השוויגער בדרך...

nc

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י חישוקים;1885627:
מגש עם ממתק השוקולד-טחינה הידוע (זמן ההכנה שלו הוא 4 דקות בדיוק, בדקתי)

אני אשמח למתכון :)

אסתי-בראון

להיות אמא מחוברת
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י חישוקים;1885627:
רק אני מוכרחה קודם לנקות את שמה של השוויגער הנהדרת שלי, כי באשכול הזה הוצאתי אותה כנראה קלפטע מפלצתית :eek:, אם נוצר כאן כזה דיון.
אז כך, השוויגער שלי היא באופן כללי דמות מקסימה וחמה שמארחת אותנו עם כל הלב ומשתדלת בעיקרון לא לבקר ולא להלחיץ.
במקרה הספציפי הזה הביקור סוכם מראש עם הבן של השוויגער, שרק שכח לעדכן ;)...
אני תפקדתי בסיטואציה הזו ככלה ההיסטרית, רק כי כך אומרים כל הכללים... אז להאשים אפשר רק אותי.
אני צריכה להתנצל על הבלגן שחוללתי?
רק הייתי נחמדה והתעניינתי.
העיקר שיצאו לך דברים טובים, ויש לך שוויגער טובה. תודי לה'.

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
חזרתי לכאן אחרי ביקור גומלין אתמול אצל השוויגער :) אז אני מגיבה רק עכשיו למבקשות המתכון.
(הכמויות שאתן הם לחצי כמות, לדעתי אי אפשר לאכול יותר מזה):

מניחים בקערה 200 גר' שוקולד, רצוי מריר, שבור לקוביות. אני הכנתי עם צימקאו כי זה מה שהיה בבית. יצא טעים ונמס בפה, אבל מריר משדרג בכמה רמות.
מוסיפים 250 גר' קופסת טחינה גולמית בטעם טבעי.
מכניסים למיקרוגל.
-עד כאן כבר חלפה לה דקה.

נותנים למיקרוגל להסתובב דקה, ובמהלכה מוציאים מהארון חבילת פירורי ביסקוויטים וחבילת פצפוצי אורז (כדאי b&d).
מוציאים את הקערה מהמיקרוגל, מערבבים בכף לאיחוד השוקולד והטחינה, ושופכים פנימה 200 גר' (בערך 2 כוסות) ביסקוויטים ו-2 כוסות פצפוצים, מערבבים שוב.
-עד כאן 2 דקות נוספות.

שופכים לתבנית, רצוי מעט קטנה יותר מ- A4 , ומשטחים.
מגררים מעל במגרדת דקה רבע חבילת חלבה.
-זהו, 4 דקות חלפו.

אחרי קירור במקרר, כשהתערובת יציבה, אפשר לקרוץ בקורצן עגול (לא היה לי זמן לחתוך לריבועים) ולהניח במנג'טים.
בהצלחה :)

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י חישוקים;1886856:
חזרתי לכאן אחרי ביקור גומלין אתמול אצל השוויגער :)

אז זו את, ראיתי שאלה של שוויגער מפוחדת שהכלה מגיעה אליה?:D;)

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י אסתר;1885953:
העיקר שיצאו לך דברים טובים, ויש לך שוויגער טובה. תודי לה'.

נכון.

נכתב ע"י רי;1886860:
אז זו את, ראיתי שאלה של שוויגער מפוחדת שהכלה מגיעה אליה?:D;)

אפשר קישור?

:D

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י שח מט;1885656:
לאמא שלי לדעתי יש את השוגער הכי טובה בעולםםםםם (איך לא.. סבתא שלי...)

נראהלי הנכדים תמיד חושבים ככה.
השאלה מה חושבת הכלה :eek:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה