דרוש מידע השקעה בחו"ל בסכום קטן,

מצב
הנושא נעול.

חושב מחדש

משתמש מקצוען
מכירה אישית מישהו ישראלי שכבר 30 שנה משקיע בחו"ל ועשה מיליונים באמת!
רוב חברי וידידי עובדים בחו''ל,
אבל שוב זה לא להשקיע אצל חברה...

ואתן לדוגמא - אחד משותפי פתח עסק להשקעות במדינה זרה, 6 חודשים הם הסתובב שם רק כדי ללמוד את המדינה, את החוקים, את האנשים, את האסטרטגית נדל''ן שלהם, את ההבנה הפנימית של התפתחות כלכלית...
ואחרי זה התחיל להשקיע....
סיפר לי מישהו שקנה נכס בארץ לפני 15 שנים ב-200,000
ובאותו סכום קנה גם נכס בשוויץ.
לספר לך סיפורים אחרים?
אין מקום בעולם שאי אפשר להשקיע בו, אין מקום שאי אפשר להרוויח בו.
אבל כמובן צריך להכיר את המקום, ואת פילוסופית ההשקעות שלהם.

דולה ומשקה

משתמש פעיל
כאחד שהשקיע אחד פישל בענק וניצלנו בנס עם 70 אחוז קרן...
ואחד הצליח ומצליח
כך שודאי יש לברר עשרת מונים ורק חברה ותיקה עם נסיון והרבה לקוחות ועם שקיפות מלאה

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
באתי להדגיש שמי שלא מכיר את המקום, החוקים וממה להזהר
שלא יעשה עסקים על סמך הבטחות של אחרים.

נערך לאחרונה ב:

ברוך אתה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
ורבים חללים הפילה!
(אבל האגו הישראלי-יהודי-חרדי "לי זה לא יקרה" אני לא פראייר גדול מהרגש)

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
יש חברות די אמינות שעוסקות בזה,
לדוגמה קרן הגשמה, שאפשר להשקיע דרכם בנדל"ן חו"ל עם ערבות בנקאית של 8% תשואה בשנה,
צריך לבדוק לפני שקונים, שהנכס שווה כמו שהציעו לכם, וזה ע"י שמאי שאתם מביאים. [לא מסובך]
וכן יש עוד חברות כמו בסדנו, תכלת נדל"ן, ועוד, ועוד, ואפשר גם להשקיע דרך חברות מחו"ל, אבל כמובן תעשו את כל הבדיקות האפשריות, ותבדקו את אמינותם.
היתרון של חברה גדולה ומקצועית, זה שהם מבינים בתחום, ויש להם מומחים שיודעים למצוא שווקים מתפתחים, וכמובן מכירים את מקום הנכס לעומק, ויודעים לנהל את הנכסים כמו שצריך.
בהצלחה
נ.ב. מי שנותן לפחד להשקיע לנצח אותו, אז הוא ודאי מפסיד!!!!

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
מקצועי בלבד
אם לא היית נוקט בחלק מהשמות שכתבת אולי ההודעה שלך היתה משכנעת
אבל כשאתה ממליץ על חברות שבחלקן ודאי לא אמינות ב-100% זה מעיד על עודף בטחון ואמון בדברים מעורפלים
וזאת בדיוק הסכנה ...

cd123

משתמש פעיל
D I G I T A L
אשמח גם לשמוע, מה זה דורש השקעה בחו"ל בסכום נמוך, האם צריך לפתוח תיק במס הכנסה?
כמה מס משלמים על התשואה? לפי מדרגת המס? ומה אני עושה אם אני בהחלט לא מבינה בעניין, האם אין חברות השקעה אמינות? האם עדיף לנסות להשקיע בארץ?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
מקצועי בלבד
אם לא היית נוקט בחלק מהשמות שכתבת אולי ההודעה שלך היתה משכנעת
אבל כשאתה ממליץ על חברות שבחלקן ודאי לא אמינות ב-100% זה מעיד על עודף בטחון ואמון בדברים מעורפלים
וזאת בדיוק הסכנה ...
קודם כל בעברית אומרים נוקטת:eek:
דבר שני אולי תחכים אותנו מי מבינם היא לא מספיק אמינה לפי דעתך?
דבר שלישי שכשאני משקיעה אז אני בודקת וחוקרת עד הסוף, פה אני רק ציינתי מספר חברות שנחשבות בעיניי לדי אמינות, חוץ מקרן הגשמה, אבל אם ביררת שמוכרים לך במחיר האמיתי, ושהדירה שווה, וגם יש לך ערבות בנקאית, איזה עוד סיכון יש?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
האם יש לך מידע על חברת 'תכלת' ?
האם היא חברה אמינה?
לפי הרושם שלי אז הם אמינים, כמובן שכל אחד צריך לבדוק לבד, ולא לסמוך עליי.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה