הריח חוזר???

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
אני חליתי בקורונה והבראתי אבל הריח לא חזר אני יודע שיש הרבה כמוני רציתי לדעת אם יש פתרון לזה???
תשנה את שם הפורום ל:
קורונה - חוש הריח יחזור ?????

תהיה יותר התעניינות

ayys

משתמש מקצוען
אני חליתי בקורונה והבראתי אבל הריח לא חזר אני יודע שיש הרבה כמוני רציתי לדעת אם יש פתרון לזה???

זכריה התימני

משתמש פעיל
הרופא אמר לי שלושה חודשים..
יש לו אלוטימטום של שבועיים;););););)
בואו נראה מה יגיד אחרי זה המחקרים המגוחככים....
בכל מקרה אני מחכה לעצות איך להחזיר את הריח.
{כל מי שחזר בטעות בסיטואציה מיוחדת זה לא מעניין. יש כאלה שחזר להם בהפגנה של הפלג כשהמחתזית וכו'....}

חזקי חדד

משתמש פעיל
בכל מקרה אני מחכה לעצות איך להחזיר את הריח
אני מכיר שתי עצות שעזר להמון אנשים
לשים בצל חתוך תחת העקב לשלוש שעות.
לקחת תשע כדורי חילבה.
יש עוד עצה, אבל אני צריך לברר לכמה אנשים זה עזר, לשתות חצי לימון כל חצי שעה ליום אחד, זה עוזר גם לקורונה לפחות במצבים קלים.

GOLD DESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
  • תודה
Reactions: LO

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מותר לצאת מהבית אם נגמר התסמינים ולא מריחים עדיין?
בודאי.
חוש טעם וריח זה לא תסמין אלא תופעת לוואי
לחלק חוזר אחרי מספר ימים, יש כאלה שבועות בודדים ויש כאלה (מצביעה!!) כמה חודשים.
בואו נסתכל על המעלות של חוסר ריח....

• תודה
Reactions: LO

GOLD DESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
את רצינית? איזה כיףףף . אני יוכל לצאת מהבית .
בטוח שלא צריך להריח כדי לקבל אישור מהרופא ???? איך אפשר לדעת אם זה תסמין או לא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה