התייעצות השקעה של 150000 ותוך כמה שנים נהפך למליון

מצב
הנושא נעול.

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
ולכן נשארו לה רק 6 דירות אחרונות במחיר טרום פריסייל.

לפי מה שראה מדובר בעסקת פריסייל קלאסית שצריך לשים 150 אלף ש"ח
והמשווק טוען שיש רווח של מיליון ש"ח

יכול להיות שכן יכול להיות שלא, צריך לבדוק נתונים (מול מחירים של דירות חדשות בבית שמש הכללית ולא רמה ד)
וגם לראות שיש אפשרות להשלים את העסקה.

כנראה מדובר על מתחם פינוי בינוי ברמת לחי.

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
מה הדרך הנכונה לבדוק את זה?

לצורך המחשה, אם היזם מוכר לך דירה 100 מטר ב-2 מ'
והמשווק טוען שיש כאן רווח של מיליון.

צריך לברר בכמה מוכרים בסביבה דירות חדשות שכבר בנויות או בכמה מכרו יזמים אחרים בסביבה דירות דומות

צריך בדיקה יסודית, כי יש הבדלים גדולים בין דירה בקומה 20 לדירה בקומה 2
ויש הבדל בין דירה עם נוף או בלי נוף, דירה עם חניה או בלי, עם מחסן או בלי מחסן, ועוד פרטים שונים...

דאבל

משתמש מקצוען
צריך לברר בכמה מוכרים בסביבה דירות חדשות שכבר בנויות או בכמה מכרו יזמים אחרים בסביבה דירות דומות
על זה אני שואלת איך
רק היכרות אישית או שיש אתרים רשמיים עם מידע?

אז מה בעצם היה לנו כאן?
משתמש אחד מתייעץ בנושא שנראה לו כנוכלות - נושא חם פה בפורום,
שודאי יגרום לרבים להיכנס לאשכול.
אח"כ מגיעות כל מיני הודעות התעניינות מהרבה משתמשים חדשים שמקפיצות את האשכול.
אח"כ, פותח האשכול חוזר בו, ומתחיל להשתמש בטרמינולוגיה של אנשי שיווק,
ומיד צצים עוד הרבה משתמשים חדשים בהודעות נלהבות עד מאוד.
פה חשדתי.
סתם תחושה, אולי אני טועה.

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
@הכלבויניק
הכול מסריח באשכול הזה (בעיקר עד שבע הודעות מעליי)
פתיחת האשכול התמימה כביכול, ואז המטח המופלא מכיוון משתמשים חדשים שנראה ממש מתוזמן להפליא, והכי מדהים זה איך השואל התמים הופך למשווק..

דמוסתנס

משתמש רשום
כי זה באמת התחיל כעסק תמים,
לא באמת מבינה בעניין רק קוראת הודעות פה בפרוג, פתאום קיבלתי הודעה מחברה ואמרתי, זה אמיתי מה שכותבים בפרוג אז העליתי פה להתייעצות, אך לצערי הרב גרמתי נזק רב לחברה שלי ע"י פרסום המייל- מבלי שבררתי ומבלי שבקשתי את רשותה.
לאחר שכמה משתמשים כאן פנו אליה בצורה לא יפה, קשה ומאיימת היא פנתה אלי בבקשה צודקת- למה אני מפרסמת בפרוג מבלי לבדוק, ואנשים ממש מתנכלים אליה וצועקים וכל זאת מבלי לבדוק ולדעת, (התפוצה של פרוג כ"כ רחבה). היא אישה מוכרת וכואב לה הפגיעה בשמה הטוב.
העדפתי לנסות פשוט למחוק את האשכול או לפחות את ההודעה עם המייל שלה, אך היא אמרה שאם כך התגלגל משמים אז שיהיה כך, אבל שאפרסם הבהרה ושהבוחר יבחר.
אז בקשה אישית מכל מי שלא מעונין ולא מבין בהשקעות אין לו מה לחפש פה זה לא מיועד לכם, העסק הוא רציני וחבל שאתם מגדילים את הנזק, מי שמעונין שיפנה ויבדוק ויראה שהכל רציני.

ילילי

משתמש מקצוען
אני די מתמצא במתחמי פינוי בינוי בכל הארץ,
עדיין לא פגשתי עסקה במתחם פינוי בינוי מתקדם במחיר של מיליון שתהיה שווה 2 מ'
ואני מדבר לפי מחירים של דירות חדשות היום וללא עליית ערך
(אף אחד לא יודע בכמה יעלו המחירים אם בכלל יעלו).

לצורך המחשה דירות של מיליון ש"ח נמצאות בפריפריה
נניח מצאתם דירה 3 חד' 60 מטר במתחם פינוי בינוי מתקדם בקרית ים או אשקלון
היזם נותן 12 מ"ר תמורה, כלומר הדירה תהיה 72 מטר,
עכשיו תבדקו כמה היום עולה דירה חדשה 3 חד' 70-80 מטר בקריות או באשקלון....

בפריפריה הרווחים בעסקת פינוי בינוי יותר באזור החצי מיליון ש"ח
בי-ם ומרכז הארץ אפשר להגיע לרווח של 800 אלף ויש גם עסקאות עם רווח של מיליון ש"ח ויותר.
אני מכירה באופן אישי בניין במרכז בתהליכים לקראת פינוי בינוי שכל אחד הולך לקבל בערך פי 1.5 מהדירה שלו.
שזה אומר או דירה באותו גודל ויחידה או שמקום היום 4 חדרים שתי דירות יותר קטנות של 3 חדרים.

אבל מסתבר שדברים כאלה קורים רק בבניינים שעושים לבד ולא במתחמים שלמים של פינוי בינוי.

עד מתי

משתמש מקצוען
כי זה באמת התחיל כעסק תמים,
לא באמת מבינה בעניין רק קוראת הודעות פה בפרוג, פתאום קיבלתי הודעה מחברה ואמרתי, זה אמיתי מה שכותבים בפרוג אז העליתי פה להתייעצות, אך לצערי הרב גרמתי נזק רב לחברה שלי ע"י פרסום המייל- מבלי שבררתי ומבלי שבקשתי את רשותה.
לאחר שכמה משתמשים כאן פנו אליה בצורה לא יפה, קשה ומאיימת היא פנתה אלי בבקשה צודקת- למה אני מפרסמת בפרוג מבלי לבדוק, ואנשים ממש מתנכלים אליה וצועקים וכל זאת מבלי לבדוק ולדעת, (התפוצה של פרוג כ"כ רחבה). היא אישה מוכרת וכואב לה הפגיעה בשמה הטוב.
העדפתי לנסות פשוט למחוק את האשכול או לפחות את ההודעה עם המייל שלה, אך היא אמרה שאם כך התגלגל משמים אז שיהיה כך, אבל שאפרסם הבהרה ושהבוחר יבחר.
אז בקשה אישית מכל מי שלא מעונין ולא מבין בהשקעות אין לו מה לחפש פה זה לא מיועד לכם, העסק הוא רציני וחבל שאתם מגדילים את הנזק, מי שמעונין שיפנה ויבדוק ויראה שהכל רציני.
בהודעה הראשונה אין כתובת מייל! ( ואם אני זוכרת נכון ראיתי את ההודעה ישר מההתחלה והכתובת מייל הופיעה ככוכביות, כך שקצת תמוה איך קיבלה איומים מפרוג)

דמוסתנס

משתמש רשום
אחרי שאנשים בקשו פרטים אז אמרתי אולי הם רציניים והם יבדקו- אז עשיתי את הטעות והעליתי את המייל.
מה עוד אני צריכה לעשות כדי שיאמינו לי ? אולי יש לכם עיצה? (אולי אני אפתח על זה עוד אשכול?????)

עד מתי

משתמש מקצוען
אחרי שאנשים בקשו פרטים אז אמרתי אולי הם רציניים והם יבדקו- אז עשיתי את הטעות והעליתי את המייל.
מה עוד אני צריכה לעשות כדי שיאמינו לי ? אולי יש לכם עיצה? (אולי אני אפתח על זה עוד אשכול?????)
אם הכל בתמימות ואין שום כוונה נסתרת, אל תעשי כלום, מי שבאמת מתעניין בפרויקטים כאלה יכול למצוא אותם גם לא דרך פרוג.
ואם זה לא תמים וניסית לשווק משהו אז גם עדיף שכרגע אל תעשי כלום , אשכול חדש במקרה כזה רק יזיק יותר

מצב
הנושא נעול.
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה