חברות השכרה השכרת רכב לנהג חדש

ג'קי קיל

משתמש חדש
שלום.
אני מחפש רכב לכמה ימים.
אני נהג צעיר וחדש חצי שנה עם רישיון.
מישהו מכיר חברת השכרה או רכב שיתופי וכד' בירושלים במחיר שפוי ?

A Good mom

משתמש צעיר
יש את פריזבי בירושלים ממש מומלצים
.https://rental.freesbe.com/

פונצ'ר

משתמש רשום
יש את
גוד דרייב השכרת רכב-גם לנהג חדש וצעיר
סוכנות השכרת רכב בירושלים

כתובת: ים סוף 32, ירושלים

טלפון: 02-663-5454
מאוד אדיבים
אבל מחפשים בכוח שריטות ברכבים ישנים שנראים ממש לא טוב, ולוקחים על כל שריטה כאילו זה רכב חדש מהנילונים (ולא שהם צובעים את זה או משהו אלא סתם לכיס בונוס מכל נהג צעיר עוד 1000 2000 ש"ח)

אולטימטיבי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
טלפון: ??????????
מאוד אדיבים
אבל מחפשים בכוח שריטות ברכבים ישנים שנראים ממש לא טוב, ולוקחים על כל שריטה כאילו זה רכב חדש מהנילונים (ולא שהם צובעים את זה או משהו אלא סתם לכיס בונוס מכל נהג צעיר עוד 1000 2000 ש"ח)
אז למה אתה מפרסם אותם??
ולזה אתה קורא אדיבות??
מלכודת...!!

ישראלי בנשמה

משתמש פעיל
בירושלים יש את נתיב
אדיבים. לא חופרים. מחירים יחסית סבירים (350 לחופש. 250 זמן רגיל. - לנהג חדש)
בבני ברק יש את רנטה
לא שכרתי מהם אבל מהתגובות פה בפורום נשמע שהם בסדר
בלי קשר תבדוק תגובות בגוגל על כל חברה שמישהו מעלה לך פה
אולי יש תגובות הפוכות...

dance

משתמש חדש
מה עם מודיעין עילית?
אני מחפש השכרה טובה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה