השתלמויות- כל מי שיש לה מידע לגבי מקומות לימוד....

אלעדית

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אכתוב לך את המייל שלי ותעדכני שאמחק:

ג'ימל.

נערך לאחרונה ב:

תמרהלה

משתמש פעיל
@גלבוע
צריכה אותך שניה..
אם אני עושה גמולים בסמינר מסוים זה מעלה לי במשכורת בנוסף לתואר האקדמאי??
מעלה גם אם אין תקן?
גמולים מעלים במשכורת, בנוסף לתואר.
אבל אם אין לך שעות קבועות משלך, ואת מקבלת תשלום של מילוי מקום- זה בדרך כלל לא משנה.
צריך להפריד בין אין לך שעות קבועות משלך לבין שעות מילוי מקום
גם למי שאין שעות קבועות וגם למי שלא עובדת בשעות תקן
אם המ"מ קבוע השכר לפי דרגה וותק והגמולים מעלים בשכר
רק במ"מ שעתי השכר לא משתנה

אין-עוד-מלבדו

משתמש צעיר
לי לא ידוע על מסלול פסיכולוגיה בבית ברכה,
אבל אולי @i am יודעת.
ינר - אכן יש שם שלוחה ותיקה. שכחתי מזה, צר לי.
בבית ברכה אין תואר בפסיכולוגיה מכיוון ולתואר הזה צריך ללמוד גם קורסים שלא כל כך מתאימים להשקפת העולם של ציבור התלמידות.
זאת הסיבה שלקחו את התואר הכללי במדעי החברה כי אם מתחילים להתמקד במסלול מסוים כבר יש קורסי חובה בעייתיים.
בדרך כלל נבחרים שם הקורסים הכי קלים כי אין דרישות אחרות....
התואר הנ"ל שמוצע בבית ברכה מתאים למי שרוצה שיהיה לו תואר ראשון ביד בלי חשיבות להתמקצע בתחום מסוים.

מירי עוס

משתמש מקצוען
כל 112 שעות מעלות 1.2% למשכורת.
מקבלים את הגמול רק אם מדובר בשעות תקן- כלומר שעות שמקבלים עליהן משכורת גם אם השיעור התבטל. (מ"מ על בסיס יומי לא נחשב לצורך העניין, מ"מ של חל"ד כן)

קופצת על האשכול..
מלבד מורים, יש מקצועות נוספים שבהם אפשר לקבל תוספת בשכר עבור גמולים.
לדוג, עו"ס- שזה השטח שלי.
וכאן אני רוצה להסב את תשומת לבכן-
לי יש תעודת הוראה+ בכיר, ותארים בעו"ס. וועדת השתלמויות הכירה בזה ככפל תואר ראשון, כך שקבלתי את מלוא הגמולים, ללא צורך בהשלמת קורסים נוספים.
לא יודעת האם תקף גם לעוד מקצועות או לא, אבל שווה בדיקה.
וודאי יכול לעזור לעו"סיות שכאן..

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
קופצת על האשכול..
מלבד מורים, יש מקצועות נוספים שבהם אפשר לקבל תוספת בשכר עבור גמולים.
לדוג, עו"ס- שזה השטח שלי.
וכאן אני רוצה להסב את תשומת לבכן-
לי יש תעודת הוראה+ בכיר, ותארים בעו"ס. וועדת השתלמויות הכירה בזה ככפל תואר ראשון, כך שקבלתי את מלוא הגמולים, ללא צורך בהשלמת קורסים נוספים.
לא יודעת האם תקף גם לעוד מקצועות או לא, אבל שווה בדיקה.
וודאי יכול לעזור לעו"סיות שכאן..
בהוראה אפשר לקבל בנוסף לכפל תואר (ששווה 8.75 גמולים) עוד 16 גמולים ע"י השתלמויות. ובעוז לתמורה אפילו יותר (נכון להיום 19 אם אני זוכרת נכון)

מירי עוס

משתמש מקצוען
בהוראה אפשר לקבל בנוסף לכפל תואר (ששווה 8.75 גמולים) עוד 16 גמולים ע"י השתלמויות. ובעוז לתמורה אפילו יותר (נכון להיום 19 אם אני זוכרת נכון)

בעו"ס החישוב הוא שונה.
אבל נראה שבהוראה זה יותר שווה...
והחידוש מבחינתי היה לא הכפל תואר- אלא ההכרה בתעודת הוראה כתואר (לענין הגמולים)

RUTI W

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קופצת על האשכול
במרכז ההשתלמויות של סמינר הישן יש גרפיקה? ברמה גבוהה?
איפה עוד יש לי ללמוד גרפיקה ו/או עיצוב אתרים / עריכת וידיאו במקום כמו בית המורה וכאלה?

המורה

משתמש רשום
ממליצה על בית המורה באשדוד, מגוון מדהים, מרצים מעולים, מגיעים אליהם מכל הדרום! והשנה הצעות מיוחדות ומחירים טובים, ממליצה בחום!

קבצים מצורפים

• מידעון למרכז השתלמויות תשפג למייל.pdf
    KB 669.5 · צפיות: 286

star adr

משתמש חדש
שלום
אשמח למי יש טלפון רלוונטי שעונים בו -של האחראית רישום בעלי באר השתלמויות ללימודי הוראה
ובהשתלמויות החדש בירושלים
כבר יותר מחודש לא יכולה להשיג את שתיהם לצורך בירור פרטי רישום זה לא הגיוני שהם לא עונים...
גם טלפון אישי יעזור לי.זה דחוף לי ביומיים הקרובים
(באופן כללי מי שיודעת מניסיון מה עדיף ואיזה טוב יותר והאם יש עוד לימודי הוראה בהשתלמויות בים ?
בהישן הבנתי שאין, זה נכון?
האם יש כאן מישהי שלמדה בעלי באר בהשתלמויות אשמח לשמוע מה הסוג חברה שם תודה .

SARA BS

משתמש חדש
שלום
אשמח לשמוע
אם יש משהו שיודע איפה אפשר ללמוד
IT / תמיכה טכנית / תחזוקה תפעולית
ברמה גבוה וטובה
מאוד מאוד יעזור לי
תודה מראש

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מקפיצה.
אני מחפשת ללמוד תמיכה טכנית (help desk) במסגרת חרדית לנשים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה