התייעצות לקניית מחשב

בלונד

משתמש חדש
מי שיכול לחוות את דעתו לגבי מחשב זה
אני יודע שהמעבד שלו לא חזק כ"כ,
אבל אני זקוק לו רק לשימוש באופיס וגלישה באינטרנט בלי תוכנות כבדות וביצועים מיוחדים
אשמח לשמוע את דעתכם

מחשב נייד Lenovo V14 ADA 82C6006AIV לנובו​

יצרן: Lenovo | דגם: Lenovo V14 ADA | סוג מוצר: מחשב נייד | צבע: אפור | דגם מעבד: AMD 3020e | נפח זיכרון פנימי: 4GB | נפח אחסון: 256GB | סוג דיסק: PCIe NVMe | גודל מסך: 14" | רזולוציה: 1366×768 | דגם כרטיס מסך: Integrated AMD Radeon Graphics | מערכת הפעלה: Free DOS

בני2

משתמש מקצוען
אם כבר..
יש כאן מחשב הייתי אומר די מציאה, ברמה הרבה יותר גבוהה ממש בלי השוואה.
שימו לב שזה מעודפים, לדעתי אין בזה סיכון משמעותי. וכן שימו לב שצריך להחליט מהר...
אם אתם יכולים לחכות כדאי לכם לחכות עד המבצעים של בלאק פריידי.

בלונד

משתמש חדש
תודה על תגובתך
אכן מחשב טוב בהרבה
אבל המחשב שדיברתי עליו עולה חצי מחיר - 750 ש"ח
מה דעתכם עליו

בני2

משתמש מקצוען
מה דעתכם עליו
קשה לי להמליץ על דבר כזה.
יש לו הרבה מינוסים שכיום זה די הכרחי, כמו לדוגמה יש לו רק 4 RAM, שזה לא מספיק למחשב שפותח דפדפן.
המסך שלו גם גרוע עם רזולוציה נמוכה.
וכמובן המעבד, מחשב כזה יכול להיתקע רק בגלל עדכונים ברקע.
(וזה עוד בלי לדבר על פלסטיקה וכו')

אבל אם אתה יודע מה אתה קונה ויש לך סבלנות...(לחכות למחשב שיעשה מה שאתה אומר) - תקנה.

אבל המחשב שדיברתי עליו עולה חצי מחיר - 750 ש"ח
אם אתה מתכוון לתוצאה הראשונה בזאפ, נראה לי שזה לא כולל משלוח, א"כ הגעת כבר ל805 ש"ח, שזה לא חצי מ 1225..

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אבל אני זקוק לו רק לשימוש באופיס וגלישה באינטרנט בלי תוכנות כבדות וביצועים מיוחדים
אשמח לשמוע את דעתכם

יצרן: Lenovo | דגם: Lenovo V14 ADA | סוג מוצר: מחשב נייד | צבע: אפור | דגם מעבד: AMD 3020e | נפח זיכרון פנימי: 4GB | נפח אחסון: 256GB | סוג דיסק: PCIe NVMe | גודל מסך: 14" | רזולוציה: 1366×768 | דגם כרטיס מסך: Integrated AMD Radeon Graphics | מערכת הפעלה: Free DOS
חלש
הדגם שבני המליץ מצוין
(לא מעודפים)

אסתי מהודר

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע את דעתכם

לא לקנות בשום פנים ואופן

Lenovo לנובו​

2 מחשבים עכשיו חדשים שלהם נשברן במסך
הפלסטיקים והחיבורים שלהם לא מחזיקים כלום
רק !!DEEL

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
לא לקנות בשום פנים ואופן

Lenovo לנובו​

2 מחשבים עכשיו חדשים שלהם נשברן במסך
הפלסטיקים והחיבורים שלהם לא מחזיקים כלום
רק !!DEEL

הכללה גורפת ,
ןוממש לא נכונה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה