התייעצות

קול הבמה-חיה ל. יונה

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
ממש זקוקה לרעיון!
אני כותבת תסריט ובו אישה שעוברת תהליך עם עצמה,
ואני מחפשת טריגר שיגרום לה לדבר, לספר על מה שהיא עברה בילדותה.
מקווה שהובנתי.
תנו לי רעיונות פליזזז.
תודה

פרוגיוזרית

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
זורקת רעיונות:
היא עוברת ארוע דומה.
היא פוגשת מישהי שעוברת ארוע דומה.
מישהו משתף אותה במשהו אישי.

סופי12

משתמש סופר מקצוען
היא יושבת בקופת חולים בתור שלא נגמר או אצל הפאנית או במטוס, ולידה יושבת אישיות כובשת ומשועממת שמדובבת אותה.
הבת שלה פונה אליה בבקשת עזרה בעבודת שורשים.
השכנה פונה אליה להתייעץ על משהו, ובאווירה הפתוחה שנוצרה היא משתפת.
היא נתקעת במוזיאון המדע במבוך של המראות ומדברת אליהן :)

עוד?

קול הבמה-חיה ל. יונה

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
וואו' שפע רעיונות! תודה!
אני צריכה עוד בשביל לגבש רעיון...
נראה לי בכיוון של חברה שמשתפת משהו...
אהבתי את המראות רעיון לבימוי מוצלח

ששונית

משתמש מקצוען
היא פוגשת ילדה קטנה שעוברת משהו דומה למה שעברה בילדותה, ומול חוסר השיפוטיות שלה, היא נפתחת לספר
או שהיא נקלעת לגשם שוטף אל מתחת לסככה רעועה עם קבצנית תמהונית. הסיטואציה המביכה וההזויה הזו גורמת לה לשתף

לקח טוב

משתמש מקצוען
הן תקועות במדבר, המים והמזון אזלו מזמן, כל דרך להזעיק עזרה לא נראית באופק, היאוש מכרסם ואוכל כל חלקה טובה ואט אט משתלט עליהן, היא מנסה לחזק אותה, לדבר על ליבה, להאמין שאפילו חרב חדה מונחת על צווארו של אדם אל יתייאש מן הרחמים..

ו.... פתאום היא פורצת בבכי, חייה עוברים לנגד עיניה בסרט נע, והיא לא מצליחה לעצור...

נריה מגן

משתמש מקצוען
פלאשבק שנגרם כתוצאה מ: תאונת דרכים, אניה שטבעה בעיתון, מכה שחטפה, מכה שהחטיפה, ארון שהתמוטט, סולם מידי גבוה, מכתב שנקרא, מכתב אחר שנקרע, דמות שדומה ל..., דמות שלא דומה ל..., חטיפה, חתונה, פיגוע משולב, ברית וקידוש לתאומים, וכו' וכו'...

אפשוטער איד

משתמש מקצוען
נפגשת בסיטואציה כלשהיא עם מישהי מהעבר, מימי הילדות שהיה קשור איכשהוא לאותם אירועים סוערים, הגילוי והדמות אמורים להיות מאוד מטלטלים וזה מה שגורם לפתיחת התיבה לאדם שלישי.

גדי ישראלי

משתמש מקצוען
אהבתי ש @נריה מגן כתב בנשימה אחת: "חטיפה, חתונה = פיגוע משולב". נו, נו...

אני חשבתי מיד על משהו בסגנון שכתב אפשוטער ייד.
דמות חוזרת מהעבר וגורמת בסיטואציה חוזרת להקים את שדי העבר מהקבר. בתוספת מסתורין מיסטי כזה...
גיבורת הספר נאלצת שוב להתמודד או להתמודד חלקית עם הנסיונות שעברו עליה ואז היא נשפכת החוצה.
יש משהו אפלולי בעבר סמוי שיוצר הילה מיסטית ומגרה. או שזה רק אני?

אסטרונאוטית

משתמש פעיל
היא פוגשת ילדה קטנה שעוברת משהו דומה למה שעברה בילדותה, ומול חוסר השיפוטיות שלה, היא נפתחת לספר
או שהיא נקלעת לגשם שוטף אל מתחת לסככה רעועה עם קבצנית תמהונית. הסיטואציה המביכה וההזויה הזו גורמת לה לשתף

או הפוך, מספרת לילדה כדי לגרום שזו תיפתח בפניה

קול הבמה-חיה ל. יונה

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
הרעיונות כאן מדהימים!
גיבשתי לי רעיון;
היא פוגשת דמות מהעבר ששופכת לה את ליבה ןככה היא מרגישה גם חסומה כל כך שגם היא רוצה לשתף את מה שעבר עליה
ויש לה מונולוג קטן מול המראה עם עצמה,
ואז זה קורה.
למי שמסתקרן הסיפור שלה:
אין לה כרגע ילדים.(ולא יהיה לה גם...סורי) והייתה לה אחות שנזקקה לה ממש והיא לא אהבה לעזור עד שאחותה נפטרה ממום מולד בלב והיא נושאת את זה על עצמה- את התלונות והמריבות לא את המוות.
ובסוף היא תאמץ ילד עוד נגיע לזה...
תודה ענקית לכולם!

קול הבמה-חיה ל. יונה

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לא מפריע לי...
כל אחד יכול לחשוב על הרעיון
אבל לבצע אותו ולכתוב אותו כמוני לא בטוח שאפשר
וזה רק חלק קטן מהסיפור...
בכל אופן תודה ההערה.

נריה מגן

משתמש מקצוען
אהבתי ש @נריה מגן כתב בנשימה אחת: "חטיפה, חתונה = פיגוע משולב". נו, נו...
הכל שם ניגודים, אם לא שמת לב:

מכה שחטפה = מכה שהחטיפה, ארון שהתמוטט = סולם מידי גבוה, מכתב שנקרא = מכתב אחר שנקרע, דמות שדומה ל... = דמות שלא דומה ל..., חטיפה = חתונה, פיגוע משולב = ברית וקידוש לתאומים,

ויש שיאמרו שאין אלו ניגודים אלא הא והא אחת היא...;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה