עזרה השכרת מסך בבני ברק

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
מחפש לשכור מסך בגודל 27 אינץ' פחות או יותר עם מינימום 75HZ קצב רענון לשבועיים במחיר מוזל בבני ברק אם מישהו יכול לעזור או מכיר מישהו שיכול לעזור אשמח מאד תודה רבה

הישיבישער

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
יכול להיות שיש לי אופציה להשכיר לך
אבל אני מירושלים! רלוונטי?

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
לא מתמצא במחירים כל כך והאמת שלא בא לי כל כך לשלם על זה יותר מידי העניין הוא שקניתי מסך חדש ואחרי שבוע הוא הפסיק לשדר ואני מחזיר אותו לחברה עכשיו וייקח זמן עד שהוא יחזור מהתיקון ובזמן הזה אין לי מסך עם זאת אני לא משתמש במחשב יותר מידי בכל אופן בשבועיים הקרובים אז אני לא בקטע לשלם מחיר של שבועיים בשביל יומיים שלוש גג... של שימוש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה