דרוש מידע התבנית נופלת בתנור

מדבר לעניין

משתמש פעיל
בחודשים האחרונים
כשאני מכניס למסילה בתנור את התבניות או הרשת
הם נופלים מהמסילה אל תחתית התנור
כאילו התנור התרחב יותר
או שהתבניות הוצרו,
משהו שמע על זה ?
יש פתרון?

פישל שלום

משתמש פעיל
גם אצלי זה קרה אחרי שנה שקניתי את זה

התקשרתי לחנות אמרו לי ששמעו כבר דבר כזה

נו מה יש לי מזה

בינתיים אני שם את זה רק על התנור ולא על המסילות

יש פתרון שראיתי אצל גם אחד שנפל עם זה שמוסיפים חתיכה של ברזל בצד התבנית אז יכולים לשים גם על המסילות

מדבר לעניין

משתמש פעיל
1. האם אתה מבין מה קרה? הדפנות התרחבו או שהמסילות השתפשפו?
2. איך לשים חתיכת ברזל?

הפובליציסט

משתמש צעיר
כנראה קרה לך מה שקרה לר' יענקלה גלינסקי זצ"ל, שסיפר על עצמו [שהיה נמוך קומה] שפעם התעורר בבוקר והרגיש את שני קצוות המיטה של שני הצדדים, מיד צעק לאשתו: "גבהתי!!!", והיא ענתה לעומתו: "יענקלה, ישנת לרוחב...".
פשוט מאוד. הקפידי להכניס את התבניות כשרוחבן לרוחב התנור...

:), כמובן...

פישל שלום

משתמש פעיל
1. האם אתה מבין מה קרה? הדפנות התרחבו או שהמסילות השתפשפו?
2. איך לשים חתיכת ברזל?
הדפנות התרחבו מכיון שניסיתי עם תבניות אחרות וגם נפל
מוסיפים פס מאלומניום בצד על התבנית והתבנית מתרחבת

פישל שלום

משתמש פעיל
כנראה קרה לך מה שקרה לר' יענקלה גלינסקי זצ"ל, שסיפר על עצמו [שהיה נמוך קומה] שפעם התעורר בבוקר והרגיש את שני קצוות המיטה של שני הצדדים, מיד צעק לאשתו: "גבהתי!!!", והיא ענתה לעומתו: "יענקלה, ישנת לרוחב...".
פשוט מאוד. הקפידי להכניס את התבניות כשרוחבן לרוחב התנור...

:), כמובן...
אם השוטה לא היה שלי גם אני היה עונה כמותך

פישל שלום

משתמש פעיל
קונים חתיכת אלומיניום באורך התבנית ומחברים את זה עם בורגים שיוציא כמה מ"מ מהתבנית ואז התבנית מתרחב, מקווה שהבנתי

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אפשר גם לקנות רשת מתכוונות, שאפשר להרחיב או להצר אותן, אולי בשי עוגן

H. Clin

משתמש מקצוען
לי זה קרה עם טוסטר אובן חדש. :mad:
זה ישב טוב במסילה עד ששמתי עליו תבנית עם אוכל ואז מהמשקל זה נפל. ממש מרגיז!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה