שאלה התייעצות - פינת נט"י מעוגל/פינתי?

יוניט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני צריכה לתת היום הוראות לקבלן איך להכין לי את פינת נט"י
יש לי בעיה שהפינה לא תחומה כנישה אלא פתוחה
מתלבטת איך לעשות את הסינר מגבס
מצד לצד ואז לעשות פינה קטומה/עגולה או רעיון אחר??
אני פוחדת מפינות חדות...
יש עיצה?
מצרפת שרטוט שעשיתי.
פינת נט''י.jpg

מדוד ושקול

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
לאחר חיפושים נרחבים בנושא הזה, הגענו ל1 מ2 תוצאות, או לקנות בוצ'ר ולתת לנגר לקטום לו את השפיץ, זה בדרך כלל לא יתאים לבוצ'ר עם סינר, או לחילופין לייצר מדף לחיפוי בקרמיקה (או לעשות משיש - יותר יקר בהרבה) אבל זה לא יכול להיות מעוגל (לא יפה חיפוי חתוך להרבה רצועות) רק קטום.

מדוד ושקול

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
עוד משהו, המידות של הסינור לא מספיקות הם חייבות לרדת יותר, אם זה כיור מונח 20/25 לפחות, ואם זה כיור שקוע זה חייב להיות בערך 15 ס"מ יותר - כדי להסתיר את הצנרת וכו'

יוניט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה על התשובה המפורטת,
כרגע הקבלן לא מעונין לבצע את העבודה של הסינר מגבס,
חשבתי להזמין קונסולה ולהפוך אותה לפינת נט"י.
אפשר לעשות כזה דבר, מצרפת את הקונסולה שאהבתי.
האם יש מצב להתקין עליה כיור?
1678608031422.png

מדוד ושקול

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
צריך קידוח לברז ולכיור, וכן מקום לסיפון ולצנרת של הברז דרך המגירה העליונה לפחות (תלוי בגובה), אם המגירה לא בנויה לזה אז ממש צריך לחתוך שן ולשים שוליים דבר שלא נראה לי כדאי. ואם רוצים שזה יצא טוב צריכים בעל מקצוע/נגר, לא בטוח שזה שווה את זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה