מידע שימושי התגלה שעטנז בנעלי TOMS עם סוליית הקש.

מצב
הנושא נעול.

אנונימי e

משתמש רשום
צילום מקצועי
יודעות היכן התגלה השעטנז?
בסוליית קש עצמה או בבד של הנעל?
כי יש בדגם הזה כמה סוגים...

אנונימי m

משתמש חדש
1726146946662.png

על הדגם הזה מדובר?

yehuda schl

משתמש רשום
השעטנז התגלה בסוליית הקש, ולכן מסתבר שמדובר בכל הדגמים...
אנחנו בודקי שעטנז והיינו בקשר עם עוד כמה מעבדות , ולא נמצא שעטנז. אם יש למישהי מידע אישי ולא רק משמועה, שנמצא בנעליים האלו שעטנז, שיודיע במעבדה בב"ב 036192632

זלדוש

משתמש חדש
אנחנו בודקי שעטנז והיינו בקשר עם עוד כמה מעבדות , ולא נמצא שעטנז. אם יש למישהי מידע אישי ולא רק משמועה, שנמצא בנעליים האלו שעטנז, שיודיע במעבדה בב"ב 036192632
בוודאות??
איפה יש מעבדות לבדיקת שעטנז??

wow!

משתמש חדש
אני לומדת בסמינר הישן
והיום היתה ילדה שהגיעה ואמרה שבנעל שלה יש שעטנז היא אמרה למנהל והוא השאיר הודעה לכולם שאסור ללכת עם נעלי תומס קש ואת החברות האחרות יש חשש וצריך לבדוק

yehuda schl

משתמש רשום
אני לומדת בסמינר הישן
והיום היתה ילדה שהגיעה ואמרה שבנעל שלה יש שעטנז היא אמרה למנהל והוא השאיר הודעה לכולם שאסור ללכת עם נעלי תומס קש ואת החברות האחרות יש חשש וצריך לבדוק
אחרי הרבה בירורים היום ודיברנו עם הרבה בודקי שעטנז אף אחד לא ראה כזה נעל עם חשש שעטנז ולכן נראה לי שהכל שמועה ולא יותר

wow!

משתמש חדש
זה לא שמועה היום המנהל הרב ישראל לוין פנה לכל הבנות ואמר שאסור להלביש אותם
אתם יכולים לפנות עליו ולשאול אותו

הדס כ.

משתמש רשום
היום הייתי בסמינר הישן הרב לוין הודיע ברמקול שכל מי שלובשת נעל של טומס עם סוליית חבלים- קש שתוריד מיד, מסתבר שאחת הבנות שלחה את הנעל לבדיקה במעבדת שעטנז ונמצא שיש בעיה בסוליית הנעל!

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
היום הייתי בסמינר הישן הרב לוין הודיע ברמקול שכל מי שלובשת נעל של טומס עם סוליית חבלים- קש שתוריד מיד, מסתבר שאחת הבנות שלחה את הנעל לבדיקה במעבדת שעטנז ונמצא שיש בעיה בסוליית הנעל!
גם חברה שלי לומדת בישן והיא סיפרה שמלא בנות הלכו יחפות, אבל ם הם רוצים ממי שבדקה - אז הכי טוב העביר את הבקשה ולקוות שזה יגיע אליה.
כמובן שבינתיים לא להשתמש בכאלה נעליים עד שיהיה תשובה.

הדס כ.

משתמש רשום
גם חברה שלי לומדת בישן והיא סיפרה שמלא בנות הלכו יחפות, אבל ם הם רוצים ממי שבדקה - אז הכי טוב העביר את הבקשה ולקוות שזה יגיע אליה.
כמובן שבינתיים לא להשתמש בכאלה נעליים עד שיהיה תשובה.
בנות שגרות קרוב הלכו להביא נעלי בית לבנות שנשארו יחפות😂😂😂😂

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה