו נמחקו

chyz

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
שלחתי עכשיו הודעה שנמחקה בגלל התקלה אתמול, האם תיכנס לתחרות?

chyz

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
טעות...

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
נמחקו חלק מהתודות...
:)

ק

קופירייט

אורח
נכתב ע"י מוישי מאדיגרף;485757:
היום בעז"ה הלקוח יחליט מי ומה ייבחר כמנצח.

החליט כבר, או שהסתבך משלל הרעיונות?...

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

tzivi

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
????????????????????????????????????????????????

מוישי מאדיגרף

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
חברים, תרגיעו!
הבנאדם הבטיח לי להיות פה ביום רביעי ולהכריז על הזוכה.
היה עיכובים, מניעות, וכו.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
מה עם הוי דן את כל אדם לכף זכות?

cmyk

משתמש צעיר
אלו שלחוצים ומלחיצים כנראה מבין אלו שיודעים בבירור שלא יזכו, הם רק רוצים כבר את האישור הסופי לתחושתיהם - - מי שבטוח שיש לו סיכוים לנצח לא מודאג כ"כ. :)

gilag1

משתמש צעיר
נכתב ע"י cmyk;488479:
אלו שלחוצים ומלחיצים כנראה מבין אלו שיודעים בבירור שלא יזכו, הם רק רוצים כבר את האישור הסופי לתחושתיהם - - מי שבטוח שיש לו סיכוים לנצח לא מודאג כ"כ. :)
הלוואי ואלו דאגותינו...
אני מסתכלת מנקודת מבט שונה, היות וכולם כמעט בטוחים בזוכה, אין פה כלל את ענין המתח
וחוץ מזה אני בטוחה שמי שכן במתח, זה דווקא מי שיודע שהוא המנצח. ולא כפי הנכתב לע"יל
אני חושבת שכמו שכבר כתבתי אנשים עמלו ניתן תאריך סיום מחכים לתגובה יום יומים שבוע...
זה הרגשה קצת מזלזלת(בטוח לי שאם שוב תעלה פה כזו תחרות כבר לא כ"כ הרבה ישתתפו..) אם כי לאחר כמה ימים הוסבר שעדין לא הספיקו לבחור
זה בדיוק כמו כל אלו שמבקשים עזרה ברעיונות לשמות בתי עסק סלוגנים וכד' שחשבת בשבילם,
נתת מהמקצוע שלך ללא כל תמורה העיקר לעזור אחד לשני ואז אין שום תגובה כמו לקיר...
זה בדיוק כמו שלקוח יבקש עבודה פעמים בחינם אתה מגיש לו אותה והוא אפילו לא טורח להגיב לוקח והולך
זוהי נקודת המבט שלי ...

natittt

משתמש פעיל
עימוד ספרים
ונקודת המבט שלי מסתכמת במילה אחת.
"ניצול".

גם מבקשים לוגואים בחינם מעשרות גרפיקאים (תחשבו- זה עבודה של עשרות אלפי שקלים שהם קיבלו בחינם), וכשמגיע הזמן שלהם לשלם את התשלום -הסמלי ביותר!- של להכריז על המנצח, פתאום הם נעלמים.
אם זה לא ניצול, אינני יודע ניצול מהו.

cmyk

משתמש צעיר
אציע מעל במה זו ליוזמי התחרות לנקוט בצעד הוגן כלפי אלו שזועקים נואשות לדעת מי ה-מ-נ-צ-ח, ולהמשיך את התחרות לעוד תקופה - - :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה