(התלבטות קלה בנושא האתגר השבועי)

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י אריאלה+;2381335:
זה אפשרי בעיקרון, בעיקר כי כנראה זה מעניין את רוב האנשים בפורום אז אני לא אתנגד לחלוטין, ז"א אפשר לעשות אתגרים שדווקא יתמקדו בזה.
אבל לי לא נראה שבכלל צריך לחשוב על הלקוחות אלא רק על הלימוד, האתגר החברתי וגם הכיף של עצמך!!!
האיור והלימוד הולכים הרבה יותר טוב כשנהנים מזה הנאה אישית ולא רק לחשוב מה הלקוח היה רוצה ומה היה חושב....:confused:
ואם לא כאן בפורום אז מתי יהיה לאנשים זמן להנות ולאייר לעצמם.
ואם זה כלכך בוער כן לעשות ככה, אז כל אחד יכול לקחת את העניין הזה של "מה הלקוח היה חושב" לעצמו תוך כדי שהוא עובד אבל לא להטיל את זה על הכלל.
מקסימום גם אפשר לשאול בנספח אםמה שהוא עשה יספק את הלקוח.
ומי גם יענה אם הלקוח מרוצה? הלקוח?:D:confused:

נ.ב
לדעתי אנשים במגזר שלנו מידי מתעסקים במה הלקוח חושב ומה יצא לי מזה וזה חבל.
תחשבו על עצמכם יותר ועל האהבה שלכם האישית לאיור. זה לא רק מכונת עבודה לייצור כספים.
כדאי להשתחרר מהחשיבה הזאת.

מסכימה לגמרי!!!

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
2!!!!!!!!!!

ותקראו את התגיות. מאז שגיליתי שמישהו זדוני רוקח ומערבב בהם, התחלתי לעקוב אחריהם...

מענדי בריל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
2. כמו שכמה ניקים כבר אמרו, נראה לי שמאוד יועיל לכולנו אם ניקח את האתגרים למקום של מינוף יכולות הביצוע והמקצועיות ובלה בלה בלה

ishai

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
יאללה אבימינו,

לך על זה!

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אחלה מיט גוט.
סבבות נצח למו.
ההחלטה התקבלה.
שתיים לנצח!!

תודה תודה למהוגגים והמדייקות.
אעלה אתגר קרקטר דיזיין, ואחרי זה נראה.
בקרוב!
אל תלכו לשום מקום.
(כאילו שיש לכם לאיפה).

מרציפן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אבימי, עזוב לרגע את האיור, [לרגע בחרתי 3 :eek::eek:]
תוריד לנו ככה כמה קטעי כתיבה משובחים שלא נותנים לך ללכת לשום מקום גם אם יש לך לאיפה...

[בסדר, רק ביקשתי... (אייקון בורח עם ידיים למעלה ולא מעיז להסתכל אחורה)]

yaakovh

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הגעתי לפוסט הזה אחרי שחיפשתי בפורום "מה זה קרקרקטררדיזגליניין?" ואני רואה שהזכרת את זה. אחלה תגיות.
כמעט בחרתי 3 כי אף אחד לא בחר בו. אבל אני מסכים עם 2. מחכים.

shoshi

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
סליחה על הפלישה האגרסיבית...
עזבו אתגרים,
בלי פוזות, זה רק מכביד על האוירה הכבדה בין כה, בפורום הכבד והנכבד דנן.
קראתי את דברי הרב אבימי שליטה (מלש' ניסיון להשתלט. הלא כן?)
ונשאבו מילותיו אל עבר פי הפעור בלי יכולת שליטה.

ההצעה שלי:
'אבימי&אברומי'
כתיבת טור מתנצח על בסיס קבוע בנושא:
'החוסיד מול המסנגייד'.

ואז חברים, באמת לא יהיה לנו שום מקום אחר ללכת.
בהבטחה!!

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י yaakovh;2382884:
הגעתי לפוסט הזה אחרי שחיפשתי בפורום "מה זה קרקרקטררדיזגליניין?" ואני רואה שהזכרת את זה. אחלה תגיות.
.

איך שצחקתי!

עבודה בסטודיו סגור עושה את זה לאנשים. על בטוח.:)

yoyoBL

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
קרקטר דיזיין, למי שלא סגור על זה, זו משרת עיצוב דמויות. כלומר יש סיפור הכולל את הדמות הראשית ואת הניצבים, והעבודה היא 'לחפש' את הלוק הטוב ביותר לדמות, שיהיה מקורי, עם אופי, והכי חשוב שתמצא חן בעיני הצופים. בעקרון זו משרה מלאה והצייר מתעסק אך ורק בזה.
זה משהו שאני מאוד אוהב לעשות, אבל לצערי לא ממש קיים בעולם הקומיקס (בציבור שלנו אני מתכוון, בציבור הכללי זה תלוי) אלא יותר בעולם האנימציה והדמותג.
תכלס בעבודות קומיקס שלי אני לא שובר את הראש יותר מידי, מה שיוצא יוצא.
אבל בהחלט יכול להיות כייף לעשות אתגר סביב זה.
יותר מזה, בנוסף ל'לוק' הפשוט של הדמות יש את האביזרים - בגדים ומה לא, וזה מאוד מעניין, במיוחד אם מצרפים את הרפרנסים (מסמכי ההשראה). למשל אביר מימי הביניים, בנוסף לדיזיין עצמו לצרף את הרפרנסים של השריון וכו. זה מאוד מלמד ומרחיב אופקים.

שי קיש

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י אריאלה+;2381335:
זה אפשרי בעיקרון, בעיקר כי כנראה זה מעניין את רוב האנשים בפורום אז אני לא אתנגד לחלוטין, ז"א אפשר לעשות אתגרים שדווקא יתמקדו בזה.
אבל לי לא נראה שבכלל צריך לחשוב על הלקוחות אלא רק על הלימוד, האתגר החברתי וגם הכיף של עצמך!!!
האיור והלימוד הולכים הרבה יותר טוב כשנהנים מזה הנאה אישית ולא רק לחשוב מה הלקוח היה רוצה ומה היה חושב....:confused:
ואם לא כאן בפורום אז מתי יהיה לאנשים זמן להנות ולאייר לעצמם.
ואם זה כלכך בוער כן לעשות ככה, אז כל אחד יכול לקחת את העניין הזה של "מה הלקוח היה חושב" לעצמו תוך כדי שהוא עובד אבל לא להטיל את זה על הכלל.
מקסימום גם אפשר לשאול בנספח אםמה שהוא עשה יספק את הלקוח.
ומי גם יענה אם הלקוח מרוצה? הלקוח?:D:confused:

נ.ב
לדעתי אנשים במגזר שלנו מידי מתעסקים במה הלקוח חושב ומה יצא לי מזה וזה חבל.
תחשבו על עצמכם יותר ועל האהבה שלכם האישית לאיור. זה לא רק מכונת עבודה לייצור כספים.
כדאי להשתחרר מהחשיבה הזאת.

100% צודקת אבל מה תגידי אם הלקוח יהיה "מבין " ו" רצונו יוסב סביב עניני רמה וכד'
באקדמיה שלמדתי בשנה השלישית לעיצוב \ איור היה דרישה לעבוד מאייר או מעצב עבור חברו ויצאו דברים יפים מאד וגם "נועזים"
מה אתם אומרים ?

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י שי קיש;2383396:
באקדמיה שלמדתי בשנה השלישית לעיצוב \ איור היה דרישה לעבוד מאייר או מעצב עבור חברו ויצאו דברים יפים מאד וגם "נועזים"
מה אתם אומרים ?

נשמע רעיון בהחלט מעניין ומאתגר...

שי קיש

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אבימי רעיון מבורך ורב פוטנציאל
אבל מצד שני עם כל ישנוניותו האתגר הם" ישן" הוא כבר כלי
בנוי ומבוסס שחבל יהיה לבזבז בנבכי השכחה
אפשר להשתמש בו ככלי עזר לאתגר החדש לדוגמה :
בחדש נבנה דמות ב" ישן" נבנה לה סוג סביבה מתאים
וכד' על זה הדרך בשאר הנושאים שיעלו בחדש צבע ,עיצוב וכו'
מה אתם אומרים ?
מ"מ בחרתי 1

אריאלה+

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י pr;2381373:
יש מצב שזה יהיה שילוב מנצח..
דרישות לקוח (שהן דבר מפתח. נכון שזה מעצבן, אבל אין מה לומר - זה מוציא מאזור הנוחות)
ומצד שני, זה לא לקוח שמגביל אותך בסגנון (שיהיה מאד עדין, ומצד שני פורץ גבולות, אבל מצד שלישי שייראה משלנו - ומצד רביעי שיהיה משהו שלא ראו עד היום ולא יראו עד עולם)
זה לא לקוח שמוריד בהערות בדיוק את החלקים שאת אוהבת, (הציור מאד יפה, אבל תורידי את הילד עם מסננת הפסטה על הראש ואת הצב שמתופף על הסירים. למה דווקא אותם, למה???)
וזה בכלל בלי החלק של ההערות והשינויים.
אז אפשר לנסות, זה לא-לא בר שינוי. וזה יכול להיות מענין.. לענ"ד
רוצים שנעשה עוד סקר? :)

נכתב ע"י שי קיש;2383396:
מה אתם אומרים ?

אין בעיה זה לא סותר, וגם אמרתי כבר שכנראה זה כן שייך שיהיה דבר כזה בפורום כי יש דרישה לזה.
אז אם לא יהיה לקוח ש"יגיב" על האתגר מה בעצם יהיה ההבדל אם ניק יעלה אתגר שהוא מבקש שיאיירו שם בנושא מסויים או ניק יעלה אתגר כביכול כשהוא במקום דרישת לקוח?
הרי פשוט שניהם מבקשים שתאיירו משהו מסויים....
אני כנראה לא מבינה מה ההבדל. אשמח אם תסבירו לי.

שי קיש

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י אריאלה+;2383412:
אין בעיה זה לא סותר, וגם אמרתי כבר שכנראה זה כן שייך שיהיה דבר כזה בפורום כי יש דרישה לזה.
אז אם לא יהיה לקוח ש"יגיב" על האתגר מה בעצם יהיה ההבדל אם ניק יעלה אתגר שהוא מבקש שיאיירו שם בנושא מסויים או ניק יעלה אתגר כביכול כשהוא במקום דרישת לקוח?
הרי פשוט שניהם מבקשים שתאיירו משהו מסויים....
אני כנראה לא מבינה מה ההבדל. אשמח אם תסבירו לי.

לקוח רגיל שמטרתו אך ורק למכור הכל ימשך אחר הבנתו המצומצמת
בכח האיור כפוף למה שמקובל בציבור עכשיו ברוב המקרים מושך לכוון
סטנדרתי ולא בעל מעוף ,חדשנות ..... אבל לקוח מאייר עם עניין לתעוזה
חידוש וגם שהמטרה היא החידוש ,מקוריות יופי וכד' לאו דווקא הרווחים
זה ודאי נותן "מקפצה" וזה אפשרי לרוב רק באקדמיה או בפורום כזה

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אממ..לא הבנתי.
מעכשיו כל מי שזוכה באתגר, אז האתגר הבא שיהיה זה עיצוב דמות על פי בקשתו?
תמיד עיצוב דמות? רק משתנה מנהל האתגר בעצם?
וזה חובה ?זה הכלל של האתגר או שזה חד פעמי ומיסטר אבימי מנהל אתגר כרגע של עיצוב דמות?

יש פה איזה מבוגר אחראי לעזור לי?

*הדר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הרעיון החדשני נשמע מאתגר ומעניין לפיצוח,
אבל--
אני חושבת שזה חוסם הרבה אפשרויות.
וזאת למה?
כיוון שבעוד שכרגע
האתגר מאפשר לכל אחד להביא את היכולות שלו במה שהוא טוב,
השינוי דורש ממך להיות חזק בתחום מסויים.

כמו שאמרתי, הרעיון כ"כ מצויין, שבהחלט חושבת ששווה להקדיש לו אתגר מכובד משל עצמו,
אבל בשום אופן לא לוותר על מסורת רבת השנים של האתגר במתכונתו הנוכחית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה