התחדשתי...

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י הגלים;1201838:
השאלה טובה מהתשובה...

יש כמה כיוונים אפשריים (מקוה לעשות סדר ולא יותר בלאגן בראש).

יש עדשות זום בטווח ה17-50+-- יש טמרון מיוצבת ב1500 שח וקנון במחיר כפול ויותר- גם ביד 2.

מבחינת עדשות פריים. בגדול אני חושב שכדאי מאוד להחזיק עדשת זום אחת בטווח הוייד-נורמל לשמוש כללי ועל גביה להוסיף פריימים.

מעבר לזה אם הייתי יודעת מה הטווח שיהיה הכי שימושי לך היה קל יותר לתפור לך את העדשה המתאימה.

ה40 הנהדרת- לא תהיה לך מספיק רחבה כנראה. לו היתה לך אפילו 18-55IS היא היתה יכול להיות מצוינת (אני אוהב אותה הרבה יותר מאת ה50 1.8)

מתחת לזה יש מגוון עדשות 35 אבל גם זה לא בטוח מספיק רחב.

יש סיגמא 30 1.4 לקרופ- עדשה חמודה מאוד. במחיר סביר. במיוחד אם את מוצאת ביד 2 ממישהו שעבר לFF.
מתחת לזה יש כמה עדשות 24-28 ממ - אבל רובן או ישנות מאוד או יקרות מאוד.

בשורה האחרונה - אני חושב שהייתי הולך על הטמרון 17-50VC
אני מתחילה לחשוב על ה-40 שהמלצת בתור עדשת פריים, כרגע אין לי עדשת פריים יש לי 24-105 ואני מצלמת הכל איתה, מומלץ לי לקנות אותה ל 60D? בשבילי צמצם 2.8 זה יתרון כי כרגע יש לי רק צמצם 4, האם העדשה תהיה לי פרקטית לצילומי חוץ סטנדרטיים והאם אני אראה איתה הבדל בחדות מאורך מוקד 40 בעדשה שיש לי כבר? ומה היתרון שלה על 50 1.8 (והאם גם ה-50 מומלצת?)
תודה על הייעוץ

נ.ב- טירה תתחדשי!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה