התייעצות לגבי אתר

אפרתי כהן

משתמש רשום
יש לי עסק קטן של טיפול בויזות ודרכונים לארה"ב,
יש לי אתר פשוט ואני מסופקת מה ממולץ בקשר לאתר
אשמח עם מישהו יוכל לעזור עם מס' שאלות-

1. האם בשביל שהאתר יביא כ- 20-30 לקוחות בחודש יש צורך לשלם המון על קידום או שניתן להגיע לתוצאה הזאת גם ללא קידום ממומן?
2. האם השקעה של 2000-2500 ש"ח בשידרוג האתר יעיל במקרה זה או שכדי שהאתר שלי אכן יהיה יעיל יש צורך באתר הרבה יותר יקר ומקצועי?

תודה מראש לכל העונים

עילום

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זה שפירסמת לינק בפרוג, כבר קידמת אותו!
ברעיון אתה צריך לגרום לגולש לשהות באתר שלך כמה שיותר זמן
גוגל אחד הפרמטרים שלהם זה השהיה מול כניסות
אתה יכול ע''י כתבות תוכן ופוסטים שמסבירות את כל מה שהולך בעסק שלך
אתה גם יכול לפרסם כתבות אורח באתרים אחרים
יש עוד המון עצות, לא תמיד חייב לקחת מישהו
אבל לפעמים כשיש תחרות גדולה, מומלץ לקחת מישהו מהתחום (SEO)
אם כי תצטרך למצוא את הבנאדם הנכון !
יש עוד המון עצות פשוטות בסיסיות שכל אחד יכול לעשות וחבל לשלם על זה אם אפשר לבד
למשל:
http://www.nogezel.org/webuild/טיפים-לקידום-אתרים-למתחילים
http://www.mamon.biz/seo
בהצלחה רבה
כתבתי לפי קוצב הזמן

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אפשר לעשות קמפיינים ממומנים גם בעלויות לא גבוהות במיוחד. לוקח זמן ללמוד מה עובד, אבל אם תקדישו מספיק זמן ותשומת לב, בקמפיינים בגוגל ובפייסבוק, אני משוכנע שבהדרגה תצליחו למטב את התוצאות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה