דרוש מידע התייעצות בקשר לקניית מיקסר ומעבד מזון

יצירתית301

משתמש רשום
אני מתעניינת בקניית מיקסר ומעבד מזון
הוצעו לי הדגמים האלו
אני אופה הרבה עוגות
וגם לחם ממש מתלבטת אם לקחת את הקי מיקס כי הוא יפה ולהכין בו רק קילו אחד בצק
או לקחת את המסיביים יותר

מיקסר קנווד KVL4102S נירוסטה+קערה נוספת
מחיר 1612 שקל

מיקסר קנווד KVL 6102T +קערה פלסטיק נוספת
מחיר 2394 שקל

מעבד מזון מג'ימיקס 3200WB לבן
מחיר 999 שקל

זה מה שהוצע לי וגם הקי מיקס שהוא מעוצב יפה

ואיך המעבד מזון הזה?

תודה לעוזרים!!!

Plomba

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שאלתי פעם טכנאי ואמר לי
בגדול אין הבדל בין הבוש לקנווד
בשניהם לא לעשות יותר מקילו ורבע בצק בפעם אחת
כי זה הורס את המכשיר

אם בכל זאת את הולכת על קנווד
הוא אמר לי לקנות KM630 לא להתפתות על אחרים
כי אין הבדל מהותי בינו לבין היקרים יותר

יש כאלה שאומרים שקנווד טוב להקצפה ובוש טוב לבצק

בת שבע א.

משתמש צעיר
לי המליצו כולם לחשוב מה יהיה השימוש העיקרי -
בצקים - עוגות, חלות וכו' -> עדיף בוש (שהוו מלמטה)
הקצפות, גלידות וכו' - עדיף קנווד

אישית הלכתי על בוש - הדגם הזה - 1000W
https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=767600
ומאד מרוצה.
אני מכינה איתו בד"כ 2.5 קילו
אבל אמא שלי מכינה כל שבוע כבר שנים (עם הדגם הישן יותר - 600W) 3 - 3.5 קילו, והוא לא מתאמץ אפילו...

עם קנווד אפשר מקס' קילו וחצי לפני שהמכשיר מתחיל לבכות...

• תודה
Reactions: 2

2

משתמש רשום
אם זה בעיקר לעוגות, לא חלות?

בת שבע א.

משתמש צעיר
עוגות הן בד"כ מבלילה יותר קלה, ועם זה הקנווד מסתדר מעולה - לנו יש את ה KM630 שכבר המליצו פה

• תודה
Reactions: 2

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה