קינוחים התייעצות על פרלינים

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מימיר

משתמש רשום
אני רוצה להכין לחלאקה פרלינים ברעיון הזה
a5594fe9ee88266f0896ed988e973e81.jpg
896a7b283f0905bf5ef73fb8955b05d2.jpg

אף פעם לא הכנתי פרלינים אז יש לי כמה שאלות ואשמח לתשובות ממי שמבינה/יודעת
א. האם במקום לזלף את הפסים של הכיפה אחרי שהפרלין מוכן אני יכולה לדעתכן לצייר אותם עם שוקולד לבן בתוך התבנית, לחכות מעט שיתקשה ואז ליצוק את השוקולד השחור? איכשהו נראה לי שזה יהיה ככה יותר קל מאשר לצייר על הפרלין כשהוא נמס ביד. כמובן שאם אעשה ככה אז אני צריכה לכתוב את האותיות בכתב מראה-הפוך
ב. האם לדעתכן אני יכולה להכין כיפות כאלו ממתכון כזה https://bakencook.co.il/2024/07/03/פאדג-שוקולד-חלומי-ב2-דקות-עבודה-תמיד-מע/
או שזה לא ילך?
ג. אשמח למתכון פשוט וקל (בלי טמפרור) וטעים כמובן לפרלינים, אפשר חלבי
תודה לכל המסייעות!

רחל סרולוביץ

כתיבה שיווקית וקופירייטינג
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
האם במקום לזלף את הפסים של הכיפה אחרי שהפרלין מוכן אני יכולה לדעתכן לצייר אותם עם שוקולד לבן בתוך התבנית, לחכות מעט שיתקשה ואז ליצוק את השוקולד השחור?
לא, זה גם בוודאות קשה הרבה יותר וגם כנראה לא יעבוד.
לזלף אחרי שהפרלין מוכן לא קשה מידי-
מניחים כמות של פרלינים קפואים על נייר אפיה, לא צריך להחזיק אותם ביד, ומזלפים.
השוקולד מתקשה בשניה בגלל הטמפרטורה של הפרלין.

Yael Mor

משתמש מקצוען
את יכולה לעשות את המתכון שרצית בתבניות קטנות עגולות ולצפות כמו עוגה וכו’. אם את רוצה להכין פרלינים כדאי לך לצבוע את התבנית עם חמאת קקאו וצבע מאכל ולהשתדל להצמד כמה שיותר להוראות כדי שיצא טוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה