מידע שימושי התנהלות תמוהה ?! למה בעלי עסקים משלמים תשלום חודשי כשאפשר לשלם באופן חד פעמי לכל החיים???

haiosi

משתמש פעיל
השוק של חברות שמפיקות חשבוניות (קבלות, ניהול עסק וכו') לעסקים - פורח, ורובם פועלים עם מנוי חודשי בתשלום חודשי קבוע.

ואני רק שאלה: רכשתי תוכנה של חברת "עסקית" בסכום של 660 ש"ח ויש לי רישיון לכל החיים (ויש עוד כמה תוכנות כאלו), אני יכול להוציא כמה חשבוניות/קבלות/דוחות שאני רוצה, וגם אני לא תלוי בקליטת אינטרנט. יש שם הכל, כולל חתימה דיגטלית, הזנת נתונים מקובץ אקסל, שליחה ישירות לאימייל, ועוד. תוכנה ממש פשוטה להפעלה.

מה הקטע לשלם באופן חודשי?

רחלד

משתמש רשום
השאלה אם תקבל עדכונים מפעם לפעם בהתאם לחוקים המשתנים

דוגמא חמה- חשבונית ישראל האם תוכל לקבל הקצאות וחיבור לאיזור האישי וכו

haiosi

משתמש פעיל
השאלה אם תקבל עדכונים מפעם לפעם בהתאם לחוקים המשתנים

דוגמא חמה- חשבונית ישראל האם תוכל לקבל הקצאות וחיבור לאיזור האישי וכו
נראה שכן:

וברור שכשיש שינוי במע"מ (החל משנה הבאה ל-18 אחוז) מורידים עדכון לתוכנה...

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש לזה אפליקציה לנייד או רק תוכנה במחשב?

נפטון

משתמש מקצוען
1. לא לכולם תוכנה זה יתרון, עבורי זה חיסרון עצום. לי נוח שאני יכול להיכנס בשניות מכל מכשיר בעולם לעסק שלי. ואגב חלק גדול אני מנהל מהטלפון שלי שלא רלוונטי עם התוכנה...
2. כפי הנראה באתר שלהם אכן עדכונים חינם אבל תמיכה אין... אלא אם כן משלמים...
  • שדרוגים ועדכונים לתוכנת עסקית - ללא עלות.
  • תמיכה ושרות ל 30 יום ממועד רכישת הרישיון להפעלת התוכנה - ללא עלות.
3. המחיר שציינת הוא ללא ניהול הוצאות/ספקים, ניהול הוצאות כבר עולה 1680... מיותר לציין שזה משהו חובה לרוב העסקים והמחיר הזה כבר לא כל כך אטרקטיבי וגם כאן אין תמיכה בחינם.
4. תוכנות חשבוניות היום הם הרבה יותר ממערכת להפקת קבלה, זה למעשה מנהל של העסק כל רשימת הלקוחות, ההוצאות, הדוחות, התממשקויות עם מערכות אחרות, סליקת אשראי, הוצאת מסמכים עם כפתור תשלום המון פיצ'רים והמון פונקציות.
5. ממשק: אתר האינטרנט של עיסקית ממש לא בסטנדטים של 2024 הם עשו סתם אתר בלוגים בגרפיקה מינימלית, ובתוכנות ניהול, הממשק הוא סופר חשוב גם אם זה נדמה שולי, כל החברות הגדולות משקיעות מאמץ עצום שהממשק לא יהיה רק פונקציונלי אלא גם ברור נוח וקליל, אז רק בגלל זה אני אפילו לא ינסה את עיסקית, מי שלא משקיע בפרזנטציה עבורי כשאני בא לראות אותו באתר כנראה גם לא משקיע יותר מידי במוצר שלו

מסקנה: ייתכן לעסק קטן עוסק פטור שעובד רק מהמחשב בבית זה מושלם, לא היתי ממליץ על רכישת 'לכל החיים' לעסק גדול יותר או במידה ויש מחשבות לגדול ולהתרחב, סוף

נערך לאחרונה ב:

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
במחיר לכל החיים מקבלים תמיכה לכל החיים ? אם כן זה וודאי שווה.
בד"כ אנשים זקוקים לתמיכה בתוכנה במשך הזמן פעם יותר ופעם פחות

haiosi

משתמש פעיל
1. לא לכולם תוכנה זה יתרון, עבורי זה חיסרון עצום. לי נוח שאני יכול להיכנס בשניות מכל מכשיר בעולם לעסק שלי. ואגב חלק גדול אני מנהל מהטלפון שלי שלא רלוונטי עם התוכנה...
2. כפי הנראה באתר שלהם אכן עדכונים חינם אבל תמיכה אין... אלא אם כן משלמים...
  • שדרוגים ועדכונים לתוכנת עסקית - ללא עלות.
  • תמיכה ושרות ל 30 יום ממועד רכישת הרישיון להפעלת התוכנה - ללא עלות.
3. המחיר שציינת הוא ללא ניהול הוצאות/ספקים, ניהול הוצאות כבר עולה 1680... מיותר לציין שזה משהו חובה לרוב העסקים והמחיר הזה כבר לא כל כך אטרקטיבי וגם כאן אין תמיכה בחינם.
4. תוכנות חשבוניות היום הם הרבה יותר ממערכת להפקת קבלה, זה למעשה מנהל של העסק כל רשימת הלקוחות, ההוצאות, הדוחות, התממשקויות עם מערכות אחרות, סליקת אשראי, הוצאת מסמכים עם כפתור תשלום המון פיצ'רים והמון פונקציות.
5. ממשק: אתר האינטרנט של עיסקית ממש לא בסטנדטים של 2024 הם עשו סתם אתר בלוגים בגרפיקה מינימלית, ובתוכנות ניהול, הממשק הוא סופר חשוב גם אם זה נדמה שולי, כל החברות הגדולות משקיעות מאמץ עצום שהממשק לא יהיה רק פונקציונלי אלא גם ברור נוח וקליל, אז רק בגלל זה אני אפילו לא ינסה את עיסקית, מי שלא משקיע בפרזנטציה עבורי כשאני בא לראות אותו באתר כנראה גם לא משקיע יותר מידי במוצר שלו

מסקנה: ייתכן לעסק קטן עוסק פטור שעובד רק מהמחשב בבית זה מושלם, לא היתי ממליץ על רכישת 'לכל החיים' לעסק גדול יותר או במידה ויש מחשבות לגדול ולהתרחב, סוף
אכן, מיועד למי שמשתמש במחשב האישי שלו, או למי ששולח את כל המסמכים להנהלת חשבונות, ואין לו צורך להיכנס מכל מכשיר בעולם.

1680 ש"ח - תשלום חד פעמי לכל החיים זה עדיין משתלם הרבה יותר מתשלום חודשי קבוע שאין לו סוף....

לגבי תמיכה, יש לי את התוכנה כמעט שנה, וחוץ מכמה שאלות שהיו לי בחודש הראשון (שאז יש תמיכה), לא נתקלתי בשום בעיה, ולא הייתי צריך תמיכה. בכל מקרה, תמיד אם יש צורך בתמיכה ספציפית - תמיד אפשר להוסיף תשלום חד פעמי בשביל לקבל תמיכה.

לגבי הממשק - אני לא יודע מה השיקולים שלהם בעיצוב האתר שלהם, התוכנה שהם מכרו לי היא ברורה נוחה וקלה - פשוט משחק ילדים. כרגע אני עוסק פטור, ונהנה מאוד מהתוכנה הפשוטה והיעילה הזו. בהמשך - כשבעזרת השם אני יעלה לעוסק מורשה, אעדכן אם היא גם שווה לעוסק מורשה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה