דרוש מידע השוואת פלאפונים: נוקיה 208 מול TEC. מכירים את שניהם?

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
יש לי נוקיה, שוקלת לעבור לTEC.
מומלץ לעשות את זה?

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש את המכשיר נוקיה 208 ואילו לבעלי יש את האפ-טק:

העיצוב של האפ-טק הוא יותר ״משחק״ אבל גם מכיל עיצובים ויישומים שונים
וגם הגדרות שונות שאין בנוקיה.
השמע שלו הרבה יותר טוב, למרות שעבורי הוא ״צועק״ מידי. גם הצלצולים שלו.

העיצוב של הנוקיה הוא יותר מכובד. אבל אין בכלל אפשרות לשחק עם עיצובים או תצוגה.
יש לו את היישומים שלו אבל ברמה פחותה מהאפ-טק. השמע שלו הרבה פחות טוב, אבל גם לא צועק.

הגודל של האפ-טק ארוך יותר, גם המסך. הלחצנים גדולים וברורים (קצת יותר מידי, מה שבעיני הופך אותו למשחק) בולטים ונלחצים כמו משחק...

עוד משהו?

שיהיה לך הרבה הצלחה!

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
הגודל של האפ-טק ארוך יותר, גם המסך. הלחצנים גדולים וברורים (קצת יותר מידי, מה שבעיני הופך אותו למשחק) בולטים ונלחצים כמו משחק...
ומנסיון של חברים שלי, לא אחד לא שנים לא שלש,
הלחצנים של אפטק נשחקים תוך שנה פלוס,
ה208 מנסיון אישי אצלי מאז שיצא [נראה לי 4 שנים אולי יותר או קצת פחות] לחצנים כמו חדש!
התוככנה של 208 היא בנויה טוב, 2 חסרונות בלבד לטעמי ב208, שאין רשימת דחיה, ואין יומן שיחות מפורט, כל מספר מופיע פעם אחת מתי התקשר

תכל'ס שווה להשקיע ב208, כל השאר...

welcome

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אין תחליף לנוקיה לסוגיו
כמה שניסיתי אחרים(גם אפ טק)
תמיד חזרתי אליהם

תקשורת כשרה

משתמש פעיל
היום זה עידן של חדשנות ואפטאק כל זמן שהוא לא מתקלקל הוא טוב מהנוקיה עשרת מונים גם השמע גם התכנה ההבדל היחיד שהנוקיה יותר אכותי לאורך זמן אבל גם בו קורא קלקול של שקע טעינה ושמע חלש מאוד
לכן אין שום סיבה להשקיע כפול כי נוקיה עולה היום [עקב כך שכבר כמעט לא קיים] 600 ש"ח ואפטק 300 ש"ח לכן עדיף לקנות אפטק ולהשתמש באחריות שנה וכל יום שמחזיק יותר זה זכיה ואלי יהיה משהוא יותר טוב עוד שנה?
ואגב אברך כולל ללא גרוש רכש אצלי נוקיה לאחר שהגיע למסקנה שלהשקיע בסמרטוטים עולה לו הרבה ופתעום......:eek::(:(:(:eek: זה נפל למים!!!!!!!!!! רבע משכורת של הכולל נפלה למים
במים אין חסינות לנוקיה אדרבה כי יותר רגישה מכל מכשיר אחר
כמובן לא אמרתי שכל סמרטוט זה טוב צריך לשאול את בעלי הניסיון
כרגע לי נראה מתוך ניסוין רב שהאפטאק הוא מכשיר מעולה

צבייון

משתמש מקצוען
לנו יש אפ- טק תקופה ארוכה ואנחנו מאד מרוצים יש לו חסרון אחד שבשעון מעורר יש לו רק צלצול אחד וכשהוא על מצב שקט ללא רטט השעון מעורר גם לא עובד אבל חוץ מזה ממש מכשיר מאד מעולה, ועוד משהו אין אפשרות לעשות בו חסום.

ספרנוביץ

משתמש פעיל
כחובבת נוקיה מושבעת אני יכולה להעיד שאין כמו הנוקיה.
היה לי את הנוקיה הישן למעלה מ6 שנים וכיום עם נוקיה C2 למעלה מ4 שנים.
הפלאפון שרד 3 פעמים נפילות למים. מתוכם גם נפילות באסלה:eek:.
הנחתי לייבוש כמה שעות וחזר לעצמו לגמרי.
לסיכום: אין כמו נוקיה! מנסיון!

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הבעיה היא אחת: up-tec יש לו את הגירסא הישנה [עד אמצע 2017] שהוא היה ממש ממש אבל ממש דפוק, מה שגרם לו להיות מיוחצן בשוק כדפוק, וזה באמת נכון, אבל כבר לא רלוונטי... המכשירים בגירסאות החדשות שלהם [קרי: מאמצע 2017 והלאה] הוא מכשיר מצויין+++, יש לי 3 חתיכות כאלו במשפחה מעל שנה, והם פשוט מעולים!!!

מה שכן, אי אפשר להתעלם מהחסרונות שיש לו: 1. הוא גדול, וזה מיותר. אם כי לא מציק. 2. השמע שלו "יותר מידי טוב", ואם שומעים על הווליום הכי גבוהה, זה עלול לעורר אפילו את הדוב משנת החורף שלו, והוא יכול לכעוס... ולכן פשוט צריך להשאיר את הווליום על חצי+. 3. אין רשימת דחייה. אבל גם בנוקיה אין. 4. הסוללה נגמרת תוך יום וחצי מקסימום.

בהתחשב בנתון שאין כיום מכישרים חילופיים במחירים הגיוניים, המכשיר הזה פשוט מעולה.

זושא כץ

משתמש מקצוען
אפ טק עם רמי לוי לא עובד ביחד
יש לאפ טק מעלה של רטט כשהשיחה נענית
כך כשמתקשרים למישהו לא צריך להחזיק את המכשיר באוזן עד שהוא עונה
הבטריה לא כ"כ חזקה
קורה שהמסך נשבר בנפילה.

זושא כץ

משתמש מקצוען
הבעיה היא אחת: up-tec יש לו את הגירסא הישנה [עד אמצע 2017] שהוא היה ממש ממש אבל ממש דפוק, מה שגרם לו להיות מיוחצן בשוק כדפוק, וזה באמת נכון, אבל כבר לא רלוונטי... ה.
בדיוק כך שמעתי ממוכר סלולר.

סמסונג

משתמש פעיל
מה ההבדל בין מרצדס (208) לסוסיתא (טק/אפ טק)...
לא הגזמת??....
היה לי כבר את 2 המכשירים, ובאמת נוקיה הרבה יותר מוצלח מהאפ טק, מכל הסיבות שכתבו מעלי, אבל אי אפשר להגיד שהמרחק בין שניהם הוא כ"כ גדול כמו בין סוסיתא למרצדס...

ללי99

משתמש רשום
[QUOTE="
ואגב אברך כולל ללא גרוש רכש אצלי נוקיה לאחר שהגיע למסקנה שלהשקיע בסמרטוטים עולה לו הרבה ופתעום......:eek::(:(:(:eek: זה נפל למים!!!!!!!!!! רבע משכורת של הכולל נפלה למים
במים אין חסינות לנוקיה אדרבה כי יותר רגישה מכל מכשיר אחר[/QUOTE]

פלאפון שנפל למים שמים באורז למשך יממה ויוצא חדש!!!
מניסיון עם כמה סוגי מכשירים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה