השקעות השקעות במשרדים?! דעתכם!

האורות

משתמש פעיל
טוב, אז אני מכיר אותו קצת.
(למדתי בישיבה שבניהולו, גם שמעתי אותו מדבר לפני כולם בחדר האוכל בשבת זכור, כשלא היה אפשרות להקליט.. כולם הבינו יפה את ה"הלוך-ילך"...)
שמש רכבים, שמש נדל"ן, ונדמה לי גם אורכיד מטבחים.
ברכבים הכח שלו זה ב"הלוואות", כך הוא גם עושה ייעוץ משכנתא, וגם מוכר רכב..
במשרדים, הסיפור מאד מאד מוזר.
ה"אי-דיוקים" שם מחרידים.
"צמוד לרכבת הקלה", איך בדיוק מתחם חברת החשמל בגב"ש, מתחת כל השכונה - נהיה קרוב לתחנת רכבת קלה בכנפי נשרים?
כמו שאמרו, שפע היצע המשרדים בכניסה לירושלים שרק נבנה.
וכבר שנה הוא אוחז באותם מחירים...
מכיר עשירים גדולים שמחפשים השקעות עם 10 אחוז, שלא לדבר שכאן הוא מבטיח 11 אחוז!!
שלא לדבר על מיסוי שיש בשכירות, לא הוזכר שם מילה אחת, (לא כ"כ מכיר, אבל זה לפחות 25 אחוז מהרווח).
ובכלל, השקרים לגבי השקעות בפריפריה, אחוזי רווח של 3-4, בחלומות! זה בדירות בירושלים.

עזבו הכל, זה ש"ציפי רוט" פרסמה את זה ברשימת התפוצה שלה (הזכורה לכולם שהתחילה כאן ממכירת הפאות שלה, ומאז נכנס לתוקף "פרסום מאושר"...), כן זאת שמפרסמת מבצע על גרביים, ואירועים פאות וטיסות לחו"ל ממש בהזדמנות עם קופון מיוחד למקבלי המייל, גם פרסמה אותו...
אויש'.
אם שמוליק טירר צריך להגיע לנשות האברכים כדי למכור נכסי נדל"ן בתשואה גבוהה כזו, אני כבר יותר מחושד.
פששש כל הכבוד על האומץ

האורות

משתמש פעיל
התשואה בפריפריה, נטו לשיטת "בית שמאי" (שיטת חישוב מחמירה), אמורה להגיע למעל 4%.

עשירים גדולים מחפשים גם תשואות של מתחת ל10%, יש לי קונים בשבילך ש"מסתפקים" (במסחרי) גם ב7%.

להתעמק

משתמש פעיל
עריכה תורנית
וזה בלי לחשבן מינוף כלומר פה אתה שם סכום כסף בלא צורך כמעט במינוף משא"כ בסכום כזה אפי' בפריפריה תצטרך עוד איזה משכנתא שעליה תשלם 2.7% ואז התשואה ירדה ממש .
10% תשואה שהוא מדבר עליו, הוא תשואה על הסכום שהשקעת, ולא תשואה על שווי המשרד. זאת אומרת שהוא גם מדבר על השקעה ממונפת.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

להתעמק

משתמש פעיל
עריכה תורנית
ברור שבהשקעה כך מחשבים רווח, מול סכום ההשקעה - לא מול שווי נכס.
מה שגם אומר ששווי הרווח יורד עם הזמן...
כן ולא. נכון שבצורה מקצועית כשאדם רוצה לבדוק אלטרנטיבות להשקעה, הוא אמור לבדוק מה תהיה התשואה על ההון שישקיע בהשקעה x, לעומת התשואה שתהיה על ההון שישקיע בהשקעה z. אבל רוב האנשים לא בודקים כך השקעות, אלא למשל מהי התשואה על דירה לפי שווי הדירה. ולכן כשהוא מציג את זה בצורה כזו, אז זה הטעיית הציבור. אולי לא בצורה מכוונת אבל זוהי המציאות.

האורות

משתמש פעיל
לא רק שזה לא הצגת נתונים נאותה,
אלא שזה לא הרבה.
במינוף בנדל"ן מסחרי אמורים להגיע להרבה יותר. כפול.

האורות

משתמש פעיל
חבר'ה, זהירות מלשון הרע!
הביעו דעותיכם, ותודה לכם ע"כ, אבל לא באישי על בן אדם,
על עסקה ולא על עסק,
על ייעוץ ולא על יועץ
הורג שלושה!
אוקיי,
אז אני מבהיר. אני לא מגיב לגופו של אדם, אלא לגופם של נתונים,
כלומר, "אם אמרו לך א ב ג ד, אז תדע ש: ה ו ז ח"

מלבד הקטע ההלכתי,
לא יודע אם זה לא מסובך משפטית

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לא יודע אם זה לא מסובך משפטית
קודם כל, אם אתה שני בשלישי אן שביעי במפטיר של מרים נאור - אתה מסודר. [יש הטוענים ש]היא 10 בניגודי עניינים.
שנית, בשביל זה מוסיפים למטה: 'אין באמור משום ייעוץ משפטי/כלכלי/קביעת עובדות/הבעת דעה/מסירת נתון בדוק/העזה לומר דעה אחרת משלך ;)

צחי קרמר

משתמש פעיל
טוב, אז אני מכיר אותו קצת.
(למדתי בישיבה שבניהולו, גם שמעתי אותו מדבר לפני כולם בחדר האוכל בשבת זכור, כשלא היה אפשרות להקליט.. כולם הבינו יפה את ה"הלוך-ילך"...)
שמש רכבים, שמש נדל"ן, ונדמה לי גם אורכיד מטבחים.
ברכבים הכח שלו זה ב"הלוואות", כך הוא גם עושה ייעוץ משכנתא, וגם מוכר רכב..
במשרדים, הסיפור מאד מאד מוזר.
ה"אי-דיוקים" שם מחרידים.
"צמוד לרכבת הקלה", איך בדיוק מתחם חברת החשמל בגב"ש, מתחת כל השכונה - נהיה קרוב לתחנת רכבת קלה בכנפי נשרים?
כמו שאמרו, שפע היצע המשרדים בכניסה לירושלים שרק נבנה.
וכבר שנה הוא אוחז באותם מחירים...
מכיר עשירים גדולים שמחפשים השקעות עם 10 אחוז, שלא לדבר שכאן הוא מבטיח 11 אחוז!!
שלא לדבר על מיסוי שיש בשכירות, לא הוזכר שם מילה אחת, (לא כ"כ מכיר, אבל זה לפחות 25 אחוז מהרווח).
ובכלל, השקרים לגבי השקעות בפריפריה, אחוזי רווח של 3-4, בחלומות! זה בדירות בירושלים.

עזבו הכל, זה ש"ציפי רוט" פרסמה את זה ברשימת התפוצה שלה (הזכורה לכולם שהתחילה כאן ממכירת הפאות שלה, ומאז נכנס לתוקף "פרסום מאושר"...), כן זאת שמפרסמת מבצע על גרביים, ואירועים פאות וטיסות לחו"ל ממש בהזדמנות עם קופון מיוחד למקבלי המייל, גם פרסמה אותו...
אויש'.
אם שמוליק טירר צריך להגיע לנשות האברכים כדי למכור נכסי נדל"ן בתשואה גבוהה כזו, אני כבר יותר מחושד.
גדול אין כמו לשמוע מאור ישראלניק
כל מילה בסלע
אם אפשר להוסיף אף אחד לא דן את כל ההתעסקות אם חברת הניהול התלות שיש בכל שאר המשקיעים (בניין ריק בגלל משקיעים לא חרוצים מבריח גם את השוכרים שלך) אז בוא נעשה חישוב של סכום השכירות המקובל באזור נוריד מע"מ ניהול תיק עוסק למי שאין עד היום מס וכו

שמחתי לעזור

משתמש צעיר
אני רק רוצה להוסיף משהו בקטנה
בזמן כזה שעובדים עוברים לעבוד מהבית
ומעסיקים מפטרים עובדים
תשקלו שוב פעם את השקעות במשרדים

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
עוד דבר שאף אחד לא טורח להזכיר, שמלבד ה25 אחוז למס, צריכים בד''כ לשלם עוד מאות ש''ח ל'ועד הבית' של הבניין על אבטחה מעליות נקיות ותחזוקה וזה בשוטף עוד לפני התקלות והתיקונים

יש מצב

משתמש צעיר
ברמת גן בבורסה מישהו שעובד שם סיפר לי שהם נותנים משרדים חינם העיקר שישלמו את הועד בית וארנונה

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ברמת גן בבורסה מישהו שעובד שם סיפר לי שהם נותנים משרדים חינם העיקר שישלמו את הועד בית וארנונה

יש לי קרוב כזה, מסכן.
שם יש "חוק" שמותר להשכיר רק ליהלומנים,
אז אנשים משכירים משרדים רק עבור כיסוי עמלת הניהול המטורפת.

דעתי לגבי כל ההשקעות הללו, וישבתי הרבה בפגישות עם חברות כאלו היא כזו:

אם ההשקעה טובה כל כך הם לא צריכים אותך, אם זה הנתונים אמיתיים, הטייקונים והבנקים ישקיעו שם לפניך, הם לא יצטרכו דגי רקק כמונו.
נקודה.

אוהבת את התחום שלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
בדיוק לפני יום בעלי ואני היינו אמורים לסגור עסקה כזאת אבל מה שהם אומרים בקטלוג שלהם זה ממש לא מה שהם אומרים במציאות.
מה שכתוב שם על משרד של 300 אלף שקל זה לא בדיוק זה, המשרד הכי זול זה 352אלף שח.
ובלי לשכוח כל ההוצאות האחרות כמו:
- מס רכישה
- הוצאות משפטיות
- כשהוא אומר משרד במחיר הזה, זה בלי חלון
- שכירות של 2800 נשמע לי יותר מידי למשרד של 8 מטר מרובע

בקיצור אחרי שיקול דעת ענקית ובכלל תקופת הקורונה ירדנו מזה.
אבל בכל אופן אשמח לדבר איתך באופן ברטי על זה.

חוץ מזה הוא באמת נשמע בין אדם אמין

אוהבת את התחום שלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ולדעתי זה גם סיכון כי עם הוא לא מושכר יהיה הרבה הרבה הוצאות

אבל הכל תלוי מהכיס של המשקיעה.

יש מצב

משתמש צעיר
אם ההשקעה טובה כל כך הם לא צריכים אותך, אם זה הנתונים אמיתיים, הטייקונים והבנקים ישקיעו שם לפניך, הם לא יצטרכו דגי רקק כמונו.
נקודה.
זה לא מדויק כי מהקטנים אפשר לעשות יותר כסף מהתיווך וניהול וכדו'

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה