הרופא: הבדיקות תקינות, אבל החולשה...

• פותח הנושא yudb
  • פורסם בתאריך

yudb

משתמש סופר מקצוען
אז ככה,
יש כמה מחוץ לסוגריים,
(קריאטנין נמוך מחוץ לסוגריים, MPV-Mean Platelet Volume גבוה וסודיום הכי נמוך, אבל בטווח(
מבחינת הרופא,
תקין.
אבל קיימת חולשה.

ידוע לי שיש נשות מקצוע, יותר מהתחום הטבעוני,
שיודעות לומר מה כדאי לקחת עפ"י בדיקות דם.
ז"א ערכים שמבחינת הרופא תקינים,
מבחנתם לא.

מחפשת משהי טובה,
אבל לא שרלטנית.

אין לי שם

משתמש רשום
לדעתי את יכולה לפנות לחנות ענק הטבע, יש שם אירדיולוגית בשם ריקי שמאבחנת עפ"י גלגל העין, היא יכולה לומר לך הכל, מעצמה ולא מחכה שאת תבואי ותספרי לה. והיא צודקת ברוב האבחנות.
מקצועית מאד מאד!! הענין שהם ממליצים בסוף על שורה של תוספי תזונה וויטמינים מחברה קצת יקרה, אז תעשי את השיקול שלך אם לקנות הכל. אבל אם את רוצה לדעת באמת .בהחלט חושבת שכדאי

yudb

משתמש סופר מקצוען
מקצועית מאד מאד!! הענין שהם ממליצים בסוף על שורה של תוספי תזונה וויטמינים מחברה קצת יקרה, אז תעשי את השיקול שלך אם לקנות הכל. אבל אם את רוצה לדעת באמת .בהחלט חושבת שכדאי
מחפשת משהי שחפה מאינטרסים
אם זה חינם,
אין לי מה להפסיד ולנסות - לא חייבת לקנות,
אלא אם באמת אשתכנע.

מעדיפה לשלם על משהי אמינה שנחשבת למעולה

נחליאלי(ת)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
גיטי דונט
gitibugi בגימייל
מהממת!
ולא ידוע לי על אינטרסים אצלה

אביבתי

משתמש חדש
תזונה. תזונה . תזונה.
הרב אשרוב או שיטת קינגסטון.
העיפות זה איתות של הגוף שמשהו לא תקין.
תוספים זה סוג של תחבושת. לא פותר את הבעיה מהשורש.

רוחי

משתמש רשום
עיצוב גרפי
בדקו לך בבדיקות דם גם את רמת ה B12, לא תמיד מכלילים את ה b12 בבדיקות דם, מנסיון אישי כשהיה לי בי 12 נמוך, הייתי עיפה כל הזמן גם אחרי שינה ארוכה, עד שהתחלתי לקחת בי 12 ופשוט נעמדתי על הרגליים. אבל כמובן שאת צריכה לוודא קודם אם יש/אין חסר בבי 12

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה