עזרה השקעה עם סכום חודשי קבוע לטווח ארוך

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני רוצה להשקיע כסף לתווך ארוך, אין לי סכום גדול להשקיע אלא רוצה כל חודש להפקיד סכום כסף באמצעות הו"ק סכום קבוע כדי שעוד 20 שנה נוכל לחתן את הילדים בעז"ה בכבוד,
איך הכי כדאי לעשות את זה עם רווח גבוה ובלי הרבה התעסקות?

A052

משתמש סופר מקצוען
אני לא יועץ, ולא מתיימר להיות.

לכאורה מה שמתאים לכם זו קופת גמל להשקעה.
תחפשו מידע ברשת וגם בפרוג על קופות כאלו בכשרות (לכאורה המומלץ בכללי [ואני לא יועץ!] זה מסלול הלכה באינפיניטי או מסלולי S&P 500 בחברות אחרות).
יש לקחת בחשבון שככל שהסיכוי לרווח עולה, גם הסיכון לקרן ההשקעה עולה, רק בקרנות נורמליות הסיכון יורד ככל שההשקעה לטווח ארוך יותר, וכן יהיה מומלץ שבעוד 17-19 שנים להעביר למסלול סולידי יותר שלא ייפול בדיוק כשתרצו למשוך.

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
תודה,
אתה יודע כמה דמי ניהול הם לוקחים?

והאם מומלץ לפתוח לכל ילד קופה נפרדת עם הפקדה חודשית קבועה (בנוסף לחיסכון לכל ילד של ביטוח לאומי), ושזה יהיה על השם של הילד או שעושים על שם ההורים? ואם זה על שם ההורים אם אפשר כמה קופות על אותו שם?

A052

משתמש סופר מקצוען
ממש לא כדאי ע"ש הילד.
ואפשר גם 500 קופות ע"ש אותו אדם.
דמי ניהול נגזרים מגובה החיסכון בדר"כ (ולכן עדיף דווקא קופה אחת גדולה).

דאבל

משתמש מקצוען
מומלץ להתייעץ בצורה קצת יותר מפורטת באופן אישי אצל מי שמומחה לכך
במידה ויש לכם עסק עצמאי מתחילים בקרן השתלמות שפטורה מס רווח הון עד סכום מסוים לשנה
אח"כ ממשיכים

פריפריאלי

משתמש צעיר
אני רוצה להשקיע כסף לתווך ארוך, אין לי סכום גדול להשקיע אלא רוצה כל חודש להפקיד סכום כסף באמצעות הו"ק סכום קבוע כדי שעוד 20 שנה נוכל לחתן את הילדים בעז"ה בכבוד,
איך הכי כדאי לעשות את זה עם רווח גבוה ובלי הרבה התעסקות?
כמו שציינו פה, אם יש לך אפשרות לקרן השתלמות זה עדיף, אם לא אז מבחינת ההתעסקות קופת גמל להשקעה או פוליסת חיסכון, ואם יש לך כוח לקצת יותר התעסקות וזה סכום מכובד עדיף לך לפתוח חשבון בעצמך באחד מבתי האשקעות, זה יצא יותר זול.

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

פריפריאלי

משתמש צעיר
איפה נותנים דמי ניהול זולים ותשואות טובות?
בשביל התשואות, אתה צריך לבחור מסלול דבר ראשון לזמן ארוך מקובל להמליץ על הסנופי או מדד עולמי ובזה אין הבדל בין החברות. בשביל דמי ניהול טובים אתה צריך לשאול סוכן ביטוח.

scw

משתמש פעיל
יוצרי ai
בשביל דמי ניהול טובים אתה צריך לשאול סוכן ביטוח.
תנסה אפילו כמה סוכני ביטוח בשביל להבין באמת מה הדמי ניהול הכי נמוכים שאתה יכול לקבל
אם לא אז מבחינת ההתעסקות קופת גמל להשקעה או פוליסת חיסכון
שים לב שפוליסת חיסכון אי אפשר לנייד מחברה לחברה בלי למשוך וליצור אירוע מס

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
אז קופת גמל להשקעה יהיה לי הכי טוב?
תלוי מה החלופה.
אם החלופה היא קה"ש, התשובה היא לא.
אם החלופה היא ניהול עצמאי בחשבון מסחר התשובה היא מורכבת קצת, אך הרבה פעמים התשובה היא לא.
אם החלופה היא להשקיע במה שמפורסם במודעות רחוב בריכוזים שלנו, התשובה היא כן!!!!!

נערך לאחרונה ב:

scw

משתמש פעיל
יוצרי ai
נראה לי שאין פה לאף אחד היתר לייעץ לך
יש לך פה מידע מאנשים טובים שיעזור לך לפעול כפי ראות עיניך
אם זה רלוונטי שים לב שבקופ״ג להשקעה יש תקרת הפקדה שנתית של 80 אלף בערך (מתעדכן כל שנה בהתאם לעליית המדד)

rivkar

משתמש מקצוען
אם אתם רוצים לחסוך בעלות דמי ניהול חשבון מסחר עצמאי זה יותר טוב
ממליצה להבין וללמוד קצת לפני שפועלים ולא ללכת רק לפי עיצות פה בפרוג..
אישית ממליצה על הקורס של @השקעות R הון

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בגדול אני מעדיף הו"ק כל חודש של כמה מאות שקלים שיורד לי אוטומטי מהחשבון בלי מידי התעסקות.

השאלה כמה זה התעסקות בניהול מסחר עצמי כל חודש?

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
בגדול אני מעדיף הו"ק כל חודש של כמה מאות שקלים שיורד לי אוטומטי מהחשבון בלי מידי התעסקות.

השאלה כמה זה התעסקות בניהול מסחר עצמי כל חודש?

דף גמרא

משתמש פעיל
דמי ניהול נגזרים מגובה החיסכון בדר"כ (ולכן עדיף דווקא קופה אחת גדולה).
דמי הניהול הם אחוזים מסויימים מהחיסכון (בד"כ בין 0.5 - 0.8 שנתי) ולכן אין שום הבדל בין קופה אחת גדולה לשנים קטנות.

נערך לאחרונה ב:

לא לפרסום

משתמש פעיל
דמי הניהול הם אחוזים מסויימים מההפקדה (בד"כ בין 0.5 - 0.8 שנתי) ולכן אין שום הבדל בין קופה אחת גדולה לשנים קטנות.
נכון ולא נכון.....
דמי ניהול זה אחוזים מההפקדה ומהחיסכון......
זה מנוהל כמו בשוק....זאת אומרת שזה פתוח למשא ומתן.....
ברור לי שאם הסוכן/חברה רואים קרן גדולה....אפשר יותר במשא ומתן......

דף גמרא

משתמש פעיל
נכון ולא נכון.....
דמי ניהול זה אחוזים מההפקדה ומהחיסכון......
זה מנוהל כמו בשוק....זאת אומרת שזה פתוח למשא ומתן.....
ברור לי שאם הסוכן/חברה רואים קרן גדולה....אפשר יותר במשא ומתן......
הכוונה היתה לדמי ניהול מהחיסכון (תיקנתי את ההודעה)
אני לא מכיר קופות גמל להשקעה שלוקחות דמי ניהול מהפקדה (רק קרנות פנסיה)

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה