עזרה הרגע הזה...

מצב
הנושא נעול.

רבינו מנחם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מאמין שכתבו כי זה קורה המון אבל אין לי כח לבדוק...

הרגע הזה שאתה הולך ברחוב ומישהו מגיע מולך אתה מנסה להתקדם לצד אחד וגם הוא פונה לשם וכך זה ממשיך וממשיך למשך איזה חצי דקה שבה אתם מרגישים עאבלים מושלמים
אגב,
ליצחק פלדמן יש על זה קטע מדהים
על שני אנשים שעושים זאת כבר ככה במשך שנים ארוכות.

לפי התיאוריה שלו, העיר מודיעין עלית נבנתה מסביב לשני האנשים האלה, לאחר שבני המש]חה הורידו להם חפצים מיטות ומאווררים...

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הרגע הזה שאתה פותח סרטון באתר שיש בו פרסומת מקדימה שאפשר לדלג רק אחרי זמן ואתה רועד שתלחץ שנייה מוקדם

רבינו מנחם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
הרגע הזה שאתה מדפדף את הגמרא לעמוד ב'

ומגלה שיש דף מאוד קצר, בעיקר בגלל תוספות. ולא, לא מדובר בטומאה וטהרה...

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
הגע הזה שאחרי נפילת אפיים אתה מתחיל "שומר ישראל" ואז אתה קולט שיום חמישי היום ...:cautious:

רבינו מנחם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
הרגע הזה שאתה מרים חבילת פתיתים בסוּפֶּר, ומגלה שהיה בה חור והיו בה פתיתים...
להתכופף לאסוף? לקרוא למישהו?

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
הרגע הזה שאתה עומד במקלחת ו--- שכחת להדליק את הבוילר :eek:
הרגע הזה שאתה פותח את התיק ומגלה שנשפך הבקבוק...
הרגע הזה שאתה פותח את המקפיא ורואה שברי זכוכית שלפני 2 דקות היו קוקה קרהההה
הרגע הזה שאתה קולט שלבשת את המשקפיים של אחותך (קרה לי בתור ילד....)
הרגע הזה שאתה מצלצל בפעמון בתחנה הלא נכונה וכולם משפדים אותך במבטים...
הרגע הזה שאתה הופך את הקוגל שחצי יום אתה עובד עליו, והוא נופל לרצפה...
הרגע הזה שאתה מתקשר לתח"צ לצעוק עליהם למה לא יצא אוטובוס, ובאותו רגע האוטובוס מגיע...
הרגע הזה שאתה עושה את הסיסמא כדי להיכנס למייל, וזה לא מצליח כי זה נכתב גם אוטומטית... (הסיסמא שמורה)
הרגע הזה שאתה מתרווח בלובי המלון, ומגלה את השכן הכי נודניק בבניין על הכורסא מולך...
הרגע הזה שאתה קולט שהתבלבלת בין הסבון לשמפו...
הרגע הזה שאתה צועק "יעלה ויבוא" וכולם בוהים בך, ר"ח היה אתמול...
הרגע הזה שאתה מסלסל "יוצרות" בקול ומגלה שכולם ב"שמע ישראל"...
הרגע הזה שאתה "תופס" את האוטובוס למישהו שרץ לכיוונו, והנ"ל ממשיך הלאה... הוא רץ בכלל לשטיבל
הרגע הזה שאתה מחליט להפסיק לעשן. (רגע שמתרחש בתדירות של פעם בחודשיים... :( ) לא לי, אני לא מעשן.
הרגע הזה שאתה "תופס" ראשון ושולח הודעה בפרוג על אזעקה בנתיבות, ומגלה שכתבת באשכול הלא נכון...
(קרה לי אתמול. כתבתי באשכול של ל"ג בעומר... מחקתי מיד אבל הספיקו לצטט אותי ולהוסיף: זה באמת ליד מירון...)

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הרגע הזה שנופל לך שקל ברחוב ואתה מתכופף להרימו ובגלל שהוא דק לוקח לך דקה להרים אותו ואתה קם מסוחרר ואדום כמו סלק טרי לתוך רחוב שמסתכל על היצור המוזר שקם לעברם

נערך לאחרונה ב:

אריאלל34

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מאמין שכתבו כי זה קורה המון אבל אין לי כח לבדוק...

הרגע הזה שאתה הולך ברחוב ומישהו מגיע מולך אתה מנסה להתקדם לצד אחד וגם הוא פונה לשם וכך זה ממשיך וממשיך למשך איזה חצי דקה שבה אתם מרגישים עאבלים מושלמים
אין כזה חוק שכל אחד הולך לצד ימין שלו? :unsure:
זה מה שאני עושה...
הרגע הזה שנופל לך שקל ברחוב ובגלל שהוא דק לוקח לך דקה להרים אותו ואתה קם מסוחרר ואדום כמו סלק טרי ומנסה איכשהו להמשיך הלאה בלי ליפול
ועוד יותר מעצבן שנופלים לי מטבעות באוטובוס שמתגלגלות לכל אורכו וכולם קמים מהמושבים בשבילי...

רבינו מנחם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
הרגע הזה שאתה לובש חליפה מלפני שנתיים ומגלה שהיא לא מתכננת להיסגר ...

רבינו מנחם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
הרגע הזה שאתה יורד במדרגות בדיוק כשהמנקה עושה ספונג'ה

אתה הולך על קצות האצבעות כאילו משהו ישתנה בגלל המאמצים שלך...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה