התקנת My sql איך?

תמרוווש

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני משתמשת ב sql server ולצורך מסוים צריכה כרגע my sql
עם db קטן ולא מורכב
איך מתקינים? האם יש הוראות מיוחדות/ סיבוכים אפשריים?
תודה מראש!

מ.ש.

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
איזה שגיאה יכולה להיות בהורדה?
צרפי צילום מסך.

תמרוווש

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זה השגיאה לא ברור לי מאיפה יש עוד instance
1599648123907.png

תמרוווש

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני הולכת לפי ההדרכה....
אחרי סיום ההורדה
לוחצת פעמיים
נפתח לי כמו חלון לשניה של mysql installer עם הסמל של mysql
ונעלם אחרי רגע...
מה יכול להיות??
@אנונימי123 @ינח @מ.ש. בבקשה אפשר עזרה? זה ממש דחוף לי ואני מרגישה שאני נתקעת בלי סיבה מיוחדת...
(כבר ריסטרתי את המחשב... לא, זה לא עזר)

אנונימי123

משתמש מקצוען
אני הולכת לפי ההדרכה....
אחרי סיום ההורדה
לוחצת פעמיים
נפתח לי כמו חלון לשניה של mysql installer עם הסמל של mysql
ונעלם אחרי רגע...
מה יכול להיות??
@אנונימי123 @ינח @מ.ש. בבקשה אפשר עזרה? זה ממש דחוף לי ואני מרגישה שאני נתקעת בלי סיבה מיוחדת...
(כבר ריסטרתי את המחשב... לא, זה לא עזר)
אהה...
אני גם התקנתי את זה לא מזמן והיה לי את זה,
אני לא ממש זוכרת מה היה בסוף.

לא אכפת לי להשתלט לך על המחשב לנסות לראות אם בא לך.

בהצלחה :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה