עזרה השבוע הילד שלי הוא "המלך של הגן"

mg3

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
יש לכם רעיונות, מעבר ל.. בגדי שבת, תמונות שלו כשהיה תינוק ולהראות לילדים את הקוקו של החלקע
משהו קצת יותר מקורי לעשות, שגם יתן לו הרגשת מנהיגות וגם יהיה לכל הילדים שבגן כייף..?

תודה מראש..

כיף של חויה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
תזמיני את ילדי הגן אליך לבית.
שככככככככולם יראו היכן הוא גר, החדר שלו, המשחקים שלו....
תפעילי אותם עם יצירה או אפיה.
הוא יהיה בעננים!!! כל השנה ל רק השבוע.
וכולם יזכירו לו איך היה כיף בבית שלו...
הרבה נחת.

yudb

משתמש סופר מקצוען
תזמיני את ילדי הגן אליך לבית.
שככככככככולם יראו היכן הוא גר, החדר שלו, המשחקים שלו....
תפעילי אותם עם יצירה או אפיה.
הוא יהיה בעננים!!! כל השנה ל רק השבוע.
וכולם יזכירו לו איך היה כיף בבית שלו...
הרבה נחת.
אם לא יתנו להגיע מהגן אליכם הביתה (פרוצדורה מבחינה בטיחותית)
אולי להפעיל את הילדים בתוך הגן יחד עם הילד - כמובן במה שמתאים לך ואת חזקה בו.

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
רק אני לא מתחברת לרעיון החדש שנכנס לגנים?
לא אכפת לי שהילד/ה נהנים ומקבלים את כל תשומת הלב, ההיפך, זה הכי כיף בשבילם.
אבל למה אני צריכה לבוא לגן לעשות תכנית? תרחמו עליי! אני כ"כ עמוסה ואני כבר מזמן אמרתי להלהלה שלום לגן.....

נוד ניקית

משתמש מקצוען
אצלינו זה הגיע עכשיו, לא מבינה את זה!
אני מסויטת שהילד שלי יצא אחרון בהגרלה והמיזם החדש יזיק יותר ממה שיועיל...
בשביל מה הדבר הזה? למישהוא היה חסר משהו???
מסכנות הגננות, מיותר לגמרי!

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני בכלל לא אוהבת את המושג מלך או מלכת הגן. מה הם עשו בשביל לקבל את התואר הזה. יש את המנהג המסורתי של אבא של שבת כדי להעצים את הילד, יש את יום ההולדת שוב כדי לקבל יחס אישי ותשומת לב. אבל המושג החדש פלצני בעיני, ממש לא אהבתי את הרעיון. (וכן גם טכנית לבא ולהפעיל את ילדי הגן לא הלהיב אותי במיוחד, אבל זה בקטנה)

אביגיל 24

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הרבה גגננות מותרות על ההופעה של יום הולדת לאמאות ועושות מבחירה את ילדת השבוע .
למה לא לכבד את רצון הגננת?

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
מאיפה מגיע המושג של "מלך הכיתה"??? למה לגרום לילד להרגיש עליונות על מישהו אחר? לתת יחס ותשומת לב אפשר בדרכים אחרות והרבה יותר מועילות. אנחנו בדור שהכל צריך להיות כוחני ועוצמתי, למה??? ביטחון עצמי ויחס טוב ונכון מגיע דווקא מדברים קטנים ועקביים לא מפעם אחת עוצמתית!!!

רחשי הלב

משתמש מקצוען
אני בכלל לא אוהבת את המושג מלך או מלכת הגן. מה הם עשו בשביל לקבל את התואר הזה. יש את המנהג המסורתי של אבא של שבת כדי להעצים את הילד, יש את יום ההולדת שוב כדי לקבל יחס אישי ותשומת לב. אבל המושג החדש פלצני בעיני, ממש לא אהבתי את הרעיון. (וכן גם טכנית לבא ולהפעיל את ילדי הגן לא הלהיב אותי במיוחד, אבל זה בקטנה)
לייק, חוץ מביטוי אחד בטקסט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה