עזרה הרצאות טובות!!!

שוקולית:)

משתמש מקצוען
אני מחפשת בשביל חברה שמסיבות שונות נזקקת לכך בדחיפות כרגע, הרצאות חזקות בכל נושא שהוא, [חינוך, אמונה וכל הנושאים] תעלו לי לכאן או באישי הרצאות טובות[!] ששמעתם, כאלו מעניינות, מרצה חזק ובקיצור משהו הכי טוב ששמעתם ושהוסיף לכם לחיים.

משתמש מקצוען
אנו מעדיפים הרצאות ממוקדות שהתחברתם אליהם, זה יכול להיות מרצה שמדבר בצורה מעניינת / נושא שמועבר בצורה טובה, בקיצור, משהו שהורידו אותו טוב... שיצאתם ואמרתם 'זה היה חזק...'...
יש לנו מאגר עם המון הרצאות של סדרות שלמות של מרצים אבל אין לנו זמן לשמוע מה הכי טוב ביניהם ואנו מחפשים בשבילה רק הרצאה חזקה שתעניין אותה, אם יש לכם להביא את ההרצאה שאליה הכי התחברתם מכל סיבה, נשמח לקבל...

תמר טל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כל אחד מתחבר למשהו אחר ,
עוד לא מצאתי הרצאה שכולם יצאו מרוצים .
....
איזה סגנון היא מחפשת? עמוק? שכלי? רגשי? עם הומור...
יש את הרב זמיר כהן, הרב פנגר,
אני התחברתי מאוד להרצאה של הרב אביחי כהן,
אבל זה ממש משתנה מאחד לשני.

• תודה
Reactions: RU1

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
יש לי הרצאות מדהימות באנגלית, אם מתאים לך, - בהרצאות באנגלית יש נושאים מרתקים שבעברית לא כ"כ מדברים עליהם

משתמש מקצוען
....
איזה סגנון היא מחפשת? עמוק? שכלי? רגשי? עם הומור...
יש את הרב זמיר כהן, הרב פנגר,
אני התחברתי מאוד להרצאה של הרב אביחי כהן,
אבל זה ממש משתנה מאחד לשני.

אפשר לקבל את הנ"ל?
ולגבי הסגנון, היא מאד אינטלגנטית ואוהבת ידע ותובנות, אפשר הרצאות עם תובנות שמשולבות בהומור פיקח [לא שטויות ובדיחות טפשיות] אפשר סוג של הרב יעקובזון [זה יש לנו] וכד'

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הרב צביאלי בן צור - מומלץ מאוד.
יש לו סדרה מיוחדת על פיתוח האישיות, כ-5 הרצאות.
מדבר ברמה, שכלי וממוקד, ומשלב הרבה עניין.

משתמש מקצוען
יש לרב אורי זוהר סרט על מה גרם לו לחזור בתשובה
מתאים או שצריך רק לשמיעה?

הרב צביאלי בן צור - מומלץ מאוד.
יש לו סדרה מיוחדת על פיתוח האישיות, כ-5 הרצאות.
מדבר ברמה, שכלי וממוקד, ומשלב הרבה עניין.

מאד רלוונטי, אשמח לקבל.

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

קפפוצצינו

משתמש מקצוען

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
מצרפת עוד הרצאה שעזרה לי ולכל מי ששמע אותה
עד כדי כך שכמעט קיבלתי על עצמי לשמוע אותה פעם בחודשיים
שתשמע אותה ובטוח תראה כי טוב בעז"ה
(הרצאה אחת שמחולקת לרצועות)

https://www.jumbomail.me/he//Downloads.aspx?sid=32482B62355851494C4254464B3342347436653838673D3D
פתוח בנטפרי

אולי מעניין אותך גם...