השקעות השקעתם בפינדלרה מייסמארטי וכדומה?

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אחד הדברים העצובים בסיפור זה אנשים שנסחפו לעניין וניסו לצרף את כל מי שרק היה מוכן לשמוע, וכשקלטו את היקף הרמאות עזבו את קהילתם וכו' מרוב בושה. מהכירות אישית.
בסיפור של סנטר? או של פינדרלה? לגבי האחרון מעציב יותר אנשים שהשקיעו ועדיין מאמינים בזה ומסתובבים בתוך הקהילה ולוכדים עוד אנשים..

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
@מנוי פרימיום אני עדיין לא מבין מתי אתה כועס ומתי אתה צוחק, לטעמי העניין רחוק ממצחיק.
שמעתי טענות, לא עובדות. נתון להרבה פרשנות, יצאו למשפט על זה, נראה מה יצא בסוף.
עדיין חוזר כמו טייפ שבור, הנוכלות המגעילה שיש לאחרונה זה איש שכל המוצר שלו זה אך ורק עוקץ, מה שלא התרשמתי בסיפור הזה אפילו אם הטענות שהושמעו עד כה יהפכו לעובדות מוכחות.. ושוב אין מה לכעוס, אני לא הנוכל, לא מכיר אותו וודאי שלא מזדהה עם שום סרך גזל ורמיה.

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
שמעתי את הראיון בקו (לא יודע עם ממש הכל, לפחות חלק), הנעשקים נראים מסכנים והמעסיק או בעל הקורס או איך שנקרא לו לא נראה האדם הכי ישר או לחילופין הכי חכם (אחד מהשתיים).
אני לא חושב שהוא בדיוק עושה מה שצריך ואני כן חושב שצריך להציל אנשים גם מאנשים כמוהו.
אבל, אני מזדהה עם (חלק מ)טענת @ה. שלמה שבשונה מאחרים הוא לא נשמע נוכל ב100%.
כן נשמע שיכול מאד להיות שהוא נוכל, שהוא לא ישר או לחילופין לא חכם, שהוא מנסה להתחמק, שהוא מפוחד, שהוא מגזים, שהוא משכנע אנשים, ועוד (כמובן שהכל לפי מה שאני הבנתי כששמעתי ולא מתיימר לקחת שום אחריות או להסיק מסקנות).

הגולם מפראג

משתמש פעיל
@מנוי פרימיום אני עדיין לא מבין מתי אתה כועס ומתי אתה צוחק, לטעמי העניין רחוק ממצחיק.
עדיין חוזר כמו טייפ שבור, הנוכלות המגעילה שיש לאחרונה זה איש שכל המוצר שלו זה אך ורק עוקץ, מה שלא התרשמתי בסיפור הזה אפילו אם הטענות שהושמעו עד כה יהפכו לעובדות מוכחות.. ושוב אין מה לכעוס, אני לא הנוכל, לא מכיר אותו וודאי שלא מזדהה עם שום סרך גזל ורמיה.

שמעתי את הראיון בקו (לא יודע עם ממש הכל, לפחות חלק), הנעשקים נראים מסכנים והמעסיק או בעל הקורס או איך שנקרא לו לא נראה האדם הכי ישר או לחילופין הכי חכם (אחד מהשתיים).
אני לא חושב שהוא בדיוק עושה מה שצריך ואני כן חושב שצריך להציל אנשים גם מאנשים כמוהו.
כן נשמע שיכול מאד להיות שהוא נוכל, שהוא לא ישר או לחילופין לא חכם, שהוא מנסה להתחמק, שהוא מפוחד, שהוא מגזים, שהוא משכנע אנשים, ועוד (כמובן שהכל לפי מה שאני הבנתי כששמעתי ולא מתיימר לקחת שום אחריות או להסיק מסקנות).

הקורס הנ״ל כבר למעלה מ10 שנים מפרסם לאנשים מסכנים שנואשים לעבודה
וכשיושבים איתו הוא משכנע בסיפורו אלף לילה ולילה
האם לפי הגדרת החוק זו נוכלות? אני גם לא יודע

אבל לדעתי למכור מוצר למעלה מ10 שנים תוך הצגת כספים שכביכול קיבלו אלו שעובדים איתו
+ הבטחות למוצרים שנויים במחלוקת , שבסוף מתבררים כפי מה שאמרו פה כמה כלא נכונים
זו בעיה גדולה.

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
אבל לדעתי למכור מוצר למעלה מ10 שנים תוך הצגת כספים שכביכול קיבלו אלו שעובדים איתו
+ הבטחות למוצרים שנויים במחלוקת , שבסוף מתבררים כפי מה שאמרו פה כמה כלא נכונים
זו בעיה גדולה.

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
כתב ההגנה בתביעת הדיבה של מייסמארטי ופינדלה וכו'

קבצים מצורפים

• כתב-הגנה-קו-המידע_חלק2.pdf
    9.1 MB · צפיות: 114
  • כתב-הגנה-קו-המידע_חלק3.pdf
    9 MB · צפיות: 93
  • כתב-הגנה-קו-המידע_חלק4.pdf
    8.9 MB · צפיות: 55
  • כתב-הגנה-קו-המידע_חלק5.pdf
    6.2 MB · צפיות: 53

כסא נח

משתמש מקצוען
באמת אני ממש במתח גדול,
בציפייה מורטת עצבים..
מה יאמר כבוד ביהמ''ש?

זה יהיה עבורי אינדיקציה ברורה וחד משמעית
מהי האמת, היושר והצדק!..

אשרינו שזכינו לשופטים
הגונים, ראויים ויראי חטא
היכולים להכנס לעובי הקורה
ולבחון עד עמקי הנפש
מיהו הנבל ומיהו הנוכל!

קווי תוכן

משתמש צעיר
הנוכלים הגדולים גם מסודרים מבחינה חוקית ובדין תורה.
ועדיין הם נוכלים.
בכל שקר מעורב אמת.
מערבבים אמת בשביל להחזיק את השקר.
אדרבה, זו תמיהה רבתי על @אור אורות שטען שנוכל נחשב לכזה רק אם הוא נשמע 100% נוכל...
בשונה מאחרים הוא לא נשמע נוכל ב100%

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
@קווי תוכן אני יבהיר את עצמי:
רק כהקדמה, כדאי לך לקרא את מה ש @Natan Galant כתב בנושא אחרי ששמע את הראיונות בקו של @איצ'ה קו המידע .
את המסקנות אני משאיר לציבור להסיק, או שהבעיה בו הרבה יותר קשה בגלל שהוא כזה חמקמק ומבלבל, או שנוכלים שלא נשמעים ב100% נוכלים צריך יותר חזק לפרסם אותם, או שצריך לעשות את הראיון באופן אחר שיבלוט שהוא נוכל יותר חזק, או שגם מי שלא נשמע לגמרי שהוא נוכל מתגלה כנוכל, או שהדבר טעון בירור נוסף כי זה לא חד משמעי, או שהמארגן של הקורסים האלה יודע טוב לשחק ולהציג, ועוד מסקנות כיד הדמיון הטובה, אני נותן לציבור להסיק.

אני רק ציינתי נקודה פשוטה ביותר, שלעומת נוכלים אחרים שהובאו בקו הזה (על אף שלא התקיימו ראיונות עימם כמו עמו למיטב זכרוני, ויכול להיות שזה מה שעשה את ההבדל), שנשמעים ב100% נוכלים (אחרי ששומעים את החומר), הוא לא נשמע ככה ב100%, על אף שהוא גם לא נשמע ישר ב100%..., בנוסף הוא גם נשמע מפוחד, שיש שיסיקו שזה ראי' שיש לו ממה לפחד, ויש שיסיקו שהוא תמים ומותקף ומבולבל וכו' וכו', הוא נשמע מנסה להתחמק, אבל הוא גם נשמע "בסך הכל" אחד שאוהב להגזים, ושהוא משכנע אנשים (שזה בעיה אבל לא נוכלות אם הוא משכנע אנשים לדבר טוב, דהיינו ללא הבעיות האחרות).
ולכן, בלי להסיק מסקנות, אני עצמי חושב שצריך להציל אנשים גם מאנשים כמוהו, אבל גם מצליח להבין למה @ה. שלמה חושב את מה שחושב.
מקווה שעכשיו אני מובן יותר.

וסרמן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
כדאי לך לקרא את מה ש @Natan Galant כתב בנושא
לדוג':
הוא מטביע את האדם מולו במלל אינסופי, שאי אפשר לעמוד מנגד. כשהקשבתי לו חשבתי, שאם חס וחלילה הוא היה מדבר איתי, כנראה הייתי גם חותם לו על הכל.
הקול שלו הוא הנשק הכי מהמם. קול איטי, מלא נחת, סדוק קצת, של איש מבוגר, רמזים לגמגום קל, איכשהו גורם לך להאמין ולרצות להאמין למה שהוא אומר. ואתה פשוט נוחת אט אט בעולם של הנוכל, מתהפנט, מתהפנט, מתהפנט. כמו לקחת סמים חזקים.
ועוד...

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה