תאונה והאמא בכלל לא יודעת שקיבלה את הילדים במתנה

ישא ברכה

משתמש פעיל
בס"ד
הסיפור שאני עומד לספר לכם הוא אמיתי ומתועד (התיעוד אינו תחת ידי)
מן הסתם הוא יעורר ביקורת מכמה צדדים אבל חשוב לכתוב את זה

בבוקר בהיר במרכז העיר בני ברק - בצומת הרחובות כהנמן – פוברסקי
(למי שמכיר – בצומת זו כאשר יש ירוק להולכי רגל כל הצומת ירוקה לכל הכיוונים)
השעה 9:50 והרחוב כולו ריק יחסית מהולכי רגל
רמזור ירוק, שני ילדים חמודים (הגדול אולי בן 8) חוצים את הכביש באור ירוק! מכיוון בית הכנסת סטראפקוב לכיוון רחוב פוברסקי
לפתע אחת המכוניות פותחת בדהרה עצומה לכיוון הצומת והיא מספיקה לחצות את כל הצומת ונעצרת אולי 3 ס"מ משני הילדים שמרוב בהלה פרחה נשמתם ונמלטו מהמקום

הנהג כמובן לא קרה לו כלום (כי לא היה שוטר בצומת...)

ההמשך של הסיפור יעלה פה בל"נ מחר והוא לא יאומן

אבל השאילה הנשאלת כעת היא
מה עושים שדברים כאלו לא יקרו שוב ח"ו?

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
אני לא יודע מה היה...
אבל הנהג הלא זהיר גם הרויח את החיים שלו. רק הוא יודע את זה (בלי לדעת את המשך הסיפור)
בגדול הרבה פעמים זה שקיעות בסלולרי, עצבים, וסינוור.

להחליט על דברים צריך לבדוק כמו חוקר משטרה.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
רמזור ירוק, שני ילדים חמודים (הגדול אולי בן 8) חוצים את הכביש באור ירוק! מכיוון בית הכנסת סטראפקוב לכיוון רחוב פוברסקי
לפתע אחת המכוניות פותחת בדהרה עצומה לכיוון הצומת והיא מספיקה לחצות את כל הצומת ונעצרת אולי 3 ס"מ משני הילדים שמרוב בהלה פרחה נשמתם ונמלטו מהמקום
בשביל להבין את בסיס הסיפור:
המכונית חצתה את הצומת באדום, או שהירוק הספיק להתחלף לאדום והילדים היו עדיין בתוך הצומת?

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צודק. חשבתי שזה מובן מאיליו.
המכונית חצתה באדום בוהק!
זו חוצפה ושערוריה, הגובלת ברצח!
מי שיש לו תיעוד, חייב בחיוב גמור של "לא תעמוד על דם רעך" להגיש תלונה במשטרה.
זה נהג רוצח!

ומניתוח נוסף של הסיפור עולה שהוא לא עבר באדום שהיה רגע לפני כן ירוק, [כלומר שהוא "התגלש" לצומת], אלא הוא עבר באדום שהיה כבר כמה שניות באדום: כי הרי הילדים חצו כשהיה אצלם ירוק, ורמזור של הולכי רגל נהפך לירוק לאחר כמה שניות [1-2 שניות לפחות] מאז שנהיה אדום אצל כלי הרכב, והילדים עוד הספיקו כבר להגיע אל אמצעה של צומת, ובנקודת הזמן הזו הנהג חתך את הצומת באדום...

לא יאומן!

מרכז מידע

משתמש פעיל
יש הרבה מצלמות בצומת הזו,
אולי נכון לשאול רב, ולרוץ למשטרה! {בעייה מוכרת בציבור שלנו שמפחדים ממגע עם המשטרה וצודקים בד״כ, אבל לפעמים אין ברירה....}
הסצנה שהנהג צועק כדי שכולם יבינו אחרת את הסיטואציה מוכרת מאוד....
{רק אחרי זה ההורים לא מבינים למה הילד מגמגם/מרטיב/או גם דברים פחות חמורים שאכמ״ל}

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יאאאאאו ה' ישמור אווףף מה יהיה עם הנהגים האלו שמשתגעים בנסיעה?!..ה' ירחם

מ.מ.א.א

משתמש צעיר
אני אישה בת 40 כמה פעמים הייתי שניה מלהידרס ה' ישמור
ואני חוצה רק במעבר חציה ושומרת על כל הכללים
אז הילדים הקטנים שחוצים ?? מסכנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה