התייעצות התמחות בראיית חשבון

חניוק

משתמש פעיל
אברך חרדי גומר עוד מעט לימודי ראיית חשבון, ומעוניין לעשות התמחות בביג פור, איפה מביניהם הכי מתאים לי כחרדי לעבוד?
וכן אם יש לכם עוד תובנות / הארות נא לרשום.

#שירי

משתמש פעיל
לPWC יש קומה שלימה של חרדיות בהר חוצבים, לא יודעת מה לגבי גברים...
KPMG בעיקרון גייסו איזה 50 חרדיות לפני שנה/שנתיים, חושבת שהם כרגע לא ממש מגייסים מתמחים.
בדלויט יש הרבה חרדים, אין לי מידע על גברים חרדים אבל הם מבינים בכלל את הצרכים וכו'.
EY: נראה לי מאד חילוני (רק לפי התרשמות מראיון)

אברכית +

משתמש פעיל
KPMG בעיקרון גייסו איזה 50 חרדיות לפני שנה/שנתיים, חושבת שהם כרגע לא ממש מגייסים מתמחים.
KPMG פתחו שנה שעברה סניף חרדי ב-ב"ב (בר' עקיבא לא סתם ; ) אבל כמו שכתבו על PWC זה סניף לחרדיות
לא יודעת עד כמה גבר ימצא את עצמו שם..

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אברך חרדי גומר עוד מעט לימודי ראיית חשבון, ומעוניין לעשות התמחות בביג פור, איפה מביניהם הכי מתאים לי כחרדי לעבוד?
איפה הוא למד?
לאן כל חבריו ללימודים הולכים?

חניוק

משתמש פעיל
ב BDO בת"א יש שותף חרדי - יוסי גולדפינגר.
גם ב EY יש שותף חרדי!
1689530708560.png

שמיל אלה

משתמש חדש
אני עובדת בEY בירושלים. לאחרונה הם שכרו משרד חדש וגדול והם מאד רוצים להגדיל את הסניף, היו שם קבוצה של בנות סמינר לראיונות שבוע שעבר להתמחות בראיית חשבון.
מאד חרדי שם, יש בעיקר בנות, וגם קצת גברים חרדים ודתיים.
יש ישיבה בהפרדה (אופן ספייס, שולחן בנים ושולחנות לבנות)
ההרגשה מאד מכבדת, זה סניף שמיועד לחרדים והכול כשר וכו'
אנחנו עובדים עם/תחת הצוותים בתל אביב אבל כולם יודעים שרוב הסניף לא מגיע לערב צוות/טיולים וכו'
אפילו לא צריך להתנצל על כך
יש סינון למחשבים, מי שרוצה לעבוד מהבית מקבל נטסיק עם מימון לסים של נטפרי וכן הלאה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה